Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
A ladna asysta przy 1-wszym golu Messiego?
2
Gdyby Barca nie oddala 2-go meczu dla city to za ciekawie by nie mieli po remisie z borussia
0
Ten lustig to jakis burak po co podchodzi jeszcze
0
Ale celtic zmotywowany
2
Nie dadza mu zyc poki nie przejdzie do realu
0
Luczo musi zaczac klaskac jak Zidane
0
Jak mozna sie cieszyc ze zwyciestwa realu i "kibicowac" Barcelonie
0
On sam ze soba na tym twitterze rozmawia?
1
Prawdziwy gra w slovan liberec he
1
wszedl milan baros he
1
Po co tego abumeyanga wpuszcza
1
Jak legia poprawi sie w defensywie to moga ugrac cos ze sportingiem
0
goooooooool
0
Co za moda na wasik w studiu canal plus
1
Znowu trafi na celtic he
0
Ciekawe co powie jak beda grac z realem
0
Koles mial swoj czas w tym meczu aby sie pokazac a stal jak kolek. Nie rozumiem typa.
0
Pewnie zostawil szczoteczke w domu
0
Pique dwoil sie i troil w tym meczu
0
I real sociedad zagra tak samo
0
Jakiej najlepszej Barcy jak nie gral Messi, Suarez , Iniesta ?
0
navas jak kameni w tej akcji
0
To co gra atletico w obronie to padaka jakas
0
To chyba najgorszy mecz atletico od lat
3
Legia > Atletico
0
Gdyby atletico zagralo tak wysoko z Barca to by z atletico nie bylo co zbierac
2
Szykuje sie pierwsza porazka atletico u siebie od stycznia
3
Ronaldo pokazal jaki jest piekny i gladki do kamery
0
Ja pierd...e. ronaldo wbiegl w nogi
6
Spoko real sie odwola co do kartki ronaldo