Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
10 min horroru
3
O qrwa dogrywka !!!!!!!
0
Qrw ten sundegard
2
Wyszomirski do Barcy zamiast Bravo :D
0
Gdyby nie Wyszomirski byloby juz po meczu.
0
Koles wygra zycie jak przejdzie do Barcy.
0
szkoda zeby grzal lawe
0
Szczegolnie pokazal klase w akcji z coutinho 35 min bodajze odbil sie od niego jak junior
4
Ale roberto gra :>
0
Munir jaki progres heh
2
Roberto jaki crack heh
0
Jest pieknie !!
0
Taki byl plan 1-polowe niech sevilla pobiega pressingiem a w 2- polowie spuchnie :>
2
Digne wymiata poki co
0
To umtiti raczej nie wejdzie bo juz 2 zmiany wykorzystane
0
I rudy sam sie znokaltowal Digne na boisko !
1
Busquets wtf???????
0
Pique calma :>
0
Aj ale by byla bramka ardy
0
Co jak co ale lawke mamy teraz kozacka
0
Nie zagra w 1-wszej kolejce CdR
1
Poszedl na lawke do psg ;x
0
Ostatnio i na SO gra piach
0
Bravo moglby pograc teraz w LM i PK. Przeciez ma juz mistrza Hiszpanii.
2
$ity ma jakies przywileje? Tyle kasy wydali i co z tym finansowym fair play
0
To zostaniemy z Masipem na poczatek sezonu
6
Wynajal dla picu ze niby szuka klubu
4
Klubowo juz osiagnal prawie wszystko zostala teraz reprezentacja he
2
Akcja spoleczna szukamy nowego klubu dla Douglasa.
0
No qrwa zagrac zajeb.cie 2 set a w 3 znow dno