Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za to super wodz tusk zbudowal nam zielona wyspe. Wyprowadzil miliony z kraju i dostal w zamian posadke w brukseli.
1
A kto podsyca jak nie oderwani od koryta z petru i alimenciarzem na czele
17
Moglby Krychowiak tez przedzwonic
0
Alibaba i 40-tu katalonczykow
8
To juz lepiej Piszczka
0
Napewno wiecej niz na rm
0
W nastepnym roku nadrobimy :)
7
Niepokonani dalej :>
3
Ale wkurzaja mnie juz te laleczki ze sloweni
0
Po co ten zwod
0
Kazde dotkniecie i leza jakby noge im urwalo
0
Pojdzie tam gdzie mu najwiecej zaplaca
0
Ta slowenia wogole nic nie gra gol z du.y i tyle ich widziano
1
Zabral swoj kapusciany leb
0
Rzadki widok przegrywamy he
0
pffffffffffff
0
To skrot od ,, ru..am kozy"
67
Pewnie pilkarze biora do siebie jego rady
1
W poniedzialek ze Slowenia 20:45
1
I towarzyski w poniedzialek ze Slowenia
0
Jeszcze Krychowiak z forma z Sevilli i mamy mega zespol
1
Uciszyli rumunow sportowo haha mocarze
2
Super doping naszych !!
0
Wspolczuje tam Fabianskiemu stac za plecami bydlo
0
Rumuni wyszli bo poszli po korsarze
0
I po to wlasnie jest 2-gi napastnik zeby zrobic miejsce dla Lewego
1
oo ofensywnie 2 napastnikow Nawalka mnie zaskoczyl
3
Na euro slabo gral ale teraz gra coraz lepiej
0
Linetty do zmiany
0
To by chyba pol stadionu wybieglo na murawe