0

Gomes druzyny pomylil juz nie pierwszy raz kur..a podaje dla rywali

2

Rakitic to padaka w tym sezonie

0

Chcial siatke dla sedziego zalozyc ale nie udalo sie

0

luo Cilessen !!!!!!!

0

Nic nie wiadomo. Niedawno dostal kartke bo wiazal buta.

0

W ofensywie gra spoko ale w obronie cienko. To typowy skrzydlowy a nie obronca.

0

Ale Cilessen ma wyborowe towarzystwo na lawce Suarez i Messi

0

A do Messiego o lata swietlne

5

Gosc przyaktorzyl a typ mowi ze karny

0

Oby dociagneli zwyciestwo

0

Ale fart ja prdl

0

Czemu oddal dla Neya eh

0

Arda by to strzelil

26

Torres tylko z.Barca zawsze tak.gra

0

Jak Pique zostanie prezydentem to takie rzeczy napewno nie ujda na sucho

0

Za to ze jest z Barcelony

1

Ten gosciu wygral zycie

1

Na prezesa la liga sa jakies wybory czy ten typ ma posadke dozywotnio?

1

Real tez gral totalne g.. a udalo im sie dobic 40 meczow bez porazki bo wiele razy ratowali ich sedziowie.

0

Tak jak w siatkowce

0

graja z realem sociedad czyli latwe 3pkt madrytu

2

Pomysla o tym jak real wygra lige

0

Od czego jest ten typ za bramka z paleczka?

0

Ney sie nam zablokowal

0

Nie dotknal nawet

0

Uff dobrze ze nie strzelal wczesniej

0

ale padake gramy

0

Ale skoczyl jakby do wody na glowke

0

Jakos latwo nie bylo rok temu w dwumeczu lm

0

To bylo wiadome. Marketingowo lepiej jak sa 2 mecze niz jeden w finale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?