0

Valencię nazywasz ogórkiem? Powiec mi z którym "ogórkiem"graliśmy piach jak to ujęłeś?

1

Hahaha dokładnie :D kiedy Valverde sie wypowiada, to administratorzy powinni blokować dodawanie komentarzy :D

0

Typowy przeciętniak bez Messiego? To kim jest Real? Gdy Barca bez Messiego rozbiła go 5-1.

13

Prócz La Rambli przydało by sie stworzyć dział "Eskeprci" ,bo widzę.. Ze większość tu osób nie patrzy, ze udało sie nam odwrócić losy meczu z Valencią.. Od stanu 0-2,ze graliśmy 2 mecz w ciągu Tyg... ,ze czeka nas teraz nie przyjemny maraton. Ale przecież to jest Barca tu nie można mieć gorszego dnia, a jak zagrasz 2 bądź 3 mecze nie tak jak by pasowało pewnym użytkownikom, to juz rynek transferowy czeka.. A Valverde to dopiero ma przechlapane :D bo czemu taki skład, czemu taka zmiana itd. Moze za niedługo będzie czemu założył taki krawat a nie inny.Nie zdziwiłbym sie, gdyby naszym trenerem byłby Klopp bądź Simeone to by czekał ich ten sam los co Valverde. Dlatego proszę, patrzycie na to co piszecie za nim wystwicie swoją opinię, bo jest to jedna z najlepszych stron o Barcy, która zaśmieca mnóstwo żałosnych jak i z Mojego punktu widzenia bezsensownych komentarzy. VeB

8

Pique jaki profesor, przy tym podaniu do Suareza :D VeB!!!

0

O Realu , tez tak mówili w tamtym sezonie. A jednak zdobyli LM ;)

0

A myślałem, ze tylko w Polsce są typowi Janusze :D

0

Może któryś z potomków tego Pana ????zastąpi go godnie :)

1

Gdyby naszym sponsorem był nadal Qatar to Messi jak i Barca murowanym zwycięzcom :D

0

Patrząc na statystyki Leo od kiedy Modrić zdobył złotą piłkę, a patrząc na statyki zdobywcy tej nagrody.. To Geniusz Leo stał sie za dobry na tą nagrodę :D

1

Barca dzis jak Real w ostatnich sezonach :D

1

Tu akurat sie z tym nie spotkałem ,bardziej zadziwił mnie fakt braku zrozumienia od innych przedstawicieli.

2

Tego nie wiesz :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Skoro Messi nie był na gali z powodów prywatnych.. To jaki sens ma na Niego ta krytyka? Xd

0

Broda ogolona, zwycięstwa brak..

0

Polepszyłes mi humor na wieczór :D

0

Kurcze.. Żal, ze ten stadion ma tylko 35.000 miejsc :/

0

Jak patrzyłem na stronie.. To niby juz są wyprzedane.. Oby niee

0

Właśnie tak obstawiałem.. A orientujesz sie na jakiej stronie można zamówić? Bo nie miałem okazji jeszcze tego robić :)

0

Orientuje sie ktoś może, jakie będą ceny biletow na mecz Barcy w Eindhoven?

1

Choćby wygrać z każdym po 1-0 :D i wygrać wkońcu tą przeklęta LM! :D

0

No jestem jednym z nich :D

0

Tez niedaleko :) oby 2 mecz był tu :D

0

Rotterdam :DA Ty :)

0

Ale pięknie :D jeszcze 80 km mam do Eindhoven :D

0

Czemu przerwa techniczna potrwa tak długo :D niee da sie szybciej tego zrobić xdd

1

Nie do końca bym sie z Tobą zgodził w tej kwestii. Uważam, decyzję Leo za zrozumiała.. Jak zauważyłes na Messiego ,zawsze spada wielka presja.. Jeszcze wieksza niz Na Ronaldo czy to w Barcy czy w Argentynie.. A już szczególności odnoszę sie do drugiego.. Kazdy wymaga od niego.. Ze bedzie ciągnął ta reprezentacje.. Lecz jesli mu sie niee uda to wielka krytyka spada na niego.. Ze sie niee stara itd.. A później błagają go o powrót.. Pieprzona logika co niee? Czy ktoś kiedyś powiedział o Ronaldo, ze musi wygrać MŚ by stać sie najlepszym.. Badz czy kibice Portugalii tez go tak traktują.. No jakoś sobie niee przypominam aby tak było.. Moge sie oczywiście mylić. Podsumowując ..gdybyś miał słuchać ciągłego narzekania ,miałbyś trenera który niee wie co robic i w każdym wywiadzie spuszcza sie nad Toba.. Nie wie jak ułożyć drużynę.. I jeżeli rozegrasz złe spotkanie..to zapewne w pewnym momencie sam bys sobie powiedział dość tego. Lecz wiadomo, ze jak Leo śmie rozegrać złe spotkanie.. To zaczynają krytykować.. Owszem krytyka tez jest ważna.. Alee do pewnego stopnia.

0

Wpisz sobie kuraworkaut na yt, tam masz dużo o tym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?