1

Lepiej już wypożyczyć niż sprzedać za te 30 mln

0

@maroon cala liga musi sprzedawać za grosze oprócz realu ku uciesze tebasa

0

@norbi77 dlaczego nawet nie sprawdzali tego na varze

2

@Borneo no i dopiero sie zadamawia i pojedzie 3 wrzesnia do Trumpa wiec w czym problem jak zwykle bol du.y wyborcy czaskoskiego

0

Jak to było czerwone kartki były szybko pokazywane piłkarzom Majorki tymczasem Osasuna :s

3

i tradycyjnie penalty por favor real madrid

0

@draxidox precz z tą Ukraina niech Polska się zajmą

1

@CLS63AMG nie dziwo jak 75% mediów w Polsce należy do niemiec

2

@MichuZ44 inter miami czeka

2

Raphinha chce im dać fory

0

@michal26 może przez tą temperaturę odkleiło ich tak faulujac

0

Nie no czerwo chłopa z kosowa odkleiło

2

Co za łeb mając żółtko tak faulować

3

To nie był jakiś atomowy strzał żeby chłopa aż tak ścielo a teraz popiernicza po boisku

0

Nie no Garcia powinien dostać numer ,1

0

@marcin62 to jedz na ukrainę i wspomóż ich jak tak ci leży ten skorumpowany kraj. Niech to się już kończy i niech wraca ta banderowska swolocz do siebie.

0

@mkord a co się działo jak pod koniec kadencji bidena gdy Ukraińcy atakowali Rosję amerykańskimi rakietami atacms potem ten odpowiedział nieuzbrojonym orszenikiem wiele nie brakowało

1

@Starrk akurat my powinniśmy się cieszyć że dwa mocarstwa atomowe mają dobre relacje chyba że ci życie nie mile

0

@Kapitan hawk lepszy sens by miała walka putin zelenski

0

@tbas jak ktoś wierzy w takie wysrywy to życzę mu powodzenia

1

@fart ze wkrotce sie skonczy dej dej dej

1

@PatWhat tak to wyglada jak prezesem jest kibic jednej druzyny gdzie reszte druzyn ma gdzies

4

jesli wplynie odpowiednia oferta dla tebasa to moze sie nawet odbyc w kosmosie

0

@tadzik447 na to wygląda

0

Wreszcie tusk raczył się pojawic na Polskim święcie

0

@Jakchcesz dlaczego w ogóle ci zbrodniarze grają w rozgrywkach

2

co za lamusy z totenhhamu jjprd

1

@HiBro oni sa juz grubo po budowie stadionu ktory juz zarabia w przeciwienstwie do nas

3

ale co namowil kluby na CVC to jego

6

Nie mogę patrzeć na tego fałszywego niemca tu poklepuje a za plecami robi kwas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?