Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lepiej już wypożyczyć niż sprzedać za te 30 mln
0
@maroon cala liga musi sprzedawać za grosze oprócz realu ku uciesze tebasa
0
@norbi77 dlaczego nawet nie sprawdzali tego na varze
2
@Borneo no i dopiero sie zadamawia i pojedzie 3 wrzesnia do Trumpa wiec w czym problem jak zwykle bol du.y wyborcy czaskoskiego
0
Jak to było czerwone kartki były szybko pokazywane piłkarzom Majorki tymczasem Osasuna :s
3
i tradycyjnie penalty por favor real madrid
0
@draxidox precz z tą Ukraina niech Polska się zajmą
1
@CLS63AMG nie dziwo jak 75% mediów w Polsce należy do niemiec
2
@MichuZ44 inter miami czeka
2
Raphinha chce im dać fory
0
@michal26 może przez tą temperaturę odkleiło ich tak faulujac
0
Nie no czerwo chłopa z kosowa odkleiło
2
Co za łeb mając żółtko tak faulować
3
To nie był jakiś atomowy strzał żeby chłopa aż tak ścielo a teraz popiernicza po boisku
0
Nie no Garcia powinien dostać numer ,1
0
@marcin62 to jedz na ukrainę i wspomóż ich jak tak ci leży ten skorumpowany kraj. Niech to się już kończy i niech wraca ta banderowska swolocz do siebie.
0
@mkord a co się działo jak pod koniec kadencji bidena gdy Ukraińcy atakowali Rosję amerykańskimi rakietami atacms potem ten odpowiedział nieuzbrojonym orszenikiem wiele nie brakowało
1
@Starrk akurat my powinniśmy się cieszyć że dwa mocarstwa atomowe mają dobre relacje chyba że ci życie nie mile
0
@Kapitan hawk lepszy sens by miała walka putin zelenski
0
@tbas jak ktoś wierzy w takie wysrywy to życzę mu powodzenia
1
@fart ze wkrotce sie skonczy dej dej dej
1
@PatWhat tak to wyglada jak prezesem jest kibic jednej druzyny gdzie reszte druzyn ma gdzies
4
jesli wplynie odpowiednia oferta dla tebasa to moze sie nawet odbyc w kosmosie
0
@tadzik447 na to wygląda
0
Wreszcie tusk raczył się pojawic na Polskim święcie
0
@Jakchcesz dlaczego w ogóle ci zbrodniarze grają w rozgrywkach
2
co za lamusy z totenhhamu jjprd
1
@HiBro oni sa juz grubo po budowie stadionu ktory juz zarabia w przeciwienstwie do nas
3
ale co namowil kluby na CVC to jego
6
Nie mogę patrzeć na tego fałszywego niemca tu poklepuje a za plecami robi kwas