Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny slepaku kur..aaa
0
Busquets o boshe co on gra
6
I jeszcze pajac aduriz ma pretensje do sedziego za zolta kartke a powinien juz wyleciec z boiska
0
I dlatego powinny byc powtorki video !
0
Ja pierd.. wlaczam a tu przegrywa Barca 2:0
4
Chyba ze by przeszedl do realu
4
Bo postawil sobie cel wygranie LM. Na chiny przyjdzie jezcze czas
2
Myslalem ze przy stole wigilijnym
7
Perez nie zdazyl ugotowac kulek
0
Przyjechali dowiedziec sie czy przebija oferte realu dotyczaca losowan LM
0
Top eleven :>
0
Za slaby fizycznie na lige angielska chyba ze bedzie gral na skrzydle
2
Posmarowane i cicho sza
0
Nawet nie wiedzialem ze Gomes gra
0
Nic nie bylo
1
I dlatego to Messi powinien dostac ZP
4
To byla żoga bonito
0
Jeszcze sito hehe
0
Jazdaa hahaah
0
Brakuje miliony wrzutek w pole karne
0
Ale wygielo stope ..
0
WYjal mu szczęke
1
Suarezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
0
kurde no
0
I tak pewnie cos wcisna
1
To so janusze biznesu
8
Real ma najwiecej do powiedzenia w sprawie powtorek video bo skonczy sie nurkowanie i gole ze spalonego.
0
Aha mina mowi wszystko nie trzeba czytac
10
Szpakowski zaglosowalby na Maradone
0
A to ci zaskoczenie