Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po co wylazil
0
Kur...a mac i karny tradycyjnie
0
Caly czas tak graja
0
Ale ujowy strzal
4
Tak i jest The Best
1
Vidal zamknal usta Luczo xd
2
Pokazuje dla Paco jak wyglada bramka
0
hahaha boateng
0
Kurde no ... nie do wiary ze tylko 1:0 ciagle
6
Juz powinno byc z 5:0 heh
0
Stoch miazdzy :)
0
Umtiti co za typ xd
2
Az przykro patrzec na ta reprezentacje w reczna
0
Real ma przegrac z taka obrona sevilli??
0
I ta sevilla jest przed nami w lidze z taka padaka w obronie
0
cienka ta sevilla obecnie tylko Barca moze zatrzymac real
0
haha marcelo zenada
0
90 ramos i remis
0
Jeszcze to zremisuja lol
0
Nieee omg
0
Danilo niezle nauczyli aktorstwa w madrycie
1
Przeciwko nam rywale inaczej graja bardziej defensywnie
0
Oczywiscie bez kartki
0
Jeszcze real strzela nosz kur co za dzien
0
Koniec ja pierd...e
0
Przydalby sie Bielecki z tymi bombami
1
co to bylo ?!!!
0
Messi Messi Messi !!!!!!!!
0
kur.a jak moglismy stracic bramke przy tak grajacym bilbao wtf
0
Kur zawal