Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gomes druzyny pomylil juz nie pierwszy raz kur..a podaje dla rywali
2
Rakitic to padaka w tym sezonie
0
Chcial siatke dla sedziego zalozyc ale nie udalo sie
0
luo Cilessen !!!!!!!
0
Nic nie wiadomo. Niedawno dostal kartke bo wiazal buta.
0
W ofensywie gra spoko ale w obronie cienko. To typowy skrzydlowy a nie obronca.
0
Ale Cilessen ma wyborowe towarzystwo na lawce Suarez i Messi
0
A do Messiego o lata swietlne
5
Gosc przyaktorzyl a typ mowi ze karny
0
Oby dociagneli zwyciestwo
0
Ale fart ja prdl
0
Czemu oddal dla Neya eh
0
Arda by to strzelil
26
Torres tylko z.Barca zawsze tak.gra
0
Jak Pique zostanie prezydentem to takie rzeczy napewno nie ujda na sucho
0
Za to ze jest z Barcelony
1
Ten gosciu wygral zycie
1
Na prezesa la liga sa jakies wybory czy ten typ ma posadke dozywotnio?
1
Real tez gral totalne g.. a udalo im sie dobic 40 meczow bez porazki bo wiele razy ratowali ich sedziowie.
0
Tak jak w siatkowce
0
graja z realem sociedad czyli latwe 3pkt madrytu
2
Pomysla o tym jak real wygra lige
0
Od czego jest ten typ za bramka z paleczka?
0
Ney sie nam zablokowal
0
Nie dotknal nawet
0
Uff dobrze ze nie strzelal wczesniej
0
ale padake gramy
0
Ale skoczyl jakby do wody na glowke
0
Jakos latwo nie bylo rok temu w dwumeczu lm
0
To bylo wiadome. Marketingowo lepiej jak sa 2 mecze niz jeden w finale.