Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oo kurcze jakie nowe ustawienie :D
0
A jak miał sie pokazać, skoro grał tyle co prawie nic i nawet nie miał szans by złapać, rytm meczowy.
0
http://m.barca.pl/transfery/49001/philippe-coutinho-zostanie-pilkarzem-barcelony_.html pewnie Prima aprilis :D
1
Kim jest Pique? .... NIEOFICJALNYM prezydentem Barcelony :D
0
No obyś miał rację i może uda sie federacji Argentyńskiej odwołać chociaz ta kare do 2 meczy :)
0
No właśnie, dobre pytanie :D
0
No wiesz jak dla Messiego, jest ważna reprezentacja. A teraz nie moga nic przegrać jeśli chca awansować.
0
Niestety uraz może byc, psychiczny ze względu na to ze nie zagra.
0
Ty tak na poważnie?
0
AD10 widzisz Fifa niestety jest Zeusem.
0
FIFA widze ze przeczytała książkę pt. "Proces"
13
Winien? Człowieku sam sędzia powiedział ze go nie obraził.
0
Tej kary wogóle nie powinno Być -_-
10
Nie usłyszałem żadnego obraźliwego słowa od Messiego, poza normalnym narzekaniem. Gdybym usłyszał coś niewłaściwego, ukarałbym go – powiedział arbiter Sandro Ricci, cytowany przez argentyńskie media. Co ciekawe, w protokole sędziowskim nie odnotowano żadnego niezgodnego z przepisami zachowania gwiazdora Barçy. Messi miał powiedzieć do sędziego liinowego: „la concha de tu madre”, co w wolnym tłumaczeniu można przełożyć na polski jako „ty skurw...”. O zawieszeniu piłkarza argentyńskie media informowały już we wtorek rano. Popołudniu, na sześć godzin przed rozpoczęciem spotkania Boliwia – Argentyna w el. MŚ, doniesienia te potwierdziła FIFA. Ale wiadomo FIFA nie omylna
0
Ta FiFa jest p******* to jakby w sadzie oskarżyli Cie o morderstwo którego nawet nie zrobiłeś a kazdy świadek mówi ze tam nawet Cie nie było to i tak sad skazę Cie!
0
Top Eleven Menager :)
1
Z Dzisiaj na jutro piekny meczyk sie szykuje VeB
15
No Panie Domenech , ciekawe co teraz powiesz!?!?! VeB
0
Wybacz, źle Cie zrozumiałem :)
10
1 Asysta Neya prosto z autu :D
2
OOo piękny mecz Argentyny sie szykuje Messi, Di Maria, Dybala *_*
0
A piosenka Titanica nie była przypadkiem przy Roberto :)
3
Brakowało aż tych dryblingow Leo *_*
0
Tak patrząc skoro Gomes kosztował 40 mln, to dzięki tej bramce tak 5 - 10 mln spłacił :D VeB
3
A będą pieprzyć , ze Messi sie skończył!!! VeB
1
Messi nie strzelił jeszcze bramki Buffonowi?
0
Losowanie jest tylko na Eurosport ?
0
Będę szczery... Barcelona ma silną ekipę lecz nie każdemu z naszych piłkarzy, nie idzie łatwo sie dopasować to naszego stylu gry. Mam na mysli Andre Gomesa, a wydaje mi ze pierwszy lepszy piłkarz nie trafia do Barcy. A wracajac do Gomesa, jest młody gra na środku i ludzie oczekują od niego kreowania gry, gdzie mu to wgl nie wychodzi, moze gdyby wychował sie w La Masi to moze byłoby by inaczej . Do naszego stylu wlasnie są pomocnicy szybcy, którzy potrafia kreować i maja ogromny przegląd pola i później nie ma co sie dziwić ze Gomesowi nie wychodzi to.Wiec wydaje mi sie ze obojetnie na który zespół trafimy i pokażemy swoja wole Walki i dominację jaka ma Duma Katalonii, to wierze w to ze nic i nikt nas nie powstrzyma. VeB
0
Jak ani jednego zdania , no nie przesadzaj. Skończmy juz ta dyskusję. Okey zrozumiałem jak napisałem i tyle.
0
Serio doczepiłeś się o takie szczegóły ? wiem jak tam na pisałem ale głownie miało to tematykę , co wyprawia PSG :)