Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak wiem o czym mówisz. Szacun dla Ciebie są rozsądne wypowiedzi, gdzie wielu tutaj niestety brakuje tego :)
1
No tak alee czy to oznaczało ze wygrał zasłużenie ? niee sadze... Wiesz postawa Celtiku niszczyła piękność piłki grając autobusem.. Wydaje, mi sie ze Espanyol tez za bardzo popadł w samozachwyt. Rozumiem, ze pokonanie Barcy jest piękna sprawa, lecz wydaje mi sie, ze ich wypowiedzi powinny byc bardziej rozsądne.
0
72% posiadanie piłki dla Barcy, Espanyol 28% ...no to faktycznie zasłużyli.
0
Gdy był Ney, to często oddawał.
0
Dobrze mówisz!!
0
Lepiej teraz, niz później można powiedzieć :)
1
Zlekceważyć? To czekaj nikt niee moze zagrać lepiej niz my czy jak ?? My przegraliśmy manita czy jak?
2
Wydaje, mi sie, ze Puchar Króla dla Valverde jak i Zidane'a jest przetestowaniem badz daniem szansy rezerwowym, wiesz myślę ze jak by to była LM czy Liga to tak by sie nie bawili. :)
9
Panowie ,tu niee można powiedzieć, ze Barca źle zagrała .Był dość równy mecz i po prostu Espanyol wykorzystał swoją szansę. Valverde jest mądrym Trenerem wiec niee wierzę, ze to było zlekceważenie, tylko Espanyolowi tez zależało, szczegolnie, ze grali u Siebie. Fajny mecz owszem żal, ze nie zwycięstwem Barcy ale jakos niee mam bólu Tyłka. VeB
0
Dobre pytanie, lecz liczę na to , ze tak :)
18
Wesołych Świąt wszystkim Cules! VeB
0
https://www.instagram.com/p/BcxoNX_H2NL/ przez chwilę myślałem, ze Messi ma buty z herbem Realu :D
0
Powiedzmy sobie szczerze, ze styl Barcy zmienił sie po odejściu Pepa oraz po świętej pamięci Villanovie ... Pozniej nasz styl ciągle ewoluował aż do teraz, lecz w sumie ciągle
ewoluuje. A pisząc, ze łezka w oku to patrzę na to, ze mimo juz niee ma Xaviego itd tych chłopaków którzy byli za Guardioli, to wciaz potrafimy piękne akcje tworzyc oraz pisać wielką historie z ktorej jest znana Duma Katalonii :)
0
Wiesz tak patrząc, to skoro my troche sfarcilismy... To Celta bardzo;)
1
Tamten mecz na zawsze, pozostanie w pamięci każdego Cules :D *_*
1
W piłce wszystko jest możliwe :D
0
Po dzisiejszym meczu Realu, niee sądzę ze zostaną 4 pkt :)
0
Powiem szczerze, że jak patrzę na naszą grę to znów łezka w oku sie kręci... Znów gramy kapitalną piłkę, lecz niestety w tym meczu słupki i zmarnowane setki i przy spalonym liniowy zapobiegło naszej wygranej. VeB
8
Niee rozumiem niektórych komentarzy... Barca dobrze wiedziała, ze wystarczy jej remis by miec lidera, a w weekend arcy wazny mecz. Wiec szczerze mówiąc ciesze sie z postawy Barcy. VeB
7
Drodzy panowie, rywal zamyka sie na własnej połowie broni, a wy i tak piszecie piach gramy. Wygrywamy a wam i tak cos niee pasuje... Jeżeli taki piach gramy według was, to niee jedna druzyna chciaby grać taki piach i byc najlepszą w lidze. VeB
6
11 pkt przewagi nad Realem, 0 porażek w lidze i 1 remis , to faktycznie w chuj dramat gramy.
0
Ciekawe czy to samo by powiedział w fazie pucharowej :D
1
Jak dla mnie, wciąż Barca jest faworytem. Wróci młody Dembele, wzmocnienia zima (oby) i ruszamy z podbojem.
1
Prosze was, przestańcie pisać te brednie. Nie przegraliśmy tego meczu, wciaz jestesmy liderem.
0
Nie liczy sie długość ale jakość :)
0
Juz wygraliśmy :D
4
Neymar niee jest juz kolegą z drużyny :D
0
Jasne, rozumiem :)
0
Alee wciąż jest Socios Barcy.
0
Ziom jak może Historia o Jezusie umrzec ,dopóki beda Chrześcijanie itd to bedzie wieczna .