0

Jest klatwa przelamana

0

Co ten Leo heh

0

Messi nie odpuszcza xd

1

Jak oni po wojaku

0

Messi xd

0

Sociedad co roku gra to samo. Strzelic jak najszybciej i autobus.

6

Czyzby fart sie skonczyl juz xd

0

No i gdzie ten najlepszy z najlepszych ?

0

hahahaha

0

Wchodzi taran

0

hahahaha hahaha

0

goooooooooool

0

Gdzie zolta za symulke

3

He ramos juz zoltko

0

Z taka gra nie zaslugujemy na MS

0

Brawo bedzie historyczna porazka z rosja

0

I jeszcze na anoeta

0

A Vidal skrzydlowy

1

Nom po 6 pkt

0

Seria realu przerwana :):):)

0

Bronic to pls

0

goooooooooooooool

0

Jaki on jest zenujacy

0

Zaraz dzik benzema wbiegnie w pole karne i pozamiatane

1

Znowu bramka ramosa w koncowce

1

RAmoooooossssss

0

Turla sie jakby noge mu urwal

0

Widocznie to za malo na takiego "byka"

1

Gdyby to byl Neymar to czerwo za prowokacje

1

Ile kur...a mozna miec farta ?????????????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?