0

Pewnie Wierni Kibice Nadal Narzekajcie VeB

0

Ty Chyba oglądasz inny mecz VeB

0

Tak się zastanawiam czy to nasza słaba forma czy sędzia mhmmm VeB

0

Można Tak od Razu zakonczyc mecz jak Jeszcze Byly takie Sytuacje w Doliczonym np ta kartka?

0

Muszą Byc zmiany w Skladzie no Chyba ze cos Jeszcze zacznie sie Dziać Veb

0

Niee ma Srodka pola i Ci pieprzeni Sedziowe -,- VeB

4

Dobra jak tak patrze na wasze komentarze to jak przegramy mecz to zawsze gramy do dupy nic nie walczymy , oczywiście Dzisiaj graliśmy ze marnym zespołem , i oczywiście 9 piłkarzy stojących w polu karnych to łatwo ich przejść mimo że walczą o Wszystko !!! kiedy w końcu otworzycie oczy i zobaczycie że Inne zespoły też graja i nie zawsze łatwo je przejść a tu zamiast doping to co drugi kom ten grał tak ten tak i to nie po meczu tylko na początku spotkania . Zajebiście jest gdy wy nazywacie się Culés a narzekacie tak że jakbyśmy przegrali finał LM ale aby wyzywać od razu naszych piłkarzy to duża przesada VeB

22

A Mi Śmierdzi Wygraną, Zobaczycie Wygramy Vamos Barca!!!

2

Cos Pieknego, ten Klub Zawsze Bedzie wielki w Moim Sercu. To cos zrobili w 2 polowie to Bylo cos Magicznego Czego brakowało w meczu City VeB

0

Co sie z nami Dzieje :(

0

Panowie Są Ważne 3 punkty no cóż Nie Było Najlepszej Skuteczności ale Jednak są punkty. Czuję ze Teraz z City sie rozstrzelaja Chlopaki. Dobranoc VeB

3

Panowie Jest Ból ale z drugiej strony radosc ze Walczyliśmy mimo wielu Bledow pokazaliśmy ze tez Potrafimy za Tydz wraca Juz Messi VeB

1

No Nie przesadzaj z Tym Gdzie jest Messi . Praktycznie jest przy kazdej akcji :)

1

No bez jaj z każdym rywalem tak mają hahah Sevilla wygrywała w superpucharze Europy a tu coż bramka w 94 a tu jak Sędzie dolicz 4 a mecz kończy się w 95 a czym golem Moraty . VeB

0

Mam prośbę co do niektórych kibiców , bo już to męczy nie oceniajcie meczu po 30 minutach gry bo to jest naprawdę żenujące . Visca el Barca

4

Ludzie czy wy czytacie to co piszecie , wy już nie macie to czego się przyczepić : Bo Messi ma zmianę fryzury i takie tatuaże Jak mu sie podobają To niech ma . Najwidoczniej Antonelli się to podoba i To Dobrze. Mam pomysł następny m razem doczepcie się to Tego że Messi nie tak ubrał Syna , albo nie tak postawił włosy do góry no ludzie bez przesady To jest jego życie . Jak wam coś się nie podoba to te zbędne kom zostawcie dla Siebie Vamos Barca

2

Wszystkiego Najlepszego Leo , ale ten czas Leci już 29 lat na karku nasz Magiku a Ty nadal czarujesz . A okazji urodzin życzę Ci jak każdy z nas Cules dużo zdrowia , zero kontuzji , radości z rozwoju Thiago i Mateo, Szczęścia i Wytrwałości z Antonella oraz Wygrania Copa America z Argentyna oraz podniesienie Twojego upragnionego Mistrzostwa Świata . Sto Lat Leo

0

Jak Argentyna wygra Finał to Będę miał piękny prezent na Urodziny od Messiego ♡♡♡♡

0

Campeone Campeone Ole Ole

0

Serio nwm co myśleć , można jedynie pogratulowac Atletico

0

No w sumie racja , To jest dopiero Magik :D

0

Dokładnie , to żadna nowość , zobaczymy jak im jutro pójdzie ;)

2

Nie wiem co im Lucho powiedział w czasie przerwy ale to jest Magia , taka Barca miała być w sobotę , coś wspaniałego co zrobili w 2 połowie Vamos Barca

0

No i Bardzo Dobrze że Kibicujesz :)

0

Chodziło mi o kom tutaj większość osób aby zadali sobie to pytanie bo zamiast wspierac do końca to wiecie jak jest

22

Panowie i Panie teraz jest ten moment i zadajmy sobie pytanie czy jesteśmy prawdziwymi Kibicami czy sezonowcami . Visca el Barca

0

Dobra panowie rozpacz jest nie dziwie się bo sam prawie płacze . Cóż Real wygrał , ale nie uważam że był lepszy bo tez pokazaliśmy wiele no ale cóż Niestety tak sie stało . Dumni po Zwycięstwie i Wierni po porażce teraz czekać na wtorek Vamos Barca

1

Ta 3-1 hahaah idź i Się ciesz puki możesz. I Spierdalaj z tej strony , poczekaj do końca sezonu i Ciekawe czy jeszcze tutaj coś Napiszesz .

0

Administrator musi zablokować Komentarze na cały mecz bo tego k**** czytać się nie da ehhhh

0

1.Dlaczego oddałeś swoje serce Blaugranie ?
2.Który sezon najbardziej Ci się podobał wykonaniu Barcy ?
3.Byłeś kiedyś na Camp Nou ? Jeśli tak , to jakie to jest uczucie ?
4.Od kiedy kibicujesz Dumie Kataloni?
5.Czy kiedykolwiek leciały Ci łzy gdy oglądałeś Barcelonę ?
6.Czy uważasz , że Messi stał się Legendą Barcy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?