Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoko spoko, juz zrozumiałem :D
0
A co z Umtitim? :)
0
Nie miał mieć przypadkiem wyżej klauzuli?
0
Niech sie tak stanie :D
0
A jednak stało sie tak, jak mówiliśmy :)
0
Oby zarząd przeczytał Twój komentarz :D
0
No tak wiem, dlatego wszystko zależy od jutrzejszego meczu oraz od pojedynku Argentyny z Nigerią.
0
Piłka jak wiemy bywa bardzo zaskakująca.. Lecz obawiam sie, ze z taką grą Argentyna to nie pokona Nigerii.
0
A może z Argentyną bedzie jak z Portugalią na Euro..
0
Tak dokładnie, wiec jest iskierka nadziei dla Argentyny..
19
Zauważyłem, ze Marciniak jest pechowym sędzia dla Messiego.
0
Szkoda, ze Dybali niee ma od początku.
0
Jedynie co pozostaje to pogratulować Realowi, czy to szczęściem czy niee.. Wygrali :\
0
Widzę właśnie :D
0
W sumie szkoda, bo większość ludzi pewnie przyszło by go zobaczyć.
0
A Messi za kogo wejdzie :D
1
A jednak jest tryplet 1x Puchar Króla 1x LM 1x Liga
-_-
0
Akurat dziś musiało Messiego zabraknąć -_-
0
Magik z Ciebie, widzę ze wszystko przewidziałes.. Szacun
3
A to dziwne, Ja ich przed chwilą widziałem :D
0
Na taki skład liczę na przyszły sezon! Brawo Panie Valverde , bardzo mądre wybranie 11 :)
0
No tak tu sie zgodzę :)
0
Przyjdzie? Jeszcze jest druga połowa i drugi mecz;)
0
Bayern kaszane? Oni tam powinni prowadzic minimalnie 3 bramkami
1
Może niee gorszą, lecz inny styl niz kiedys prezentował;)
0
Spokojnie, pisałem dla pewności;)
0
Przy takim wyniku panowie jest dogrywka?
0
Ja tez niee mam zamiaru,niee chodziło mi, ze mamy litować sie nad Barca, bo należy sie krytyka postawie piłkarzy oraz trenerowi.
1
Źle zrozumiałeś moje słowa.Wiem ,ze należy sie nam krytyka i to ostra, bo po takim meczu boje sie o naszą przyszłość, bo znow dajemy dupy w 1/4 ..nwm od czego to wynika.. Alee niestety, coraz bardziej widzimy ta zależność od Messiego
0
Nie ma słów by opisać ten ból, niee ma słów by opisać co sie stało.. Lecz po takim meczu poznaje sie prawdziwych kibiców, którzy ta drużynę miłują całym sercem a niee gdy tylko jest na fali .. To jest ból piłki no niestety odpadliśmy.. Lecz to niee oznacza naszego końca. Czas powstać z popiołów jak Feniks. Visca el Barca