Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry strzal Neya trzeba tak probowac
1
Kurw..a 1-1 i bez Messiego
1
Wrocil masche
0
Kurde Messi c kontuzja
0
Rakieta !!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jak grizman swietnie sie porusza wedlug komentatorow to jak porusza sie Messi ?
0
Bo wszyscy ogladaja
0
Gesto tam w polu karnym
3
real gral z kims lepszym i juz wypadaja blado
10
Zidane do sedziego: ale przelew doszedl co jest panowie
0
Hehe pewnie tak xD
4
Jak zidane klaszcze to wiedz ze cos sie dzieje
4
O 22 bedzie prawdziwy futbol
0
Juz gonzalez gonzalez sie o to postara
13
Doliczy 3 min ale beda grac do zlotego gola realu
11
Zidane zdejmuje benzeme bo slabo aktorzy
0
Beda chcieli strzelic szybko a potem autobus.
0
we 2 nie upilnowali
6
kur.a czy oni potrafia inaczej zdobuyc gola?
1
SLuszny reka ramosa
1
strzel to !!!
0
Ale ten real piach gra
0
Dobrze ze mamy Umtitiego bo real gra tylko wrzutki ze skrzydel
0
Wiemy , artykul jest na tej stronie
2
No i nie mozna mu odmowic aktorstwa
0
Naszczescie gramy na Camp Nou a tu atletico nie jest takie mocne
0
Chyba ze zagra Torres
0
Poki real nie strzeli to sedzia nie zakonczy meczu
1
Ta haslo to MSN
1
I warto dodac ze Messi jest 2 lata mlodszy od Ronaldo