3

Przydałoby sie nam w Barcy takie wykończenie, jakie posiada CR :D

0

@MontelQ Messi ma jeszcze Copa America :D

2

brakuje tego :(

0

@PawelVeB to niech ją zmieni :D

1

Myślę, ze Messi swoją gra w LM zasłużył na nią. Pomijając fakt ,ze odpadli..

2

Dość już wczoraj widziałem... :p

0

polecam każdemu :)

0

Czemu wy wciąż piszecie o tej Romie... Za rok, dwa tez to samo będzie? Z Romą co było to sie nie od stanie,jeszcze 45 min i jesteśmy w Finale LM. Wierzę, ze chłopaki w drugiej połowie pokażą po co tu przyjechali. Ps. Panowie spokojnie bo tu połowa z was nie dożyje do wieku średniego . VeB

0

To Ajax juz awansował?

0

Mógłbym podobnie napisać o Sobie :)

1

Prawda jest taka, ze Live miało dużo szczęścia, ze skończyło sie (tylko)3-0 :)

2

Chyba ten Valverde dobrym trenerem jest :D Brawo Valverde Brawo Messi Brawo cała drużyno!!! Po 6 LM Visca el Barca

0

Messi zmęczony i bez magii??? Powiedz, ze to żart....

5

Coutinho przeciętny? Darujcie sobie w końcu..

0

GOAT *_*

0

18 pkt przewagi :D

1

Potrójna Korona is coming :D
Visca el Barca!!!

0

Zapewne myśli nad składem we środę :D

0

Sądzę, ze Valverde dyskutował o tym z Messim i oboje podjęli taka decyzję.

0

Wojna z Nocnym Królem to jedno, ciekawe co planuje Cersei mając Złotą Kampanię.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po 32 min gry nie zanosi sie na 3 pkt.... To jest sens jeszcze grac?

0

6 lat bez gola w ćwierćfinałach LM Leo prysło VeB

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

The North Remembers

0

Pique ocena 4 za uratowanie nas od straty gola? Chociaż zależy jaką skalę ocen sobie wybrałeś.

0

Mylisz się, dzięki między innymi jego wrzutce padł gol dla nas. Owszem nie była to gra Leo do jakiej nas wszystkich przyzwyczaił, lecz to nie oznacza, ze rozegrał tragiczny mecz :)

0

To skąd u Ciebie wzięły sie takie oceny? Za porażkę nie raz, są przyznawane większe :D

2

Tragiczny? Po czym to stwierdzasz?

0

My ten mecz przegraliśmy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?