Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyrownany to bedzie w lizbonie
0
Jakis paraliz dostaja w ataku
2
Co tam sie dzieje w meczu celticu 3-2 ;o
0
Suarez jak nie trafia w swiatlo bramki na poczatku meczu to potem sie blokuje.
0
Tak gra druzyna ktora chce sie pokazac w europie a nie te lenie z legii
0
Gomes za Busquetsa
0
Po co mogl to przyjac alba jeszcze
0
Brakuje tych magicznych podan Messiego
0
Kur.a mozna bylo zamknac mecz a tak trzeba gonic wynik
0
Musialo to wpasc takie glupie straty
0
ludogorets 1-0 z psg he
0
Bledy bledy ....
2
Ale brama Glika az szkoda ze sie marnuje w slabych klubach
1
Nie chcial widziec i nie widzial
0
Wygrali ze sportingiem, zremisowali z borussia to teraz przegraja z legia he he
1
Pupilek klatenberga sie przewrocil trzeba gwizdnac
0
Zaczyna sie drukowanie
0
Serio ronaldo to mistrz upadania
0
He he :)
0
Nie dziwo ze james nie gra cienki jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale babol navasa hah jaki on zajeb..ty
10
Ja ogladam Borussie nie real
1
Lal strzal w sam srodek
0
Blaszczykowski by to strzelil
0
ronaldo zadowolony bo to on strzelil i polecial sie podniecic pod lawke
0
benzema ha haha
0
Z realem moga cos ugrac
0
Narazie to oni maja sie ogrywac na 1-sklad przyjdzie czas
2
Rotacje tylko przy korzystnym wyniku