Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby to sie potwierdziło :D
0
Jaki obstawiacie wynik meczu Arsenal - Leicester? :D
0
Biedny chłopak, teraz pewnie liczy pieniądze :p
0
Mi chodzilo w kontekście, gdy mowisz ze niee realne. Poczekamy zobaczymy.a
A Barcelona miała właśnie duzo do gadania, niee koniecznie przy klauzuli, ale by przemówić do Neya jak najbardziej.
7
No wiesz u nas Bartek tez mówił Ney niee na sprzedaż itd, a patrz co wyszło :)
1
Niee pasuje on tam jak tak patrze :)
0
A pomyśleć , ze jeszcze niee dawno wyrzucił ich za burtę z LM
0
Niee do końca sie z Toba zgodzę, co do tego pewnego wyniku, niespodzianki sie zdarzają tak jak w Lidze Angielskiej. A co do gry tych 2 lig, to chocby finał Ligi Europejskiej gdzie Sevilla pokonala Live 3-1 .Wiec jednak niee tylko Real i Barca maja w lidze Hiszpańskiej zgrana ekipe . Bo myślę ze do finału niee dociera sie przypadkiem.
0
Poziom Angielskiej ligi szczególnie widze w LM , a co do rywalizacji to masz Atletico, Athletic, Villareal, Valencia, Malaga, Real Sociedad, Sevilla wiec niee jedna druzyna jest w stanie zagrozić :)
0
Szczególnie te Angielskie zespoły , radzą sobie świetnie w LM :D
0
A teraz czekać , oficjalnie : na nowe transfery :D
1
No dokładnie, niestety sprawa zamknięta :/
2
Tak sobie mysle czy Ney jest świadom, tego co zrobił, że zakończył magiczną historię Tria MSN :(
1
Klauzula to jedno, najwazniejsze jest zdanie samego zawodnika czy chce :)
2
Też mi właśnie ta cała sytuacja z Neyem, przypomina Star Wars :D
1
Patrząc obiektywnie, Neymar nigdy niee był w cieniu Messiego. To dzieki niemu Neymar stał sie takim piłkarzem jakim jest teraz, tak samo jak kiedyś Messi przy Ronaldinho . To dzieki Trio MSN które tworzył Ney z Messim i Suarezem reszta swiata usłyszała o nim, kim jest tem Brazylijczyk. A teraz robi ruch w nietypową strone. No ale coz w tych czasach kasa gra większa role niż "miłość " barw klubowych.
0
No właśnie, ma odejść do klubu,który sam pogrzebał przez swoja wrzutkę w pole karne :D
0
I ogarnij teraz Neymara, gra w najlepszym klubie na świecie, zdobył historyczny Tryplet w barwach Barcy, tworzy najlepsze Trio na świecie, zarabia €€€€€ w ch*j i nadal mu mało i nieoficjalnie : przechodzi do PSG . Fucking logic !
2
Szczerze Kolego jego realne szanse na złotą piłkę, byly by wieksze w Barcy niz w PSG
7
Dali mu wszystko, a on w taki sposób sie odpłaca niszcząc cudowne MSN. Tego bym sie po nim nie spodziewał , gdy mówił jak uwielbia Leo i Luisa jakimi to są przyjaciółmi . Oj Ney jeszcze przyjrzysz na oczy gdy zdasz sobie sprawe jaki klub zostawiasz.
2
To bardziej Ney wrzucał z Messim zdj, niz Messi z Neyem :) Więc dlatego niee ma.
0
Dzisiaj Messiemu został ostatni bramkarz do pokonania. Powodzenia Leo #D10S
VeB
2
Czy ty czytasz kolego, to co piszesz? Czas Messiego minął!?
1
ulub.pl polecam.
3
Kolego jak to kiedys Johan Cruyff powiedzial "Lepiej stać, niż głupio biegać ".
2
Oczywiście i pózniej piękne powitanie, go na Camp Nou :)
2
Spokojnie, wiedziałem. Ale chcialem sie tylko upewnic. Chyba można?
0
Panowie jeżeli Real w weekend przegra a my wygramy , to puchar jest nasz?
0
Ajjj , bo pisali o tym na Fb dlatego pytam.
0
To prawda , ze Valverde bedzie nowym trenerem?