1

Tak wiem o czym mówisz. Szacun dla Ciebie są rozsądne wypowiedzi, gdzie wielu tutaj niestety brakuje tego :)

1

No tak alee czy to oznaczało ze wygrał zasłużenie ? niee sadze... Wiesz postawa Celtiku niszczyła piękność piłki grając autobusem.. Wydaje, mi sie ze Espanyol tez za bardzo popadł w samozachwyt. Rozumiem, ze pokonanie Barcy jest piękna sprawa, lecz wydaje mi sie, ze ich wypowiedzi powinny byc bardziej rozsądne.

0

72% posiadanie piłki dla Barcy, Espanyol 28% ...no to faktycznie zasłużyli.

0

Gdy był Ney, to często oddawał.

0

Dobrze mówisz!!

0

Lepiej teraz, niz później można powiedzieć :)

1

Zlekceważyć? To czekaj nikt niee moze zagrać lepiej niz my czy jak ?? My przegraliśmy manita czy jak?

2

Wydaje, mi sie, ze Puchar Króla dla Valverde jak i Zidane'a jest przetestowaniem badz daniem szansy rezerwowym, wiesz myślę ze jak by to była LM czy Liga to tak by sie nie bawili. :)

9

Panowie ,tu niee można powiedzieć, ze Barca źle zagrała .Był dość równy mecz i po prostu Espanyol wykorzystał swoją szansę. Valverde jest mądrym Trenerem wiec niee wierzę, ze to było zlekceważenie, tylko Espanyolowi tez zależało, szczegolnie, ze grali u Siebie. Fajny mecz owszem żal, ze nie zwycięstwem Barcy ale jakos niee mam bólu Tyłka. VeB

0

Dobre pytanie, lecz liczę na to , ze tak :)

18

Wesołych Świąt wszystkim Cules! VeB

0

https://www.instagram.com/p/BcxoNX_H2NL/ przez chwilę myślałem, ze Messi ma buty z herbem Realu :D

0

Powiedzmy sobie szczerze, ze styl Barcy zmienił sie po odejściu Pepa oraz po świętej pamięci Villanovie ... Pozniej nasz styl ciągle ewoluował aż do teraz, lecz w sumie ciągle
ewoluuje. A pisząc, ze łezka w oku to patrzę na to, ze mimo juz niee ma Xaviego itd tych chłopaków którzy byli za Guardioli, to wciaz potrafimy piękne akcje tworzyc oraz pisać wielką historie z ktorej jest znana Duma Katalonii :)

0

Wiesz tak patrząc, to skoro my troche sfarcilismy... To Celta bardzo;)

1

Tamten mecz na zawsze, pozostanie w pamięci każdego Cules :D *_*

1

W piłce wszystko jest możliwe :D

0

Po dzisiejszym meczu Realu, niee sądzę ze zostaną 4 pkt :)

0

Powiem szczerze, że jak patrzę na naszą grę to znów łezka w oku sie kręci... Znów gramy kapitalną piłkę, lecz niestety w tym meczu słupki i zmarnowane setki i przy spalonym liniowy zapobiegło naszej wygranej. VeB

8

Niee rozumiem niektórych komentarzy... Barca dobrze wiedziała, ze wystarczy jej remis by miec lidera, a w weekend arcy wazny mecz. Wiec szczerze mówiąc ciesze sie z postawy Barcy. VeB

7

Drodzy panowie, rywal zamyka sie na własnej połowie broni, a wy i tak piszecie piach gramy. Wygrywamy a wam i tak cos niee pasuje... Jeżeli taki piach gramy według was, to niee jedna druzyna chciaby grać taki piach i byc najlepszą w lidze. VeB

6

11 pkt przewagi nad Realem, 0 porażek w lidze i 1 remis , to faktycznie w chuj dramat gramy.

0

Ciekawe czy to samo by powiedział w fazie pucharowej :D

1

Jak dla mnie, wciąż Barca jest faworytem. Wróci młody Dembele, wzmocnienia zima (oby) i ruszamy z podbojem.

1

Prosze was, przestańcie pisać te brednie. Nie przegraliśmy tego meczu, wciaz jestesmy liderem.

0

Nie liczy sie długość ale jakość :)

0

Juz wygraliśmy :D

4

Neymar niee jest juz kolegą z drużyny :D

0

Jasne, rozumiem :)

0

Alee wciąż jest Socios Barcy.

0

Ziom jak może Historia o Jezusie umrzec ,dopóki beda Chrześcijanie itd to bedzie wieczna .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?