33

Szczęsny jaka klasa pogratulował Garcii

0

Co tam sprawdzają

0

Femrin 2 asysty

0

Laporta tam z morawieckim siedzi

0

Olmo ssj2 goool

1

@Who_you_mam chciał pokazać swój pomalowany leb

0

Co on broni ter Steven by stal i się patrzył

0

Mecz bramkarzy hah

0

Hahaha co się dzieje

0

Jong zamiast ładować

6

Dzięki aspanyol za tego kota

0

Garcia co za kot

0

Ten Torres to taka pokraka

0

Dokładnie kiedyś to był jeden mecz i to w Hiszpanii

0

@Messibestplayerintheworld ah shit here we go again

6

Barca powinna się domagać kasę od realu za pomówienia

0

Szkoda że rashford ma słaby drybling

7

@WiernyKibic111 o to wlasnie chodzi zeby odwrocic uwage

2

Chłop co broni xdddd

0

@Arden ale niestety nie z taką obrona

0

Ale kozak z Garcii

0

Chłop co tam umiera hah

0

I teraz gwiżdżą na yamaala hah co za przygłupy ewidentna czerwona

0

Jak wywalczymy 3 pkt z tymi parodystami w obronie to będzie cud

0

Balde co odp.ala

0

Martin też tragedia dziś

0

Uffff upiekło się kounde

0

Raphinha poszedł jak dzik

1

Uszatego odcięło od bazy tym podaniem

1

dlatego real nie chce varu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?