0

Spoko spoko, juz zrozumiałem :D

0

A co z Umtitim? :)

0

Nie miał mieć przypadkiem wyżej klauzuli?

0

Niech sie tak stanie :D

0

A jednak stało sie tak, jak mówiliśmy :)

0

Oby zarząd przeczytał Twój komentarz :D

0

No tak wiem, dlatego wszystko zależy od jutrzejszego meczu oraz od pojedynku Argentyny z Nigerią.

0

Piłka jak wiemy bywa bardzo zaskakująca.. Lecz obawiam sie, ze z taką grą Argentyna to nie pokona Nigerii.

0

A może z Argentyną bedzie jak z Portugalią na Euro..

0

Tak dokładnie, wiec jest iskierka nadziei dla Argentyny..

19

Zauważyłem, ze Marciniak jest pechowym sędzia dla Messiego.

0

Szkoda, ze Dybali niee ma od początku.

0

Jedynie co pozostaje to pogratulować Realowi, czy to szczęściem czy niee.. Wygrali :\

0

Widzę właśnie :D

0

W sumie szkoda, bo większość ludzi pewnie przyszło by go zobaczyć.

0

A Messi za kogo wejdzie :D

1

A jednak jest tryplet 1x Puchar Króla 1x LM 1x Liga
-_-

0

Akurat dziś musiało Messiego zabraknąć -_-

0

Magik z Ciebie, widzę ze wszystko przewidziałes.. Szacun

3

A to dziwne, Ja ich przed chwilą widziałem :D

0

Na taki skład liczę na przyszły sezon! Brawo Panie Valverde , bardzo mądre wybranie 11 :)

0

No tak tu sie zgodzę :)

0

Przyjdzie? Jeszcze jest druga połowa i drugi mecz;)

0

Bayern kaszane? Oni tam powinni prowadzic minimalnie 3 bramkami

1

Może niee gorszą, lecz inny styl niz kiedys prezentował;)

0

Spokojnie, pisałem dla pewności;)

0

Przy takim wyniku panowie jest dogrywka?

0

Ja tez niee mam zamiaru,niee chodziło mi, ze mamy litować sie nad Barca, bo należy sie krytyka postawie piłkarzy oraz trenerowi.

1

Źle zrozumiałeś moje słowa.Wiem ,ze należy sie nam krytyka i to ostra, bo po takim meczu boje sie o naszą przyszłość, bo znow dajemy dupy w 1/4 ..nwm od czego to wynika.. Alee niestety, coraz bardziej widzimy ta zależność od Messiego

0

Nie ma słów by opisać ten ból, niee ma słów by opisać co sie stało.. Lecz po takim meczu poznaje sie prawdziwych kibiców, którzy ta drużynę miłują całym sercem a niee gdy tylko jest na fali .. To jest ból piłki no niestety odpadliśmy.. Lecz to niee oznacza naszego końca. Czas powstać z popiołów jak Feniks. Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?