0

Karny slepaku kur..aaa

0

Busquets o boshe co on gra

6

I jeszcze pajac aduriz ma pretensje do sedziego za zolta kartke a powinien juz wyleciec z boiska

0

I dlatego powinny byc powtorki video !

0

Ja pierd.. wlaczam a tu przegrywa Barca 2:0

4

Chyba ze by przeszedl do realu

4

Bo postawil sobie cel wygranie LM. Na chiny przyjdzie jezcze czas

2

Myslalem ze przy stole wigilijnym

7

Perez nie zdazyl ugotowac kulek

0

Przyjechali dowiedziec sie czy przebija oferte realu dotyczaca losowan LM

0

Top eleven :>

0

Za slaby fizycznie na lige angielska chyba ze bedzie gral na skrzydle

2

Posmarowane i cicho sza

0

Nawet nie wiedzialem ze Gomes gra

0

Nic nie bylo

1

I dlatego to Messi powinien dostac ZP

4

To byla żoga bonito

0

Jeszcze sito hehe

0

Jazdaa hahaah

0

Brakuje miliony wrzutek w pole karne

0

Ale wygielo stope ..

0

WYjal mu szczęke

1

Suarezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

0

kurde no

0

I tak pewnie cos wcisna

1

To so janusze biznesu

8

Real ma najwiecej do powiedzenia w sprawie powtorek video bo skonczy sie nurkowanie i gole ze spalonego.

0

Aha mina mowi wszystko nie trzeba czytac

10

Szpakowski zaglosowalby na Maradone

0

A to ci zaskoczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?