1

Ci co farta mają lol

1

Chłop z Levante dostał odłamkowym

4

Kolejny co leży jak z Majorki

0

Jazdaaaa hah !.

0

Ale brama pedriiiii luooo

0

Ale łatwo sobie dochodzą do sytuacji

0

@Filipem on najlepiej wygląda jak wchodzi z ławki niż jak zaczyna w 1 składzie

4

Ciężki to będzie sezon nie pozwolą nam obronić mistrza

8

15% posiadania piłki buhhah i 2:0

0

@Maoao teraz tym bardziej bo prowadzą 2:0 mogą już stać w swojej bramce

1

Oni to teraz staną całym zespołem w bramce

1

Co grają mecz życia to ich kolejny gówno klub z autobusem

0

Nie powinno być karnego za takie coś to niech gwiżdżą każda rękę

0

Dla pały madryciekiej to przyjemność gwizdnąć karnego

2

Chował rękę przecież

0

Za ewidentne ręki nie dawali karnego a takie cos

1

Już widziałem to w bramce

0

Umarł chłop ....

0

Aj aszkoda ładnie pograli

1

@PatrychoO yebas wszystko zrobi żeby nam uprzykrzać

0

Ale siata poszła brawo rash

0

@Who_you_mam real madryt

1

potezny norweg strzela

0

@Azazel_Pazuzu ten złotousty ekspert petru który nabrał ludzi na kredyty we frankach

1

Lepiej już wypożyczyć niż sprzedać za te 30 mln

0

@maroon cala liga musi sprzedawać za grosze oprócz realu ku uciesze tebasa

0

@norbi77 dlaczego nawet nie sprawdzali tego na varze

2

@Borneo no i dopiero sie zadamawia i pojedzie 3 wrzesnia do Trumpa wiec w czym problem jak zwykle bol du.y wyborcy czaskoskiego

0

Jak to było czerwone kartki były szybko pokazywane piłkarzom Majorki tymczasem Osasuna :s

3

i tradycyjnie penalty por favor real madrid

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?