Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Każda dowolną drużynę postawić przeciwko Barcelonie i strzelisz gola wystarczy wysoki pressing kontra i gol
1
@maroon i UE chce zbawić świat redukując CO2 co za absurd
0
@Matheu12 żeby tak grać musi być pułapka ofsajdowa a tu nic nie w ogóle nie wfunckjonuje
1
Możemy zrobić milion podań rywale przejmą pile kontra i gol
4
co flick tego nie widzi ze juz ta taktyka z wysoka obrona nie dziala co mecz to samo
2
kurw w kazdym meczu to samo postawic tam szombioerki bytom i tez nam strzela ta obrona to zart
1
Hah co ten villareal
0
@maroon ewentualnie nagranie z kamery będzie widać że tankował akurat z tego dystrubutora
9
@Roobo Chiny lubia to będą mogli wykupić upadające firmy za bezcen
1
@fcbarcafan19 na pewno coś nam strzela
1
O kurla vinicius kapitanem dopiero zauważyłem hah
6
Aż wstyd że my przegraliśmy z tymi ogorami
1
@Tasde ale żeś dał porównanie co on brał ślub z Liverpoolem?
1
@nightwishygt bo karny jest tylko dla realu gdyby to było w drugą stronę 100% karny by był
0
@damian16161212 pewnie chciał nowych wyzwań
2
Ale patologia że bucza na byłego zawodnika co spędził tyle czasu w klubie
0
Ale zawalilął bramę
1
Kurw nam to już wszyscy muszą strzelić
3
co mecz maja karnego
0
@Filipem tu nie bylo zadnego zmiazdzenia
0
Aj kounde czemu
0
Gwiazdor co szczeka hahha
2
Flick obserwuje z madryckiej celi
0
I wchodzi ten wrzód na dupie diaz
1
Yamal do zmiany
1
Skąd tam się wziął militao hah
0
Hujsen z łokcia uderza
0
Chłop se stoi i dobija
0
Fermin co strzela ostatnio
0
Bosh co to za stral