Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie Wierni Kibice Nadal Narzekajcie VeB
0
Ty Chyba oglądasz inny mecz VeB
0
Tak się zastanawiam czy to nasza słaba forma czy sędzia mhmmm VeB
0
Można Tak od Razu zakonczyc mecz jak Jeszcze Byly takie Sytuacje w Doliczonym np ta kartka?
0
Muszą Byc zmiany w Skladzie no Chyba ze cos Jeszcze zacznie sie Dziać Veb
0
Niee ma Srodka pola i Ci pieprzeni Sedziowe -,- VeB
4
Dobra jak tak patrze na wasze komentarze to jak przegramy mecz to zawsze gramy do dupy nic nie walczymy , oczywiście Dzisiaj graliśmy ze marnym zespołem , i oczywiście 9 piłkarzy stojących w polu karnych to łatwo ich przejść mimo że walczą o Wszystko !!! kiedy w końcu otworzycie oczy i zobaczycie że Inne zespoły też graja i nie zawsze łatwo je przejść a tu zamiast doping to co drugi kom ten grał tak ten tak i to nie po meczu tylko na początku spotkania . Zajebiście jest gdy wy nazywacie się Culés a narzekacie tak że jakbyśmy przegrali finał LM ale aby wyzywać od razu naszych piłkarzy to duża przesada VeB
22
A Mi Śmierdzi Wygraną, Zobaczycie Wygramy Vamos Barca!!!
2
Cos Pieknego, ten Klub Zawsze Bedzie wielki w Moim Sercu. To cos zrobili w 2 polowie to Bylo cos Magicznego Czego brakowało w meczu City VeB
0
Co sie z nami Dzieje :(
0
Panowie Są Ważne 3 punkty no cóż Nie Było Najlepszej Skuteczności ale Jednak są punkty. Czuję ze Teraz z City sie rozstrzelaja Chlopaki. Dobranoc VeB
3
Panowie Jest Ból ale z drugiej strony radosc ze Walczyliśmy mimo wielu Bledow pokazaliśmy ze tez Potrafimy za Tydz wraca Juz Messi VeB
1
No Nie przesadzaj z Tym Gdzie jest Messi . Praktycznie jest przy kazdej akcji :)
1
No bez jaj z każdym rywalem tak mają hahah Sevilla wygrywała w superpucharze Europy a tu coż bramka w 94 a tu jak Sędzie dolicz 4 a mecz kończy się w 95 a czym golem Moraty . VeB
0
Mam prośbę co do niektórych kibiców , bo już to męczy nie oceniajcie meczu po 30 minutach gry bo to jest naprawdę żenujące . Visca el Barca
4
Ludzie czy wy czytacie to co piszecie , wy już nie macie to czego się przyczepić : Bo Messi ma zmianę fryzury i takie tatuaże Jak mu sie podobają To niech ma . Najwidoczniej Antonelli się to podoba i To Dobrze. Mam pomysł następny m razem doczepcie się to Tego że Messi nie tak ubrał Syna , albo nie tak postawił włosy do góry no ludzie bez przesady To jest jego życie . Jak wam coś się nie podoba to te zbędne kom zostawcie dla Siebie Vamos Barca
2
Wszystkiego Najlepszego Leo , ale ten czas Leci już 29 lat na karku nasz Magiku a Ty nadal czarujesz . A okazji urodzin życzę Ci jak każdy z nas Cules dużo zdrowia , zero kontuzji , radości z rozwoju Thiago i Mateo, Szczęścia i Wytrwałości z Antonella oraz Wygrania Copa America z Argentyna oraz podniesienie Twojego upragnionego Mistrzostwa Świata . Sto Lat Leo
0
Jak Argentyna wygra Finał to Będę miał piękny prezent na Urodziny od Messiego ♡♡♡♡
0
Campeone Campeone Ole Ole
0
Serio nwm co myśleć , można jedynie pogratulowac Atletico
0
No w sumie racja , To jest dopiero Magik :D
0
Dokładnie , to żadna nowość , zobaczymy jak im jutro pójdzie ;)
2
Nie wiem co im Lucho powiedział w czasie przerwy ale to jest Magia , taka Barca miała być w sobotę , coś wspaniałego co zrobili w 2 połowie Vamos Barca
0
No i Bardzo Dobrze że Kibicujesz :)
0
Chodziło mi o kom tutaj większość osób aby zadali sobie to pytanie bo zamiast wspierac do końca to wiecie jak jest
22
Panowie i Panie teraz jest ten moment i zadajmy sobie pytanie czy jesteśmy prawdziwymi Kibicami czy sezonowcami . Visca el Barca
0
Dobra panowie rozpacz jest nie dziwie się bo sam prawie płacze . Cóż Real wygrał , ale nie uważam że był lepszy bo tez pokazaliśmy wiele no ale cóż Niestety tak sie stało . Dumni po Zwycięstwie i Wierni po porażce teraz czekać na wtorek Vamos Barca
1
Ta 3-1 hahaah idź i Się ciesz puki możesz. I Spierdalaj z tej strony , poczekaj do końca sezonu i Ciekawe czy jeszcze tutaj coś Napiszesz .
0
Administrator musi zablokować Komentarze na cały mecz bo tego k**** czytać się nie da ehhhh
0
1.Dlaczego oddałeś swoje serce Blaugranie ?
2.Który sezon najbardziej Ci się podobał wykonaniu Barcy ?
3.Byłeś kiedyś na Camp Nou ? Jeśli tak , to jakie to jest uczucie ?
4.Od kiedy kibicujesz Dumie Kataloni?
5.Czy kiedykolwiek leciały Ci łzy gdy oglądałeś Barcelonę ?
6.Czy uważasz , że Messi stał się Legendą Barcy ?