15

A ladna asysta przy 1-wszym golu Messiego?

2

Gdyby Barca nie oddala 2-go meczu dla city to za ciekawie by nie mieli po remisie z borussia

0

Ten lustig to jakis burak po co podchodzi jeszcze

0

Ale celtic zmotywowany

2

Nie dadza mu zyc poki nie przejdzie do realu

0

Luczo musi zaczac klaskac jak Zidane

0

Jak mozna sie cieszyc ze zwyciestwa realu i "kibicowac" Barcelonie

0

On sam ze soba na tym twitterze rozmawia?

1

Prawdziwy gra w slovan liberec he

1

wszedl milan baros he

1

Po co tego abumeyanga wpuszcza

1

Jak legia poprawi sie w defensywie to moga ugrac cos ze sportingiem

0

goooooooool

0

Co za moda na wasik w studiu canal plus

1

Znowu trafi na celtic he

0

Ciekawe co powie jak beda grac z realem

0

Koles mial swoj czas w tym meczu aby sie pokazac a stal jak kolek. Nie rozumiem typa.

0

Pewnie zostawil szczoteczke w domu

0

Pique dwoil sie i troil w tym meczu

0

I real sociedad zagra tak samo

0

Jakiej najlepszej Barcy jak nie gral Messi, Suarez , Iniesta ?

0

navas jak kameni w tej akcji

0

To co gra atletico w obronie to padaka jakas

0

To chyba najgorszy mecz atletico od lat

3

Legia > Atletico

0

Gdyby atletico zagralo tak wysoko z Barca to by z atletico nie bylo co zbierac

2

Szykuje sie pierwsza porazka atletico u siebie od stycznia

3

Ronaldo pokazal jaki jest piekny i gladki do kamery

0

Ja pierd...e. ronaldo wbiegl w nogi

6

Spoko real sie odwola co do kartki ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?