Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki w statystykach jesli chodzi o karne to napewno
1
@Ryoumen przeciez on jakby powiedzial ze okradamy was i nic nam nie zrobicie to i tak by mu klaskali
7
Chłopa trzeba jak najszybciej się pozbyć znowu się nie doleczy i wyląduje w szpitalu
0
Przeciez taka kasa jak np. 400 mln to jeszcze bardziej by rozwalila rynek transferowy ktory i tak jest juz rozwalony po przejsciu neymara do psg. P$g wara od Barcelony mieli Neymara, Messiego i teraz na kolejnego maja chec niech sciagna sobie kogos z realu.
1
mimo ze flick go i tak oszczedzal to i tak kontuzje zlapal
3
@Arden jak wielu było świetnych na początku a potem lipa
0
@Aureczek nie sprzedadzą bo to pupilek
0
Zaraz będzie info że zaunteresowany jest real madryt
0
Nic dziwnego jak nie gramy na własnym stadionie
1
@Czarny_ck to czemu realu nie przekrecaja jak oni siedza w tej superlidze
0
@draxidox mogli by zapytać muzułmańskie rodziny
1
@dzefrej234 spoko może go wykupią
0
tak wlasciwa ze dostali kolene 2 gole
0
I co p$g takie dobre czy my tacy slabi
0
Ci dalej Cisna hah
0
Wiekezosc bramek które tracimy to przez ta wysoka obronę już wszyscy umieją z tym grać
0
Kurw co 4:1 lol
1
Czerwo co tam się odwaliło
0
Szczęsny już nie talizman
0
Odgryzł mu ucho
0
U nich każde podanie do przodu to zagrożenie
1
Real przegrał z atletico sromotnie to perez odpalił protokół laliga
1
Przecież tutaj dać Szombierki Bytom to też by wjeżdżali jak w maslo
0
Araujo łamiący linie spalonego nic nowego
0
Ale wchodzą jak w masło ta wysoka linia już nie działa w tym sezonie
0
O azpiliceta myślałem że on w atletico
1
Chłop widział że piłka już opuszcza linie to zapodal nura haha
0
@Gibbon_FCB bo to zwykły najemnik
0
Hahaha karny za takie coś
0
Ale nura zapodal