Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alee wciąż jest Socios Barcy.
0
Ziom jak może Historia o Jezusie umrzec ,dopóki beda Chrześcijanie itd to bedzie wieczna .
1
Był Leonidas, był Achilles... A teraz Jest Leo Messi
0
W jakim sensie Ronaldo uratował Portugalię? Oglądał ktos mecz?
0
No Neymar tak myślał, dopóki kasa niee pojawiła sie na stole :D
0
Jakim cudem Argentyna remisuje, ten mecz wyglądał jak w Fifie. Atakuja , setki akcji a piłka i tak do siatki niee wpada.
1
Jak każdy wie, to Messi włącza tryb odpoczynku w kazdym meczu. Taka gra go cechuje, wiec myślę, ze jedynie Messi usiadze badz niee zagra w meczach/meczu 1 fazy pucharu króla.
1
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=76294 Ciężko sie niee zgodzić :D
0
Teraz juz wiadomo, dlaczego Ronaldo pokazał nam ten numer :D skubany przewidział wszystko :p
0
Juz szykują petycję, o zmianę trenera :D
0
Brak talizmana Relu, zrobił swoje :/
0
Cóż za piekny widok, gdy Real pomaga Barcy :D
0
1 asyste, druga zaliczył Messi :)
0
Jeśli chodzi o obronę, to zgodzę sie :)
0
Jeżeli lubisz filmy o tematyce telkinezy, to polecam Ci film Kronika :)
1
Co masz na mysli mówiąc o braku zaufania? Messi np. wczoraj szukał kontaktu z Suarezem, a co do pomagania, to bardzo pomógł Neyowi i czuje ze tez pomoze w wielu elementach Dembele :)
0
Oj te Cudne komentarze :D
0
Alee niee powiesz mi, ze Messi nic nie zagrał w tym meczu :D
1
Messi strzelił hat-tricka w życiu prywatnym *_* :D
3
Bracie powiadam Ci, Bóg nad Nią czuwa.
1
Ziomek, gdy kryje Cie 4 rywali i niee mając z kim grać to ciężko cos ugrać , nawet gdy jestes w formie :)
0
Czuje ze z Valverde bedzie jak z Benitezem
1
Nawet niee potrzebuja Ronaldo :( w taki wlasnie sposób przez ten pierdolony zarząd , który robi, cudowne interesy giniee Barca!!!!!!!!!!! :(
0
Dobrze mówi, polać mu!!! VeB
1
Dobra pany czas na obiektywizm. Szczerze , gra nasza niee wyglada koszmarnie alee jeżeli nam zależy na LM i Lidze to bez środka pola co najwyzej mozemy wygrywać , conajmniej puchar gampera. Bo niee ma co sie oszukiwać środek jest bardzo ważna pozycja do rozprowadzania ataków, a my tam praktycznie nikogo niee mamy no chyba ze Messi zejdzie ale to wtedy jest 1 . A gdzie 2 i 3 ?!?!??! Owszem jest jeszcze Busi i Iniest alee niestety Iniesta swój wiek ma , jak patrze na naszą ławkę to nwm czy sie śmiać czy płakać, lecz gdy patrze na ławkę Realu to moge śmiało stwierdzić szacun Perez, bo odwalil kawał dobrej roboty jeśli chodzi o ławę. I tez żal sie patrzy jak sie widzi niee raz wolniejszych naszych piłkarzy niz przeciwnika. Ja rozumiem , ze to pierwszy mecz, alee jeśli Panie Valverde chcesz pan walczyć o cos w tym sezonie to trzeba zacząć działać i pobudzić ten zarząd, który ośmiesza naszą cudowną Barce. Miał byc Veratti a zabrali nam Neya, juz na SP miał byc Cou i Dem a w samolocie leci Pau, naprawdę to sie szanuje Barto -_- jak rozpierdalasz nasza Kochana Barce przepraszam za wyrażenie, ale niee da sie inaczej tego opisać. Wszystkim życze dobrej nocy i teraz liczyć ze cos u gramy jeszcze na Bernabéu o ile z tym zarządem jeszcze bardziej sie niee z błaznimy. Visca el Barca mes que un club
0
Co do jego gry, średnio gra, bo wprawdzie niee ma z kim tam grać. A w Barcy oj bardzo bedzie miał z kim. Nie wiem czy widziales chocby jego zgranie w reprezentacji, bo mial tam z kim grać.
0
A kto wie czy niee okazałby sie nawet lepszy od Ivana, przekonamy sie :)
0
Chodziło mi, ze ocenianie Paulinho przyjdzie nam gdy zagra swój debiut u nas, a w meczach reprezentacji dobrze mu szło :)
0
Ja tu widzę, ze nikomu w Barcy szansy niee mozna dać. Widze , ze każdy jest tu przepowiednią i wie jak on bedzie grał, a jak okarze sie strzałem w 10 to co wtedy powiecie? Wiadomo , ze kazdy by chcial Dembele, Cou itp. Ale to niee oznacza, ze on bedzie niewypałem.
0
Postawiłem na Kanonierów :D wiec liczę, ze cos ugraja :p