0

Czy mi sie wydaje czy przy karnym na Neymarze byl złapany rękoma za nogi przez gracza PSG?

2

Jprdl juz zaczyna sie w mojej klasie ból dupy. Symulki Neymara i Suareza.

0

Takiej Barcy walecznej już dawno nie widziałem i zasłużyliśmy na ten Awans, cisnelismy PSG przez cale spotkanie a szczegolnie ostanie 15 min gdzie juz nie dali rady. Nie ma co obwiniać sedziego bo przypomne pamiętny mecz z Betisem, czy z Villarel wiec, doceniam klase Verattiego ktory powiedział to nie wina sędziów tylko nasza VeB

0

Wszedłem sobie na strone Realu by zobaczyc co Marca pisze i oczywiście kom. To wina sędziego , to jest wina sedziego VeB

1

Ma ktoś może skrót z polskim komentarzem ?

0

Tak Wiem o tym ale też to były ostatnie sekundy

2

Czy aby nie za szybko , zwalnialiśmy Lucho?

0

Tak wiem , ale świetnie ,te słowa opisują gol Roberto

7

Czy to jest ta Akcja , tak to jest ta Akcja To Jest Roberto , tak to jest ten Cud !!!!!! VeB

2

Dzisiaj spędziłem Dzień Kobiet z moja Dziewczyna i nie myślałem że coś mnie jeszcze tak uszczęśliwi . A jednak Visca el Barca .

0

Aż żałuję ze screenów tych niedowiarków nie zrobiłem!!!!

0

Dokonaliśmy Tego !!!!!! Visca el Barca To jest Barcelona !

0

Boże Swięty Cuda *_*

0

musieliśmy w tym 1 meczu przegrać aż tyle :(

0

2 bramki do dogrywki ?

0

ile bramek trzeba ?

1

I to jest panowie Barcelona !!! VeB Dzięki niemu wiem co to jest Walka o wszystko

0

Ooo kurde nie ma Di Maria, :o

0

W sumie to są jak narazie przewidywane, wiec Di Maria 50/50.

0

Tak już wiem , dowiedziałem się już . Cofam to pytanie .

0

Panowie jak to jest Real wygrał 3-1 u siebie , a teraz Neapoli prowadzi 1-0 to nie liczą się te bramki wtedy podwójnie?

0

Dziękuje :) VeB

0

poda ktoś link ? do meczu Real-Neapoli

0

Tylko wiesz z kim jest ten mecz i gdzie, martwił bym sie bardziej gdyby to było np. z Granada.

3

Kracz kracz, oby to była prawda :D VeB

0

A tak nie wierzyliście w Barce po PSG gdy przegraliśmy, szczena opadło VeB

3

Gdyby Jese (były zawodnik Realu) nie mial takich setek niewykorzystanych to kto wie.

0

Kurcze dominować całe spotkanie przy wyniku 3-1 by zremisować 3-3 najpierw Villareal a teraz Oni choc nie przegrali a Villareal tak

0

Oj pieknie by było jakbysmy jeszcze zdobyli tryplet w ostatnim jego sezonie na ławce trenerskiej w Barcy VeB

0

Ale bądźmy szczerzy gdyby Ciebie co chwile kopali bo nogach nie wkurzył bys sie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?