Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czy będzie kiedyś mecz bez narzekania?...
0
Dzięki Wielkie;)
0
Posiada ktoś może, skrót meczu Barcy ze wczorajszego remisu z polskim komentarzem?
1
Jestem zaa! I po meczu dopiero odblokować.
8
Przypomnę, ze mecz trwa 90 min.. To jest żałosne, jak niektórzy skreślają tą piękną drużynę. Przegrywamy 4-2 i komentarze typu frajerzy, wróżenie porażki na weekend z Atletico... Gdybym Ja tak kibicował to wstydził bym sie za siebie. VeB
0
https://www.goalstube.online/2019/03/real-betis-fc-barcelona.html?m=1
0
https://streamja.com/5wBp
2
Miał chłop złoty róg, a został z niczym.
0
W pojedynkę??? :o to co robiła reszta piłkarzy z Juve :DDD
1
To City z Lyonem w grupie przegrało 2-1 i zremisowało 2-2 .Więc kto wie? :D
3
Przypomnienie dla niezastąpionych "kibiców " Barcy , mecz trwa 90 min a nie 78. VeB
2
Dokładnie :) Lecz według niektórych na tej stronie, my juz dawno odpadliśmy..
1
Różnica jest taka, ze Ronaldo wręcz kocha być medialny, a nasza 10 wręcz przeciwnie.
0
Fajnie wyszedł kibicom Juve ten okrzyk SI gdy strzelił Ronaldo karnego :D
0
"Byliśmy nawet lepsi". Ale co z tego,
ze nie wykorzystaliście żadnej okazji bądź setki, a Barca wam wbiła 4 a wy jej 0 w ciągu 3 dni i to gdy graliście u Siebie . Ach Ci filozofowie z Madrytu :D
3
A pomyśleć, ze wczoraj niektóre osoby pisały na tej stronie, tylko nie Roberto bo Vini go tam zmiażdży :D
2
2 strzały na bramkę i 3 bramki.. Tylko Barca tak potrafi :D
0
Widać, ze gramy u Siebie:D VeB
0
Vamos Barca!!! Hahhaa niewykorzystane okazję sie mszczą :D Ach ten nasz kochany taktyk Valverde. Wszystko przewidział :D
0
Strach pomyśleć, gdyby Barca była w lepszej formie.
0
Specjalnie dla tych "znakomitych" sędziów z Hiszpanii, powinno sie wkładać chipy do korków, które by sygnalizowały kontakt :D Choc zapewne to i tak by to nic nie dało :P
0
Czyżby Benzema dziś wrócił do starej wersji Siebie :D
1
Jak sie patrzy na statystyki meczu, a później na wynik. To jest wręcz niedowierzanie :(... Lecz liczę, ze to co dziś zaprezentowaliśmy i w ostatnich meczach to w końcu sie zmieni. Wciąż jesteśmy w walce o potrójną koronę. I każdy dobrze wie.. ze Barca w każdej chwili może odpalić przede wszystkim ze skutecznością. To fakt nie gramy teraz najlepiej lecz to nie oznacza, ze można nas skreślać.VeB!!!
2
W dzisiejszym meczu, miny Valverde to gaszą wręcz miny Jasia Fasoli...
5
Jeszcze niedawno broniłem Valverde, ale jak patrzę na naszą grę to ręce opadają... Nam potrzebny trener , który wręcz będzie z piłkarzami na murawie, który będzie motywował i żył meczem. Niestety u Valverde nie możemy tego zobaczyć nwm czy to juz ten wiek. Czy porostu on nie nadaje sie na kluby z tak piękna historią. Z jednej strony cieszy ten remis a z drugiej wielki niedosyt bo Madryt goni. VeB
0
W sam raz by pasowało :D
50
Barca-Real
11-11 strzały
3-2 celne strzały
3-4 strzały niecelne
2-0 strzały w słupek
To faktycznie Lucas byliście lepsi. Widzę, ze strzelona bramka przez niego go oszołomiła. Brakowało jeszcze by dodał "To wina sędziego " :D
0
Czy to oznacza, ze Barca słabo zagrała? Levante grało u siebie miało wsparcie kibiców i raczej nie mieli zamiaru sie podłożyć Barcy.
0
XDDDD udał Ci sie żart :D
1
Messi to jednak jest ponad wszystkimi :D zagrać słaby mecz i zostać jednym z zawodników meczu;)