1

Każda dowolną drużynę postawić przeciwko Barcelonie i strzelisz gola wystarczy wysoki pressing kontra i gol

1

@maroon i UE chce zbawić świat redukując CO2 co za absurd

0

@Matheu12 żeby tak grać musi być pułapka ofsajdowa a tu nic nie w ogóle nie wfunckjonuje

1

Możemy zrobić milion podań rywale przejmą pile kontra i gol

4

co flick tego nie widzi ze juz ta taktyka z wysoka obrona nie dziala co mecz to samo

2

kurw w kazdym meczu to samo postawic tam szombioerki bytom i tez nam strzela ta obrona to zart

1

Hah co ten villareal

0

@maroon ewentualnie nagranie z kamery będzie widać że tankował akurat z tego dystrubutora

9

@Roobo Chiny lubia to będą mogli wykupić upadające firmy za bezcen

1

@fcbarcafan19 na pewno coś nam strzela

1

O kurla vinicius kapitanem dopiero zauważyłem hah

6

Aż wstyd że my przegraliśmy z tymi ogorami

1

@Tasde ale żeś dał porównanie co on brał ślub z Liverpoolem?

1

@nightwishygt bo karny jest tylko dla realu gdyby to było w drugą stronę 100% karny by był

0

@damian16161212 pewnie chciał nowych wyzwań

2

Ale patologia że bucza na byłego zawodnika co spędził tyle czasu w klubie

0

Ale zawalilął bramę

1

Kurw nam to już wszyscy muszą strzelić

3

co mecz maja karnego

0

@Filipem tu nie bylo zadnego zmiazdzenia

0

Aj kounde czemu

0

Gwiazdor co szczeka hahha

2

Flick obserwuje z madryckiej celi

0

I wchodzi ten wrzód na dupie diaz

1

Yamal do zmiany

1

Skąd tam się wziął militao hah

0

Hujsen z łokcia uderza

0

Chłop se stoi i dobija

0

Fermin co strzela ostatnio

0

Bosh co to za stral

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?