0

Wiesz jakby Cie faulowali co chwile to w koncu sam miał bys dość

0

Ma ktoś może link do skrótu z dzisiejszego meczu Atleti Barca z polskim kom

1

Dobre, jakis nowy sposób

0

Wyrzutki nowa taktyka VeB

0

Sport i Murinho i juz nie ma co dlaje czytac :)

0

no w sumie , praca pismaków.

0

Spokojnie :p chciałem tylko wiedzieć co reszta kibiców mysli o tych bzdurach .VeB

0

Czy on powie kiedyś ze musi wymyslec nowa taktykę

1

Lucho : Spokojnie, z PSG bedzie 5:0
Juan: Co on do mnie p*******

0

Pique kończ już karierę piłkarza, i idz na prezydenta VeB

0

A myślałem ze to Perez ma nie równo pod sufitem

0

Tu chodzi o Lucho jest wielki chaos w druzynie a trener nic.

0

Tak sobie myślę , co on robił zanim to powiedzial

1

O kurcze PSG remisuje ale co z tego boje się ze ta gra nie poprawi sie gdy na ławce bedzie Lucho

0

Chodzi mi o jego mine, i to co robi Enrique

0

Dobre mam to samo

8

Widać ze Messi ma dość

0

Czy Enrique w koncu odejdzie

1

Mógł zmienic w 90

0

Po tym meczu Enrique już powinno nie być na co czekać

1

No PSG 0-0 jak narazie u Siebie

0

No w sumie musze sie zgodzić, ale co na to nasz trener a niestety nic :(

1

Trener nowy jest potrzebny jak najszybciej , bo tu nie ma już żartów. A nikt nie chce sytuacji za Martino. Tylko dziwne bo Enrique nie jest słabym trenem bo trypletu raczej nie zdobywa sie przypadkiem

7

Z tego co widać to praca pana Enrique dobiega powoli końca :)

0

Czytałeś jego biografie?? Dlaczego chodzi po boisku a nie biega :)

0

Moze nasi obrońcy chcieli aby Mats sie rozgrzał :)

1

A kto ostatnio z Alaves strzelił?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Z tego co mi wiadomo takim piłkarzem był Ronaldinho :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?