0

Oo kurcze jakie nowe ustawienie :D

0

A jak miał sie pokazać, skoro grał tyle co prawie nic i nawet nie miał szans by złapać, rytm meczowy.

1

Kim jest Pique? .... NIEOFICJALNYM prezydentem Barcelony :D

0

No obyś miał rację i może uda sie federacji Argentyńskiej odwołać chociaz ta kare do 2 meczy :)

0

No właśnie, dobre pytanie :D

0

No wiesz jak dla Messiego, jest ważna reprezentacja. A teraz nie moga nic przegrać jeśli chca awansować.

0

Niestety uraz może byc, psychiczny ze względu na to ze nie zagra.

0

Ty tak na poważnie?

0

AD10 widzisz Fifa niestety jest Zeusem.

0

FIFA widze ze przeczytała książkę pt. "Proces"

13

Winien? Człowieku sam sędzia powiedział ze go nie obraził.

0

Tej kary wogóle nie powinno Być -_-

10

Nie usłyszałem żadnego obraźliwego słowa od Messiego, poza normalnym narzekaniem. Gdybym usłyszał coś niewłaściwego, ukarałbym go – powiedział arbiter Sandro Ricci, cytowany przez argentyńskie media. Co ciekawe, w protokole sędziowskim nie odnotowano żadnego niezgodnego z przepisami zachowania gwiazdora Barçy. Messi miał powiedzieć do sędziego liinowego: „la concha de tu madre”, co w wolnym tłumaczeniu można przełożyć na polski jako „ty skurw...”. O zawieszeniu piłkarza argentyńskie media informowały już we wtorek rano. Popołudniu, na sześć godzin przed rozpoczęciem spotkania Boliwia – Argentyna w el. MŚ, doniesienia te potwierdziła FIFA. Ale wiadomo FIFA nie omylna

0

Ta FiFa jest p******* to jakby w sadzie oskarżyli Cie o morderstwo którego nawet nie zrobiłeś a kazdy świadek mówi ze tam nawet Cie nie było to i tak sad skazę Cie!

0

Top Eleven Menager :)

1

Z Dzisiaj na jutro piekny meczyk sie szykuje VeB

15

No Panie Domenech , ciekawe co teraz powiesz!?!?! VeB

0

Wybacz, źle Cie zrozumiałem :)

10

1 Asysta Neya prosto z autu :D

2

OOo piękny mecz Argentyny sie szykuje Messi, Di Maria, Dybala *_*

0

A piosenka Titanica nie była przypadkiem przy Roberto :)

3

Brakowało aż tych dryblingow Leo *_*

0

Tak patrząc skoro Gomes kosztował 40 mln, to dzięki tej bramce tak 5 - 10 mln spłacił :D VeB

3

A będą pieprzyć , ze Messi sie skończył!!! VeB

1

Messi nie strzelił jeszcze bramki Buffonowi?

0

Losowanie jest tylko na Eurosport ?

0

Będę szczery... Barcelona ma silną ekipę lecz nie każdemu z naszych piłkarzy, nie idzie łatwo sie dopasować to naszego stylu gry. Mam na mysli Andre Gomesa, a wydaje mi ze pierwszy lepszy piłkarz nie trafia do Barcy. A wracajac do Gomesa, jest młody gra na środku i ludzie oczekują od niego kreowania gry, gdzie mu to wgl nie wychodzi, moze gdyby wychował sie w La Masi to moze byłoby by inaczej . Do naszego stylu wlasnie są pomocnicy szybcy, którzy potrafia kreować i maja ogromny przegląd pola i później nie ma co sie dziwić ze Gomesowi nie wychodzi to.Wiec wydaje mi sie ze obojetnie na który zespół trafimy i pokażemy swoja wole Walki i dominację jaka ma Duma Katalonii, to wierze w to ze nic i nikt nas nie powstrzyma. VeB

0

Jak ani jednego zdania , no nie przesadzaj. Skończmy juz ta dyskusję. Okey zrozumiałem jak napisałem i tyle.

0

Serio doczepiłeś się o takie szczegóły ? wiem jak tam na pisałem ale głownie miało to tematykę , co wyprawia PSG :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?