0

@Pawel13sz nie ma czego szukać w LM

0

Araujo się nie nadaje do systemu Flicka albo łamie linie spalonego albo nie nadąża i potem wjeżdża w rywala na pelnej

1

Araujo powinien mieć zakaz gry w LM

0

Araujo odjebalnznowu w LM

0

Ładnie Balde teraz wkrecil

0

Ruszac się tam a nie stoją i się patrzą

1

@blakkudium hah nogę zostawil

0

Znowu sędziowe nas dymają w lm

0

Hahahaha nic nie ma na yamalu co to za kiep sedziuje

0

Przecież każdy mecz to samo gdy rywal nas spresuje to już obrsane majty

3

Jak tam kurw nie było spalonego

0

Cucurela na spalonym

0

Gol dla czelsi wisi w powietrzu brawo tak oddać inicjatywe

0

Całe szczęście to zjeal

0

@MOLESTA tylko że to dług spowodowany w większości z budowy stadionu odklejony szwab

0

Przecież ta rzekomo wojenka to zasłona dymna za kulisami pewnie klepią się po plecach

0

Gooool elche !!

0

@Faro cieniasy czy nie kazdy nam ostatnio strzelal wiec jest progres

1

Dobrze tw gra wygląda oby utrzymali forme

0

Ferran XDDd hah

0

Ale nakręceni dziś elegsncko

0

@MYTO predzej nasi uklekna i oddadza walkowera

3

To jest typowy intelekt kibica realu madryt

0

@Eklerek Milan lubi w emerytow

1

Jprdle co za symulant z depaya

0

Depay jaka symulka

2

Kur gdyby grabara siegnal to

38

Nie no Urban top widać że to inna reprezentacja niż wcześniej

1

Gooool hha brawo !!!!

2

@Adam065 tebas i tak by wymyślił że musi mieć nie mała pensje bo taki zawodnik nie może zarabiać grosze tak jak to było z joao Felixem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?