0

Dobry strzal Neya trzeba tak probowac

1

Kurw..a 1-1 i bez Messiego

1

Wrocil masche

0

Kurde Messi c kontuzja

0

Rakieta !!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jak grizman swietnie sie porusza wedlug komentatorow to jak porusza sie Messi ?

0

Bo wszyscy ogladaja

0

Gesto tam w polu karnym

3

real gral z kims lepszym i juz wypadaja blado

10

Zidane do sedziego: ale przelew doszedl co jest panowie

0

Hehe pewnie tak xD

4

Jak zidane klaszcze to wiedz ze cos sie dzieje

4

O 22 bedzie prawdziwy futbol

0

Juz gonzalez gonzalez sie o to postara

13

Doliczy 3 min ale beda grac do zlotego gola realu

11

Zidane zdejmuje benzeme bo slabo aktorzy

0

Beda chcieli strzelic szybko a potem autobus.

0

we 2 nie upilnowali

6

kur.a czy oni potrafia inaczej zdobuyc gola?

1

SLuszny reka ramosa

1

strzel to !!!

0

Ale ten real piach gra

0

Dobrze ze mamy Umtitiego bo real gra tylko wrzutki ze skrzydel

0

Wiemy , artykul jest na tej stronie

2

No i nie mozna mu odmowic aktorstwa

0

Naszczescie gramy na Camp Nou a tu atletico nie jest takie mocne

0

Chyba ze zagra Torres

0

Poki real nie strzeli to sedzia nie zakonczy meczu

1

Ta haslo to MSN

1

I warto dodac ze Messi jest 2 lata mlodszy od Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?