0

Pique robi za napastnika

1

real nie musi sie wysilac w szukaniu zawodnikow wystarczy ze przeczytaja kim Barca sie interesuje i juz dzialaja

2

Spokojnie pomscimy was :>

0

Qrw ci z tym lewym sie stalo babo za babolem

0

Dokladnie juz dawno powinien byc w Barcelonie

1

Doznal kontuzji w pucharze krola w realu

0

Zdecydowanie za Anglia. Po zwyciestwie Anglii mozemy swietowac awans do 1/8 bez wzgledu na jutrzejsze wyniki

0

Zainteresowany to napewno jest ale Ney nie zamierza nigdzie sie ruszac

0

Ciekawe co na to finasowe fair play o ile wogole obejmuje psg

0

Frank de boer mistrz ostatniej kolejki hah

0

Po co zmiennik za Busquetsa jak Mascherano moze tam grac

0

Krycha w psg ? Mam nadzieje ze tam nie przejdzie. Stac go na lepszy zespol

0

I tak ich pocisniemy

0

Piekny sen sie konczy czas wrocic do domu

0

Psg daje 50 mln i spokoj. Czyzby mieli cos wspolnego z tymi sprawami przeciwko Neymarowi ?

0

Szkoda mlodszego bedzie sie tylko marnowal. Trzeba nam kogos z doswiadczniem ktory wejdzie z lawki i zrobi swoje

2

Od poczatku graja rezerwy Polski

0

Ruscy sami siebie zdyskwalifikowali

0

Isc do ligue 1 zeby bez wysilku przespacerowac caly sezon a i tak wygrac lige. Ze ktos tam chce grac wogole

0

Ronaldo nie grajac juz ma zapewnione miejsce w 11 kolejki

0

Wolalem czeryszewa w realu odwalal tam dobra robote :>

0

Ale atakuja Neymara wczesniej podatki teraz to.Wszystko po to aby odszedl z Barcy.

0

Niech sobie siedzi w tym psg

0

Co za bzdety jest szczesliwy i nigdzie sie nie rusza

0

Ale siadla pilka

0

Dla Suareza sie juz skonczylo

1

Tytuly gwarantowane to bedzie mial w Barcelonie

0

To sobie Suarez pogral na Copa America

0

Spili Neymara na ibizie i chlapna cos dla zartow i juz wielka sensacja

0

Ja tez tak twierdze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?