0

Oby to sie potwierdziło :D

0

Jaki obstawiacie wynik meczu Arsenal - Leicester? :D

0

Biedny chłopak, teraz pewnie liczy pieniądze :p

0

Mi chodzilo w kontekście, gdy mowisz ze niee realne. Poczekamy zobaczymy.a
A Barcelona miała właśnie duzo do gadania, niee koniecznie przy klauzuli, ale by przemówić do Neya jak najbardziej.

7

No wiesz u nas Bartek tez mówił Ney niee na sprzedaż itd, a patrz co wyszło :)

1

Niee pasuje on tam jak tak patrze :)

0

A pomyśleć , ze jeszcze niee dawno wyrzucił ich za burtę z LM

0

Niee do końca sie z Toba zgodzę, co do tego pewnego wyniku, niespodzianki sie zdarzają tak jak w Lidze Angielskiej. A co do gry tych 2 lig, to chocby finał Ligi Europejskiej gdzie Sevilla pokonala Live 3-1 .Wiec jednak niee tylko Real i Barca maja w lidze Hiszpańskiej zgrana ekipe . Bo myślę ze do finału niee dociera sie przypadkiem.

0

Poziom Angielskiej ligi szczególnie widze w LM , a co do rywalizacji to masz Atletico, Athletic, Villareal, Valencia, Malaga, Real Sociedad, Sevilla wiec niee jedna druzyna jest w stanie zagrozić :)

0

Szczególnie te Angielskie zespoły , radzą sobie świetnie w LM :D

0

A teraz czekać , oficjalnie : na nowe transfery :D

1

No dokładnie, niestety sprawa zamknięta :/

2

Tak sobie mysle czy Ney jest świadom, tego co zrobił, że zakończył magiczną historię Tria MSN :(

1

Klauzula to jedno, najwazniejsze jest zdanie samego zawodnika czy chce :)

2

Też mi właśnie ta cała sytuacja z Neyem, przypomina Star Wars :D

1

Patrząc obiektywnie, Neymar nigdy niee był w cieniu Messiego. To dzieki niemu Neymar stał sie takim piłkarzem jakim jest teraz, tak samo jak kiedyś Messi przy Ronaldinho . To dzieki Trio MSN które tworzył Ney z Messim i Suarezem reszta swiata usłyszała o nim, kim jest tem Brazylijczyk. A teraz robi ruch w nietypową strone. No ale coz w tych czasach kasa gra większa role niż "miłość " barw klubowych.

0

No właśnie, ma odejść do klubu,który sam pogrzebał przez swoja wrzutkę w pole karne :D

0

I ogarnij teraz Neymara, gra w najlepszym klubie na świecie, zdobył historyczny Tryplet w barwach Barcy, tworzy najlepsze Trio na świecie, zarabia €€€€€ w ch*j i nadal mu mało i nieoficjalnie : przechodzi do PSG . Fucking logic !

2

Szczerze Kolego jego realne szanse na złotą piłkę, byly by wieksze w Barcy niz w PSG

7

Dali mu wszystko, a on w taki sposób sie odpłaca niszcząc cudowne MSN. Tego bym sie po nim nie spodziewał , gdy mówił jak uwielbia Leo i Luisa jakimi to są przyjaciółmi . Oj Ney jeszcze przyjrzysz na oczy gdy zdasz sobie sprawe jaki klub zostawiasz.

2

To bardziej Ney wrzucał z Messim zdj, niz Messi z Neyem :) Więc dlatego niee ma.

0

Dzisiaj Messiemu został ostatni bramkarz do pokonania. Powodzenia Leo #D10S
VeB

2

Czy ty czytasz kolego, to co piszesz? Czas Messiego minął!?

1

ulub.pl polecam.

3

Kolego jak to kiedys Johan Cruyff powiedzial "Lepiej stać, niż głupio biegać ".

2

Oczywiście i pózniej piękne powitanie, go na Camp Nou :)

2

Spokojnie, wiedziałem. Ale chcialem sie tylko upewnic. Chyba można?

0

Panowie jeżeli Real w weekend przegra a my wygramy , to puchar jest nasz?

0

Ajjj , bo pisali o tym na Fb dlatego pytam.

0

To prawda , ze Valverde bedzie nowym trenerem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?