3

10 min horroru

3

O qrwa dogrywka !!!!!!!

0

Qrw ten sundegard

2

Wyszomirski do Barcy zamiast Bravo :D

0

Gdyby nie Wyszomirski byloby juz po meczu.

0

Koles wygra zycie jak przejdzie do Barcy.

0

szkoda zeby grzal lawe

0

Szczegolnie pokazal klase w akcji z coutinho 35 min bodajze odbil sie od niego jak junior

4

Ale roberto gra :>

0

Munir jaki progres heh

2

Roberto jaki crack heh

0

Jest pieknie !!

0

Taki byl plan 1-polowe niech sevilla pobiega pressingiem a w 2- polowie spuchnie :>

2

Digne wymiata poki co

0

To umtiti raczej nie wejdzie bo juz 2 zmiany wykorzystane

0

I rudy sam sie znokaltowal Digne na boisko !

1

Busquets wtf???????

0

Pique calma :>

0

Aj ale by byla bramka ardy

0

Co jak co ale lawke mamy teraz kozacka

0

Nie zagra w 1-wszej kolejce CdR

1

Poszedl na lawke do psg ;x

0

Ostatnio i na SO gra piach

0

Bravo moglby pograc teraz w LM i PK. Przeciez ma juz mistrza Hiszpanii.

2

$ity ma jakies przywileje? Tyle kasy wydali i co z tym finansowym fair play

0

To zostaniemy z Masipem na poczatek sezonu

6

Wynajal dla picu ze niby szuka klubu

4

Klubowo juz osiagnal prawie wszystko zostala teraz reprezentacja he

2

Akcja spoleczna szukamy nowego klubu dla Douglasa.

0

No qrwa zagrac zajeb.cie 2 set a w 3 znow dno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?