0

hahaha boateng

0

Kurde no ... nie do wiary ze tylko 1:0 ciagle

6

Juz powinno byc z 5:0 heh

0

Stoch miazdzy :)

0

Umtiti co za typ xd

2

Az przykro patrzec na ta reprezentacje w reczna

0

Real ma przegrac z taka obrona sevilli??

0

I ta sevilla jest przed nami w lidze z taka padaka w obronie

0

cienka ta sevilla obecnie tylko Barca moze zatrzymac real

0

haha marcelo zenada

0

90 ramos i remis

0

Jeszcze to zremisuja lol

0

Nieee omg

0

Danilo niezle nauczyli aktorstwa w madrycie

1

Przeciwko nam rywale inaczej graja bardziej defensywnie

0

Oczywiscie bez kartki

0

Jeszcze real strzela nosz kur co za dzien

0

Koniec ja pierd...e

0

Przydalby sie Bielecki z tymi bombami

1

co to bylo ?!!!

0

Messi Messi Messi !!!!!!!!

0

kur.a jak moglismy stracic bramke przy tak grajacym bilbao wtf

0

Kur zawal

3

Juz byl placz jak mowil ze rezygnuje

4

Pewnie to byli fani the best

1

Ma ponoc dostac kare finansowa

0

Poprostu idealny strzal niestety

0

Zamiast paco mogli kupic jakiegos wysokiego napastnika zeby jak nie idzie probowac te wrzutki w pole karne

0

i gol Pique pls

1

4min bo Messi strzelil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?