Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kadra u21 lepiej by to zagrala
0
hahahahahahaha a
0
Krychowiak z tamtego sezonu by to strzelil
1
Co to za strzaly buhahah
6
Wlasnie przez to ze nie gra gra tak slabo
0
strzaly oddajemy hahah 1 - wszy strzal celny w 42 min
0
Trzeba strzelic i ten mur sie ruszy armeni
0
Bo dopiero wlaczylem i wszedlem na flashscore
https://zapodaj.net/2393dc555cbc8.jpg.html
1
0 strzalow celnych naprawde?
0
Hah luksemburg w 10 strzela na 1-1
0
Aby sie wykurowal na city
0
Komentator pytal o tego samoboja a on powiedzial ze to nie pierwsza i nie ostatnia bramka w mojej karierze
0
Chodzilo o tego samoboja
2
Glik: "Pierwsza i nie ostatnia bramka w mojej karierze". Mam nadzieje ze ostatnia.
0
Niby latwa grupa ale ciezko bedzie z czarnogora i rumunia jak nic nie poprawimy w grze pozycyjnej
16
Bo szczelil bramke he
0
Znowu slaba druga polowa kak z kazachstanem cos sie dzieje
5
Zeby sie tak bronic na wlasnym stadionie
0
Peszko znowu.sfauluje kogos
2
Najlepsza obrona jest atak trzeba bylo dobic kur.a a nie bronic wyniku
0
Kur.a niech pograja ta pilka
0
Za duzo im pozwalamy
0
Krok w.tyl po przejsciu do psg
0
Jedrzejczyk niezle
16
Glik dzisiaj to taki Mascherano ostatnimi czasy
0
Hajto tam powinien otworzyc okno i krzyknac do glika zeby sie ogarnal
1
Glik ja pierd...
2
Bo kazachstan slabo gra na wyjazdach tylko u siebie potrafia cos ugrac
0
Ciekawe w czym wedlug niego jest lepszy ronaldo
0
Wymieniony real jest tylko dla picu. Juz ich ta ziomalka z realu wszystko zalatwi