0

A skad ten szmatlawiec madrycki moze o tym wiedziec

0

Real kupuje andre gomesa bo Barca sie nim interesowala. Bo po co im zmiennik za 50 mln euro.

0

Za dlugo to on nie wytrzyma bez pilki przy nodze :>

0

To ten douglas jeszcze tu jest

2

Muller to jakas pomylka,gdzie Lewandowski ?! Mial duzy wklad w awans Polski na euro. Strzelil 5 bramek w 9 minut. Zostal krolem strzelcow bundesligi.

29

Na prezentacji trikowal niczym Neymar :D

22

I tyle go widziano w madrycie :>

0

To serbia tym meczem juz sobie zapewnila awans

0

Napewno sciagna jeszcze jakiegos zmiennika dla MSN

1

Piknie Mistrz Swiata pokonuje Mistrza Europy

1

To pewnie ten jego ziomek z maroka robi zdjecie

1

Niedlugo ludzie beda skakac z dachu zeby zlapac pokemona

1

Lepiej zostawic Tello i pozbyc sie.Munira

0

Szok.ze psg sprzedal zawodnika

0

A co Barca ma do tego za ma byc zly

0

Bravo niech sobie teraz pobroni w LM i PK

0

Mam watpliwosci czy ten typek jest socio

0

Niech Masipa sciagnie

0

Jak tak uwaza to niech ogarnie tych swoich kolesiow z madrytu zeby odjeb..li sie od Barcy

2

Kur.aa z madrytu tylko tak mozna to podsumowac

0

Dalej beda drazyc i szukac jakiegos potkniecia

0

Zaden klub na swiecie nie jest tak przesladowany jak Barca. A to.wszystko przez sukcesy.

0

Del Bosque otrzyma nowe stanowisko w federacji. Bedzie dorabial do emerytury na obsludze kserokopiarki.

0

Mam nadzieje ze z city tak jak z bayernu nie uda sie zrobic drugiej Barcelony. Barca jest tylko jedna.

0

Ja mu zycze powodzenia ale tylko w lidze angielskiej

2

Mogl kolton pokazac jeszcze jakies zdjecia z wakacji

2

Szkoda Buffona juz pewnie nie zagra na ME

4

Komentarz usunięty

0

Niemcy mistrzem europy niestety

0

Idzie gwazda siatkowki hhaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?