0

Kadra u21 lepiej by to zagrala

0

hahahahahahaha a

0

Krychowiak z tamtego sezonu by to strzelil

1

Co to za strzaly buhahah

6

Wlasnie przez to ze nie gra gra tak slabo

0

strzaly oddajemy hahah 1 - wszy strzal celny w 42 min

0

Trzeba strzelic i ten mur sie ruszy armeni

0

Bo dopiero wlaczylem i wszedlem na flashscore
https://zapodaj.net/2393dc555cbc8.jpg.html

1

0 strzalow celnych naprawde?

0

Hah luksemburg w 10 strzela na 1-1

0

Aby sie wykurowal na city

0

Komentator pytal o tego samoboja a on powiedzial ze to nie pierwsza i nie ostatnia bramka w mojej karierze

0

Chodzilo o tego samoboja

2

Glik: "Pierwsza i nie ostatnia bramka w mojej karierze". Mam nadzieje ze ostatnia.

0

Niby latwa grupa ale ciezko bedzie z czarnogora i rumunia jak nic nie poprawimy w grze pozycyjnej

16

Bo szczelil bramke he

0

Znowu slaba druga polowa kak z kazachstanem cos sie dzieje

5

Zeby sie tak bronic na wlasnym stadionie

0

Peszko znowu.sfauluje kogos

2

Najlepsza obrona jest atak trzeba bylo dobic kur.a a nie bronic wyniku

0

Kur.a niech pograja ta pilka

0

Za duzo im pozwalamy

0

Krok w.tyl po przejsciu do psg

0

Jedrzejczyk niezle

16

Glik dzisiaj to taki Mascherano ostatnimi czasy

0

Hajto tam powinien otworzyc okno i krzyknac do glika zeby sie ogarnal

1

Glik ja pierd...

2

Bo kazachstan slabo gra na wyjazdach tylko u siebie potrafia cos ugrac

0

Ciekawe w czym wedlug niego jest lepszy ronaldo

0

Wymieniony real jest tylko dla picu. Juz ich ta ziomalka z realu wszystko zalatwi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?