1

bo to amatorzy

1

Trzeba strzelic bo 94 min dla realu coraz blizej

0

O szit Neymar toz to gol

0

Gooooooooooooooooooooooool

4

Gomes to taki zwykly kopacz nic nadzwyczajnego nie wnosi. Jak Iniesta wejdzie to bedzie czuc roznice

0

uffffffffffffff pique

0

Graja na mascherano bo maly wzrost

0

o boshe rakitic

1

U Suareza bylo widac.ze.chce walczyl biegal a ten stoi jak kolek

2

Juz wole Munira niz tego Paco

4

Cardona wiecej zrobil niz Paco przez caly mecz

0

arda aaaaa co to bylo

0

Wlasnie tak tzreba a nie pierd..ic sie 1000 podan

0

Pique wiecej zrobilby w ataku niz PAco

7

Ten aleni slabo narazie

1

"...ktora druzyna jest moja..,, dziwnie brzmi z ust prezesa ligi. Faworyzuje jedna druzyne.

1

Malo brakowalo aby zmienil Pique. Gdy ten prosil o zmiane Marlon sie szykowal do rozgrzewki.

0

Wroci Iniesta i Barca wroci na wlasciwe tory

0

Ale to by bylo piekne 1 gol masche na anoeta

0

Zadnej taktyki na mecz. Gramy to samo co od wielu lat na anoeta

0

Ja pierdl i po meczu

2

ze grali na anoeta ...

0

Pewnie ze najlepszy mecz bo graja z Barca

0

Znowu to samo wogole nie wyciagaja wnioskow co roku

0

Sociedad oddalo juz 3 strzaly a z realem zadnego

0

Nerwowo

1

Nie dac sobie strzelic

1

O to chodzi zeby wydoic jak najwiecej

0

Stylem rm jest tysiace wrzutek w pole karne co go jara

0

Oby nie stracic szybko gola jak to bylo ostatnio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?