Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja pierd haha blisko
0
Bo w realu same pikniki
0
Znowu leo bedzie wkrecal graczy city w murawe
0
A real pewnie 20:45 jak zawsze
0
No nie no Paco
0
Za co Messi kapitan dostal kartke
1
Ale Paco ma pecha nosz kurde heh
0
Ladnie porobili
0
Wraca do formy sprzed kontuzji
0
Co Barca tak oddala pilke depor? Dopiero wlaczylem mecz
14
Jeszcze tylko zdjecie z koszulka i prezentacja na stadionie :>
0
To samo mozna powiedziec o Pique
0
W grupie C co sie wyprawia azejberdzan na 2 miejscu hah
0
Czemu armenia tak nie moze zagrac z rumunia czarnogora dania
0
Lal kur..a mamy miszcza z armenia
0
Bedize progres ostatnio przegralismy z armenia 1-0 teraz remis 1-1
0
Myslalem ze w armeni wejdzie drugi bramkarz
0
A ruminia 5-0 ich pocisnela
0
Smiali sie z norwegii ze 1-1 tylko ze juz tam jest 3-1 a tu dalej 1-1
0
Ja pierd...e co ja patrze
0
Przypisywali sobie juz 3 pkt
0
Czym blizej konca tym bardziej bedzie symulowac armenia
0
Ciapaci sie ciesza na trybunach
0
Kadra u21 lepiej by to zagrala
0
hahahahahahaha a
0
Krychowiak z tamtego sezonu by to strzelil
1
Co to za strzaly buhahah
6
Wlasnie przez to ze nie gra gra tak slabo
0
strzaly oddajemy hahah 1 - wszy strzal celny w 42 min
0
Trzeba strzelic i ten mur sie ruszy armeni