Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest klatwa przelamana
0
Co ten Leo heh
0
Messi nie odpuszcza xd
1
Jak oni po wojaku
0
Messi xd
0
Sociedad co roku gra to samo. Strzelic jak najszybciej i autobus.
6
Czyzby fart sie skonczyl juz xd
0
No i gdzie ten najlepszy z najlepszych ?
0
hahahaha
0
Wchodzi taran
0
hahahaha hahaha
0
goooooooooool
0
Gdzie zolta za symulke
3
He ramos juz zoltko
0
Z taka gra nie zaslugujemy na MS
0
Brawo bedzie historyczna porazka z rosja
0
I jeszcze na anoeta
0
A Vidal skrzydlowy
1
Nom po 6 pkt
0
Seria realu przerwana :):):)
0
Bronic to pls
0
goooooooooooooool
0
Jaki on jest zenujacy
0
Zaraz dzik benzema wbiegnie w pole karne i pozamiatane
1
Znowu bramka ramosa w koncowce
1
RAmoooooossssss
0
Turla sie jakby noge mu urwal
0
Widocznie to za malo na takiego "byka"
1
Gdyby to byl Neymar to czerwo za prowokacje
1
Ile kur...a mozna miec farta ?????????????