1

@SelloutCrowd bo ludzie maja lepsze rzeczy do roboty niz komentowanie twoich wysrywow

1

Jak ktoś ma ambicje sportowe to tam nie pójdzie żeby marnować sobie kariere

1

Gdzie było cta jak camałinga zagral reka w polu karnym

1

@RichardWinters akurat dziwnym trafem wczoraj prezydent Nawrocki powiedzial ze nie wysle polskiego wojska na ukraine a dzis juz mamy rzekomo rosyjskie drony w Polsce jak myslisz komu to jest na reke

0

@Comentateiro widzę że masz problemy z logicznym myśleniem bo ja piszę co innego a ty dodajesz sobie jakieś wymysly. Nie ma sensu dalej dyskutować. Dla mnie Barcelona jest najlepsza jej styl zrewolucjonizował piłkę nożną żadna drużyna nie miala podjazdu do Barcelony Pepa grali najlepszy futbol na swiecie. Jak tak bardzo jarasz się tym Bayernem to po co tu siedzisz na stronie Barcelony ?

0

@spiderman1899 ruscy ruscy zaraz znowu się okaże że to ukraincy

0

@Comentateiro sam porownales bayern bo ma 1 lm wiecej przez co jest historycznie silniejszym klubem wiec rzucilem o milanie bo ma 7 lm to oznacza ze jest silniejszy od bayernu? Barca w latach 2006–2015 wygrała 4 razy LM (2006, 2009, 2011, 2015) i była jednym z najbardziej dominujących zespołów w historii.
Bayern ma 6 triumfów ogółem, ale Barcelona przez „złotą erę” Guardioli i Messiego bardziej dominowała w stylu i medialności. Bayern zatrudnil Guardiole bo chcieli nadać drużynie bardziej wyrafinowany i finezyjny styl gry, odchodząc od stereotypowej "niemieckiej" piłki. Barca zatrudnila Flicka bo ma tzw. DNA Barcy jakbys kibicowal Barcelonie to bys wiedzial ze sciaga trenerow ktorzy maja cos wspolnego z tym stylem gry. Flick sam mówił jego styl gry opiera sie na filozofii Cryufa i van Gaala i dzieki temu zdobyl historyczny sekstet z Bayernem.

0

Niech te kluby zajmą się swoimi meczami uj ich to powinno obchodzic

0

@Lokusekpl no właśnie i gdzie był wtedy tebas żeby to zatrzymać a teraz to wylicza każde euro

0

@Comentateiro Bayern może zazdrościć Barcelonie globalnej marki, unikalnej filozofii gry i „złotej ery” z Messim i Guardiolą, które uczyniły Barcę kultowym klubem. To czemu bayern sciagnał potem Guardiole ? Idac takim tokiem myslenia to milan jest silniejszym klubem bo ma 7 LM.

0

@Lokusekpl ale to było zobacz w jakich latach teraz polityka transferowa Barcy się zmienila stawiają na szkółkę i ściągają zawodników z wygasajacymi kontraktami czasem kupia kogoś za hajs ale nie ma już szastania kasa jak za bartomeu

0

@Guillegavira Dembele i coutinho zostali kupieni w wiekszosci za hajs za Neymara

0

@Comentateiro dlatego nie lubię bayernu mają wieczny kompleks Barcelony

1

Co za przygłup. Jak Barca kupuje jak większość zawodnikow jest ze szkółki albo darmowe transfery. Dług się wzial z dużych pensji poprzedniego zarządu i do tego budowa stadionu.

2

Wszolek jakie aktorstwo xd

0

Co za kaleka hah

0

Co tam sprawdzać jak spalony

0

Świderski świetna parada

4

Kiedy on da wreszcie odpocząć pedriemu

5

Wreszcie lewy !!

3

Mateusz gotowka znowu to zrobił !!

8

Niech kończy już tą przygodę w Miami i wraca do Barcelony żeby posłać dzieciaki do La masii

0

i akurat na mecz z Barca

1

Remis z Holandia na wyjedzie elegancko

0

Kryć tam tego dumfriesa

0

Oho problemy kumana

1

Luooo goool Mateusz gotowka

1

Kapustka niech nie skacze bo znowu się połamie

0

Ale ten Kamiński ma dojebane wrzutki

2

Lewy to ma indywidualne krycie van dijka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?