1

@barcanawieki w statystykach jesli chodzi o karne to napewno

1

@Ryoumen przeciez on jakby powiedzial ze okradamy was i nic nam nie zrobicie to i tak by mu klaskali

7

Chłopa trzeba jak najszybciej się pozbyć znowu się nie doleczy i wyląduje w szpitalu

0

Przeciez taka kasa jak np. 400 mln to jeszcze bardziej by rozwalila rynek transferowy ktory i tak jest juz rozwalony po przejsciu neymara do psg. P$g wara od Barcelony mieli Neymara, Messiego i teraz na kolejnego maja chec niech sciagna sobie kogos z realu.

1

mimo ze flick go i tak oszczedzal to i tak kontuzje zlapal

3

@Arden jak wielu było świetnych na początku a potem lipa

0

@Aureczek nie sprzedadzą bo to pupilek

0

Zaraz będzie info że zaunteresowany jest real madryt

0

Nic dziwnego jak nie gramy na własnym stadionie

1

@Czarny_ck to czemu realu nie przekrecaja jak oni siedza w tej superlidze

0

@draxidox mogli by zapytać muzułmańskie rodziny

1

@dzefrej234 spoko może go wykupią

0

tak wlasciwa ze dostali kolene 2 gole

0

I co p$g takie dobre czy my tacy slabi

0

Ci dalej Cisna hah

0

Wiekezosc bramek które tracimy to przez ta wysoka obronę już wszyscy umieją z tym grać

0

Kurw co 4:1 lol

1

Czerwo co tam się odwaliło

0

Szczęsny już nie talizman

0

Odgryzł mu ucho

0

U nich każde podanie do przodu to zagrożenie

1

Real przegrał z atletico sromotnie to perez odpalił protokół laliga

1

Przecież tutaj dać Szombierki Bytom to też by wjeżdżali jak w maslo

0

Araujo łamiący linie spalonego nic nowego

0

Ale wchodzą jak w masło ta wysoka linia już nie działa w tym sezonie

0

O azpiliceta myślałem że on w atletico

1

Chłop widział że piłka już opuszcza linie to zapodal nura haha

0

@Gibbon_FCB bo to zwykły najemnik

0

Hahaha karny za takie coś

0

Ale nura zapodal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?