Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz jakby Cie faulowali co chwile to w koncu sam miał bys dość
0
Ma ktoś może link do skrótu z dzisiejszego meczu Atleti Barca z polskim kom
1
Dobre, jakis nowy sposób
0
Wyrzutki nowa taktyka VeB
0
Sport i Murinho i juz nie ma co dlaje czytac :)
0
no w sumie , praca pismaków.
0
Spokojnie :p chciałem tylko wiedzieć co reszta kibiców mysli o tych bzdurach .VeB
1
http://wyborcza.pl/7,154902,21398077,depresja-leo-messiego-nie-widac-oznak-zycia-w-barcelonie.html co myślicie?
0
Czy on powie kiedyś ze musi wymyslec nowa taktykę
1
Lucho : Spokojnie, z PSG bedzie 5:0
Juan: Co on do mnie p*******
0
Pique kończ już karierę piłkarza, i idz na prezydenta VeB
0
A myślałem ze to Perez ma nie równo pod sufitem
0
Tu chodzi o Lucho jest wielki chaos w druzynie a trener nic.
0
Tak sobie myślę , co on robił zanim to powiedzial
1
O kurcze PSG remisuje ale co z tego boje się ze ta gra nie poprawi sie gdy na ławce bedzie Lucho
0
Chodzi mi o jego mine, i to co robi Enrique
0
Dobre mam to samo
8
Widać ze Messi ma dość
0
Czy Enrique w koncu odejdzie
1
Mógł zmienic w 90
0
Po tym meczu Enrique już powinno nie być na co czekać
1
No PSG 0-0 jak narazie u Siebie
0
No w sumie musze sie zgodzić, ale co na to nasz trener a niestety nic :(
1
Trener nowy jest potrzebny jak najszybciej , bo tu nie ma już żartów. A nikt nie chce sytuacji za Martino. Tylko dziwne bo Enrique nie jest słabym trenem bo trypletu raczej nie zdobywa sie przypadkiem
7
Z tego co widać to praca pana Enrique dobiega powoli końca :)
0
Czytałeś jego biografie?? Dlaczego chodzi po boisku a nie biega :)
0
Moze nasi obrońcy chcieli aby Mats sie rozgrzał :)
1
A kto ostatnio z Alaves strzelił?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Z tego co mi wiadomo takim piłkarzem był Ronaldinho :)