0

ja czuje że Messi będzie głodny tej gry i tej formy . jeszcze ta złośc gdy trafił prosto w bramkarza oj jeszcze Leo się podniesie Vamos Barca

0

Tu się z tb zgodzę by Enriqe dał sznse Messiego by znowu złapał ten rytm meczowy :)

0

Serio ci chcę to pisać ?

0

wszystko okaże się w styczniu. A teraz czekać na środę i oby w tym meczu nasi piłkarze się zrekompensowali :)

0

Ale skąd wiesz jak Arda będzie grał tak jak mówisz oczywiście też wierzę to że będzie wielkim wzmocnieniem .

0

uwierz że jeszcze nie raz będziemy pisać Rakitić dziekujemy

0

gdzies to w komentarzach było , a po za tym nie raz strzelał w najważniejszych momentach

5

powiem tak po dzisiejszym meczu myśle sobie ilu jest tutaj na tej stronie wiernych i prawdziwych kibiców . Gdy wygrywamy jest pieknie , każdy przepięknie gra Suarez , Messi , Rakitic i tak dalej nagle dochodzi dzisiejszy mecz coś nie idzie i już fala krytyki , do tego obrażanie Rakitica, Messiego , Suareza dopóki nie strzelił bramkę . I teraz takie pytanie my ich mamy wspierać czy po nieudanym meczu gdzie pada Remis i to na dodatek w Valenci gdzie zawsze jest cięzko obrażać , krytyka rozumiem ale aż taka bo zremisowali , niektórzy tak reaguja jakbyśmy przegrali mistrzostwo . i przestańcie gadać bo Messi tego i tego nie trafił a skąd Wiecie czy Ney by to trafł czy inny piłkarz z Barcy no ludzie nie grał 2 miesiące a wy już lecicie po nim dajcie, mu wrócić i wierze że wróci 1 słaby mecz z paru i krytykujecie . To są ludzie ale niektórzy po zwycięstwach zapominają o tym . dlatego myślcie nad tym czy kibicujecie Barcelonie na dobre i na złe czy tylko gdy wygrywa. Jestem za Barca prawie 7 lat i mimo porażek i remisów któe spotkaliśmy i były ciężkie zawsze ich wspieram , nie obrażam , zostaje przy nich . Visca el Barca

0

0

zgadzam się z tobą , kilka meczy i jego forma 100 % wróci

0

Kolejny piękny mecz całej drużyny Ney magik !!! piękny gol Suareza , a Messi to jego 3 mecz po kontuzji i nie widać tego że miał tą kontuzję , też według mnie świetnie zagrał !!! Vamos Barca

0

a gdzie Suarez ??? albo Ney ???

4

szkoda tej bramki pod koniec chociaż albo mi sie wydawało to Dżeko przy golu złapał za barki Vermalena ale no coż dzisiaj była Magia i to się liczy !!! szkoda że Ney nie trafił ale jeszcze . Messi wraca i ładne odrodzenie Visca el Barca

0

tego nie powiedziałem . Ale było ewidentne uderzenie w głowe

0

tylko dziwne że Ronaldo nic nie dostał

0

czy moze mi ktoś wytłumaczyć za co Alves dostał żółtą kartke bo nie potrafie zrozumieć :/

0

nie ma sprawy :) 18 :D

5

gorzej? strzeliliśmy koleją bramkę :)

0

gdzie w necie mozna po ogladać cały mecz z polskim komentarzem?

2

To było cos Pięknego ten mecz zapamiętamy na zawsze jak nasz Blaugrana gromi Real i to na Bernabeu . I nawet pierwsza polowa bez Leo pokazala ze mamy świetnych piłkarzy. Vamos Barca Visca el Barca :**** *_* Widok pięknej gry naszej kochanej drużyny Bezcenny!!!

0

Tego czytać sie nie da Messi nie ciagnął reprezentacji w kluczowych momentach ? A Mundial ten kibic chyba Mundialu nie oglądał , śmiech na sali .

0

Powiem tak Messiego bramka jest wyjątkowa to co on zrobił to aż niemożliwe jest a jednak on to robi

0

czemu nie ma np Luisa Suareza albo Sergi Roberto?

1

I tak mamy walczyć , tak walczy Barca !!! Wierzę w to że jak będziemy walczyć to wytrzymamy do powrotu Leo

52

Piękny gest Luisa zadedykował bramkę Messiemu

0

Visca el Barca !!!!!!1 Suarez !!!!!

0

jaka ulga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?