Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moglby Vidala wpuscic na druga polowe
0
Ja bym chcial Isco za niego. On potrafi przydryblowac, pociagnac do przodu.
2
Ostatnio Messi taki chodzil he
2
Ney nie powinien dostac kartki
3
Podoba mi sie gra Cilessena solidnie gra
4
Masche tylko.
0
odpadna z LM spokojnie skupiamy sie na lidze ...
0
grac na czas
0
o kur..a ale jaja
0
nom
0
ale celta pierd..i akcje
1
co nie strzelal
0
ufffff
6
To przez nadgarstek
0
Kur podac nie umie na 2 metry
2
Vidal to ma cierpliwosc widac ze naprawde mu zalezy gra w Barcelonie.
16
Paco wszedl czy stoi jeszcze za linia?
0
Drewniak zaraz wejdzie
0
Idealnie zmiescil
0
Geniusz Messi. Jak mozna miec watpliwosci co do najlepszego pilkarza na swiecie.
0
Arda z kartka tradycyjnie
0
Jak to kto za Busquetsa Mascherano
3
Gol z dystansu co sie stalo
0
Ohoho denis heheh
0
Ale podanko Messiego
2
Bez kartki .......
0
O kurde Busi
0
Haha rzeszy to w przypadku niemiec a w przypadku Polski to cala grupa xd
0
Co tam sie wyprawia w arsenalu xd
0
Ich boli ze Barca jest ma szczycie co roku wygrywa trofea