1

I warto dodac ze Messi jest 2 lata mlodszy od Ronaldo

0

Tylko ze Messi gra zespolowo i czasem oddaje karne,wolne albo jak ma setke to podaje.

0

Bo nigdy nie wygral na bernabeu

0

Na Camp Nou.

0

Norek zakluca mikrofony

3

Co sie spodziewac po madrycie

0

O to ze jest ter stejgenem hah

3

Jak leganes zagra z takim zaangazowanirm z realem to moga zabrac im pkt

0

Hah tercstegen znow

0

Neymar do Rafinhi : co zes odje.al ? xD

0

Aj szkoda bramki paco

2

I fajnie Suarez ma zmiennika i odpocznie na kolejny mecz

0

Co za podanie he

0

I tridente po golu do przerwy :)

0

Albo Neymar do Paco

0

Masche to na lawke a nie na srodek

4

Co ja co ale legia powinna uczyc sie zaangazowania od leganes

0

Umtiti co za interwencja

0

1 gol Suarez -> Messi , 2 gol Messi -> Suarez :)

3

Jakie 60mln za marqinuosa co on gada

0

Jest ufff teraz przeciwnik bardziej sie otworzy

3

Szacun dla Neymara ze odrzucil taka kosmiczna oferte psg i zostal w Barcelonie.

1

Fajnie by bylo ale legia to nie sporting :s

6

Legia lepiej niech odda walkower realowi niz zeby padla dwucyfrowka.

1

To byl zloty gol czy co ze nagle koniec meczu

0

Kur.a mial to na rekach

2

Sedzia czekal z gwizdkiem do gola realu

1

Barca spokojnie by tu dwucyfrowke wbila.

0

Z realem niech autobus postawia xd

0

Luczo tam chyba zasnal bo moglby przeprowadzic zmiane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?