Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO poznan miasto doznan
8
dla tebasa najwazniejszy jest real madryt reszta go gowno obchodzi
0
@Coveta ale to sam inigo podjal taka decyzje o odesciu i to nagle
https://www.fcbarca.com/129053-inigo-martinez-to-ja-podjalem-decyzje-o-odejsciu-w-takim-wieku-ulatwili-mi-to-a-nie-zrobilby-tego-kazdy-klub.html
1
No wiadome że koszulki realu madryt przyjęli by z otwartymi rekami
0
Niech ter stegen obejrzy jak powinien grać bramkarz Barcy
0
@APTAPT spoko już możesz zmienić stronę
0
Bracia Garcia top dzis
1
I te kiksy olmo się mszczą
1
Od paru już sezonów ciężko się tu gra
0
Nikt go nie krył lol
0
Dobra olmo wypierniczaj
0
Spalony ale co za interwencja Garcii
2
Jprdle hahaha olmo
1
Ale wieś na trybunach
5
Oczywisty karny a ci placza jakby to był finał mistrzostw swiata
1
Karny jazda !!!!!
0
Ale chaos co się odwala
0
Ale te koszulki przypominają pamiętny sezon 14/15
1
Zabrakowalo potężnej stopy lewego
0
@4drian0 co ty gadasz https://www.fcbarca.com/129014-prezes-rayo-murawa-doskonale-nadaje-sie-do-gry.html
2
Ale się wydarł hah
2
Garcia brawo !! To jest bramkarz
19
Gdyby var był stosowany wcześniej real nie miałby tylu LM
1
Eh i znowu rok temu ter stegen i bernal teraz kolejny
3
co by nie mowic szacun dla niego zrobil swoje bez gadania teraz tez nie robi zadnego kwasu tylko odchodzi
0
@BulaKG to jest ta La Liga impulso yebasa
1
@blakkudium jjakis crystal palace stac wywalic 50 mln euro a w la lidze kluby maja problemy z rejestracja hah liga mem tebasa
2
Ale się wje.al czulameni i nic hah tak samo jak z jego ręka z nami drugi casemiro
0
Gooooooooooool !!!
1
Kolejny umar po potężnym sttrzale