0

Moglby Vidala wpuscic na druga polowe

0

Ja bym chcial Isco za niego. On potrafi przydryblowac, pociagnac do przodu.

2

Ostatnio Messi taki chodzil he

2

Ney nie powinien dostac kartki

3

Podoba mi sie gra Cilessena solidnie gra

4

Masche tylko.

0

odpadna z LM spokojnie skupiamy sie na lidze ...

0

grac na czas

0

o kur..a ale jaja

0

nom

0

ale celta pierd..i akcje

1

co nie strzelal

0

ufffff

6

To przez nadgarstek

0

Kur podac nie umie na 2 metry

2

Vidal to ma cierpliwosc widac ze naprawde mu zalezy gra w Barcelonie.

16

Paco wszedl czy stoi jeszcze za linia?

0

Drewniak zaraz wejdzie

0

Idealnie zmiescil

0

Geniusz Messi. Jak mozna miec watpliwosci co do najlepszego pilkarza na swiecie.

0

Arda z kartka tradycyjnie

0

Jak to kto za Busquetsa Mascherano

3

Gol z dystansu co sie stalo

0

Ohoho denis heheh

0

Ale podanko Messiego

2

Bez kartki .......

0

O kurde Busi

0

Haha rzeszy to w przypadku niemiec a w przypadku Polski to cala grupa xd

0

Co tam sie wyprawia w arsenalu xd

0

Ich boli ze Barca jest ma szczycie co roku wygrywa trofea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?