0

ja pierd haha blisko

0

Bo w realu same pikniki

0

Znowu leo bedzie wkrecal graczy city w murawe

0

A real pewnie 20:45 jak zawsze

0

No nie no Paco

0

Za co Messi kapitan dostal kartke

1

Ale Paco ma pecha nosz kurde heh

0

Ladnie porobili

0

Wraca do formy sprzed kontuzji

0

Co Barca tak oddala pilke depor? Dopiero wlaczylem mecz

14

Jeszcze tylko zdjecie z koszulka i prezentacja na stadionie :>

0

To samo mozna powiedziec o Pique

0

W grupie C co sie wyprawia azejberdzan na 2 miejscu hah

0

Czemu armenia tak nie moze zagrac z rumunia czarnogora dania

0

Lal kur..a mamy miszcza z armenia

0

Bedize progres ostatnio przegralismy z armenia 1-0 teraz remis 1-1

0

Myslalem ze w armeni wejdzie drugi bramkarz

0

A ruminia 5-0 ich pocisnela

0

Smiali sie z norwegii ze 1-1 tylko ze juz tam jest 3-1 a tu dalej 1-1

0

Ja pierd...e co ja patrze

0

Przypisywali sobie juz 3 pkt

0

Czym blizej konca tym bardziej bedzie symulowac armenia

0

Ciapaci sie ciesza na trybunach

0

Kadra u21 lepiej by to zagrala

0

hahahahahahaha a

0

Krychowiak z tamtego sezonu by to strzelil

1

Co to za strzaly buhahah

6

Wlasnie przez to ze nie gra gra tak slabo

0

strzaly oddajemy hahah 1 - wszy strzal celny w 42 min

0

Trzeba strzelic i ten mur sie ruszy armeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?