Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz nie ma czego szukać w LM
0
Araujo się nie nadaje do systemu Flicka albo łamie linie spalonego albo nie nadąża i potem wjeżdża w rywala na pelnej
1
Araujo powinien mieć zakaz gry w LM
0
Araujo odjebalnznowu w LM
0
Ładnie Balde teraz wkrecil
0
Ruszac się tam a nie stoją i się patrzą
1
@blakkudium hah nogę zostawil
0
Znowu sędziowe nas dymają w lm
0
Hahahaha nic nie ma na yamalu co to za kiep sedziuje
0
Przecież każdy mecz to samo gdy rywal nas spresuje to już obrsane majty
3
Jak tam kurw nie było spalonego
0
Cucurela na spalonym
0
Gol dla czelsi wisi w powietrzu brawo tak oddać inicjatywe
0
Całe szczęście to zjeal
0
@MOLESTA tylko że to dług spowodowany w większości z budowy stadionu odklejony szwab
0
Przecież ta rzekomo wojenka to zasłona dymna za kulisami pewnie klepią się po plecach
0
Gooool elche !!
0
@Faro cieniasy czy nie kazdy nam ostatnio strzelal wiec jest progres
1
Dobrze tw gra wygląda oby utrzymali forme
0
Ferran XDDd hah
0
Ale nakręceni dziś elegsncko
0
@MYTO predzej nasi uklekna i oddadza walkowera
3
To jest typowy intelekt kibica realu madryt
0
@Eklerek Milan lubi w emerytow
1
Jprdle co za symulant z depaya
0
Depay jaka symulka
2
Kur gdyby grabara siegnal to
38
Nie no Urban top widać że to inna reprezentacja niż wcześniej
1
Gooool hha brawo !!!!
2
@Adam065 tebas i tak by wymyślił że musi mieć nie mała pensje bo taki zawodnik nie może zarabiać grosze tak jak to było z joao Felixem