Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jedrek7000 Trafiłeś w sedno.
1
@El_kosimeiro Bez Messiego dostawali z nami manite , to z Messim może coś więcej :D
14
Pozdrawiam kibiców, którzy mówili, ze dziś Barca będzie tracić 2 punkty do Realu :)
0
@Luqi5 Liczę na powtórkę we środę :D
0
@MSDCbrzdyk Zgodzę się
0
@BarcaInfo Karma wróciła :D
1
A jeszcze przed meczem, wielu jechało po Valverde na temat składu.. A tu proszę taka historia sie pisze VeB
1
Jak to mówi Szpakowski...Niewykorzystane okazje lubią sie mścić. Fati!!!
15
Valverde dziś sobie myśli, nie mam Messiego ani Ter Stegena ale za to mam spalonego :D
4
Rok temu Malcom, dziś Perez :D
1
@El dominatore GOAT
0
Jeszcze jutro powrót Króla na tron. I piękne rozpoczęcie grudnia. VeB
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gaucho Pewnie do zakończenia jego przygody z Barça
4
Tą Złotą Piłkę powinni mu juz polerować.
0
@D10SLEO Trafił pod skrzydła Valverde :D
0
@barca__rządzi Lahoz zapewne wziął za mało kartek z szatni.
2
Czemu Rakitica nie zmienił
0
Tak zniszczyć kontrę :(
0
@Undertaker87 Póki co to CR7 , ciężko idzie z gwałtem w lidze włoskiej :D
2
@DanielOOL Nie wszyscy byli świadomi, ze był niewinny.
0
@Pawlak1992 Dokładnie, sie dziadki uczepiły Leo i widzę, ze mają duży ból tyłka, ze jest ponad nimi.
0
http://www.sport.pl/pilka/7,65082,25367652,absurdalna-krytyka-leo-messiego-niech-pokaze-ze-ma-jaja-i.html ręce opadają..
0
@Eto'o9 R10 Może bezimienny kto zastąpi.
0
@Mathew86 Takie sytuacje były, są i będą.
2
@DaPi Do tego leżąca bezradna obrona Realu na murwaie, widok bezcenny.
1
@Bzyku17 Na pewno więcej, niż Kubo w Realu :D
0
@theOneAndOnlyKing Myślę, że Kubo ze swoim potencjałem, dałby radę sie przebić do pierwszego składu.
4
To już nawet nie jest śmieszne.. To jest żałosne.
5
Oj Kubo, było trzeba pójść śladami Fatiego. Tylko, ze ty wolałeś projekt Realu, przy którym wylądowałeś w Mallorce a Fati w pierwszym składzie Barcy .