Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki za info ;)
2
O której jutro Argentyna gra?
11
Powtórzę się pewnie po raz 100 ale niektórych kom po prostu nie da się czytać . Czasami zastanawiam się czy połowa na tej stronie kibiców ma więcej niż 13 lat albo czy wgl myśli wypisujac takie bzdury. Może przypomnę fakt że gdy Barca wygrywa To oczywiście kom jak on cudownie gra , kochamy ja itp. A wystarczy tylko Remis podkreślam REMIS a nie porażka gdzie chyba dla nie których remis i porażka nie robi różnicy to już wielkie narzekanie . Ok rozumiem ból bo sam nie fajnie się czułem gdy wygrywalismy a tu nagle remis ale patrzymy na to że Oni też mogą mieć gorszy dzień i może coś się spieprzyc , przypominam że przciwko Barcy też grają piłkarze z ambicjami , którzy chcą coś osiągnąć , też mają profesjonalną karierę i nie każdego z nich da się ominąć jak tyczke. Jeżeli połowa z Was ma tak dalej kibicować to radzę wam nie kibicować wcale bo tym zachowaniem osmieszacie nie tylko siebie ale przede wszystkim BARCELONĘ . VISCA el Barça
17
Komentarz usunięty
2
MSN znowu pokazało magię , Przepiękne widowisko oraz Szacunek dla Arsenalu za walkę bo pokazali że nie warto ich lekceważyć . Ter Stegen świetne parady i chwała mu za to a co do Leo to już sami sobie odpowiedzcie bo nwm czy znajdę jakies określenie za to co robi. Visca el Barca
4
Dobrze mówi , polać mu
0
No teraz już wiem :p
1
To co rewanż udany
0
O właśnie można tak wykonac wgl karnego jak to Messi zrobił :p
2
Niech ktoś jeszcze mi powie że , masakre gramy bo mecz moim zdaniem ocenia się nie po 1 połowie tylko po całym meczu . Visca el Barca Dobrej nocy
0
Ja , że piesze prawdę co ludzie robią , a tym sprzedaniem to był Sarkazm :)
0
To co Suarez do sprzedania :D hejterzy
4
To jest piękne co zrobili nasi Piłkarze , aż nie chciałem końca meczu tak byłą piękna gra. Z dumą noszę ich Herb pod sercem Visca el Barca
0
To kogo teraz sprzedajemy ? Mam nadzieję że radość na tej stronie nie będzie tylko gdy nam idzie wspaniałe mam nadzieję że będziemy wspólnie wspierać drużynę VeB
0
https://www.instagram.com/p/BBGAIzUAqUB/?taken-by=antoroccuzzo88 Rodzinka w komplecie *_*
0
Dobra to kogo teraz sprzedajemy Messiego który za nim strzelił bramkę mowilsicie o nim ze źle gra itp czy Neya które co mecz pokazuje magię no ludzie ogarnijcie się bo tego czytać się nie da. Ach zapomniałem graliśmy dzisiaj z ogórkami i czemu 5-0 no proszę Was . Najważniejsze są 3 punkty VeB
0
przypomnę już po raz kolejny że w FC Barcelonie grają ludzie , juz k**** nie da się słuchać waszego narzekania , niech mecz się dobrze skończy i wtedy oceniajcie , ciekawe co powiecie jak Messi zaraz strzeli i wygramy ten mecz np 4-0 i co będziecie pisać Messi król , Legenda zawsze w niego wierzyłem ,??? albo jest wygraliśmy jesteśmy mistrzami no ogar ludzie Visca el Barca
0
Wspaniały nasz Leo LaManita złotych piłek , zasłużył na to , cieszę się że Neymar był tej 3 Visca el Barca teraz Leo pościg po 6 !!!
0
Wesołych Świąt i udanego Sylwestra Visca el Barca
0
o czym ty mówisz?
0
Rodzinka w komplecie *_* https://www.instagram.com/p/_Kod-MPM_0/?taken-by=leomessi
0
Wspaniały wywiad z Leo i te jeszcze piękne słowa "To, co mnie martwi, to by ciągle wygrywać trofea zespołowe i sprawić, by moje nazwisko było jeszcze większe poprzez sukcesy klubu”.
1
I przestańcie pisać komentarze że przegraliśmy wszystko itp. ludzie lepiej aby tak się stało teraz niż pod koniec sezonu Vamos Barca
0
Cóż stała sie to niestety , aż smutno jest ale wierzę w to że to będzie kop w tyłek i nasze pogromy . Teraz oby Real i Atletico sie potknęli i będzie pięknie. ja mimo porażki nie potrafie ich obrazić bo nie rz dawali mi radość i wiem że jeszcze dadzą głowa do góry to jeszcze nie koniec Visca el Barca
0
0
chodziło mi o cytowanie słów od niektórych którzy mowili że przegralismy
18
http://real.sport.net/Video/lionel-messi-vs-valencia-cf-away-15-16-hd-1080i_162267# to dla tych co mówili że Messi wszystko spowalniał i przez niego przegralismy
0
no własnie :D ale wierzę że ten remis tylko nas wzmocni !!!
0
Oglądałem przed chwilą powtórkę i smiało mogę stwierdzić że Valencia tyle miała szczęścia że szok , a strzały Valenci można policzyć na 2 rękach :/
1
ten przeglad prasy jest śmiszny wygrali z Getafe i piszą o wielkim przełamaniu no ludzie rozumiem że radość po wygranej ale bez przesady :/