Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 cały czas jedzie na tych ms 22
0
@Gaucho chłop myśli że jest jakimś celem kampanijnym. Po prostu nie spełnia juz oczekiwań klubu jak i kibicow bo jest slaby co mamy przezywac porażki bo on chce grać do końca kontraktu. Normalna kolej rzeczy w futbolu jestes słaby to następny tym bardziej w takim klubie jak Barca gdzie jest walka o wszystkie trofea.
8
@macio_944 no idzie z zajebistym duchem czasu gdzie Chiny, USA... się rozwijają a gospodarka UE jest duszona przez jakieś śmieszne absurdy klimatyczne
0
@7black4 po tym przeszczepie już mu całkiem odje.lo
0
@BorzyKrzys sami jak sie jarali 2 godzinnym prezydentem hah
41
pewnie przyjechal zabrac opaske z szafki i powie ze nic nie oddaje
3
@Pustelnik chłop ma tak wywalone ego że nie może tego przyjąć do wiadomości że jest slaby
0
@Lanosss a sam chowa glowe w piasek prawdziwy kapitano !!
0
@Kgorecki2500 i ja mu wtedy mówię kiedyś to było ...
0
@michal26 przeciez druga strona tez krzyczela tusk.
0
@Encore kogo obchodzi zdanie jakiegos ukrainca
6
@Kinginiesta jak masz czarno biały to nie dziwię się że nie widzisz
0
@Faro to czemu tusk tego nie zrobił
7
Haha tusk jaki czerwony
26
Nie będzie niemiec pluł nam w twarz
1
@Who_you_mam wymog przyglupow z UE
2
ma prawo ale to akurat robi po zlosci chlop nie moze przebolec ze jest juz slaby i klub sciagnal kogos innego
8
Już sobie ustalają wymówkę przed sezonem.
4
Yamal tez wiedziol co to za typ
https://pictures.tribuna.com/image/bfa03d4a-6af7-4394-9ca8-9b461eee3147?width=600&quality=75
1
@palel95 Ibrahimović to z Guardiola miał spine
1
@Vegeta88 w punkt wlasnie chciałem mu odpisać to samo pozdro chłop przez te media już nie myśli racjonalnie
0
Ale mściwy typ. Trybuny i niech ogląda MŚ w tv
0
@MessiForeverTheBest to niezly naiwniak z ciebie
5
@Aragorn33 faktycznie wciaganie Polski w wojne to swietny deal
2
@vangoor z etgo co widac wczesniej graly rezerwy teraz pierwszy sklad
0
goool bilboa./ .
2
@Nazio_87 jak widac zydom wszystko wolno
0
@mordini123 rakow musisz z tymi zbrodniarzami !!
13
Liga mistrzów: to potrzymajcie mi piwo
6
Ładnie poklepali