0

Raczej banda "Simeone"

0

Gol z wolnego i dziekuje dobranoc

0

Zolta jeszcze buhahah

0

Juz dawno bylo by pozamiatane jakbysmy grali w 11-tu z Suarezem.

1

Rzadki widok widzac tak broniaca sie Barce

1

Jakie aktorstwo buhah

1

I wlasnie w takich momentach potrzeba nam dobrego zmiennika za Suareza

13

Drukowanie pod seville. Krol hiszpanii nie moglby zniesc tego ze Katalonia by siegnela po tytul drugi raz z rzedu.

0

Tyle fauli i 0 kartek dla sevilli kpina jakas.

0

Jak nam strzela to po meczu juz

1

Ten mecz to koszmar jakis

0

Qrwa niee Suarez

0

I co faul Messiego? buhahah

0

Szkoda ze Rakitic akurat dobrze gral ale musial ktos zejsc

0

Jak chce to potrafi grac sevilla na wyjezdzie

1

Kur...a mac !!!

0

Na sile chca wejsc z pilka do bramki

0

Ale zaryl twarza xd

1

W drugiej polowie sevilla spuchnie tym pressingiem

0

Sevilla sciagnela taktyke z Atletico

0

Pilka sama bedzie sie poruszac od nogi do nogi

0

I co w tym dziwnego ze kibice popieraja swoich pilkarzy ktorzy zle sie wypowiadaja o najwiekszym rywalu

3

I tak ma byc najlepszy klub swiata ma miec najlepsza oferte

0

30 mln za jakiegos no name niezle sie tam bawia

0

Niech rezerwy leca

3

Chce tam byc moge stac przy grillu xD

0

Bedzie wielki melanz !!

1

Co roku to samo xd

0

Pilkarze poszli sie wykapac spokojnie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?