0

Japierdole... Cudownie..

0

Szybko zmiany :)

4

Gdzie var ja sie pytam !?!!?

1

Czy Oblak przypadkiem nie stał za linią? :D

0

@KamilZ Jak widać w tej lidze nie musi :D

2

@Pablit Co by było, gdyby wszyscy taką mieli.

0

Luis cenie Cie bardzo, ale w tym meczu nie istniejesz... Przykre.

0

@Samyazza Na razie nie widzę, tego planu Ateltico :)

36

Serio? Takie coś sprawdzają, a do innych sytuacji nie użyją varu...

0

Się człowiek łudził .

4

Puig oraz Fati obowiązkowo na Celte :)

0

Nareszcie!!! Vamos!!

0

@tbas Myślę, że zasługujemy bardziej niż Real.

1

@mate92 Messi :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo GOAT

1

@matelkoveb Wzajemnie!!

12

@Kamilos84 Też bym na jego miejscu nie wracał.

1

@kerouac Gdyby setki wpadły :D

0

@norbi77 Manita gwarantowana.

2

@mekston Liczę, że nie z lekceważymy spadkowicza.

0

@Dani13 Jeszcze niech LM się sprawdzi :D

0

Teraz mniej boli, porażka w klasyku :)

3

@Salchent Strach pomyśleć co by było, gdyby Barca była w formie.

35

Zauważyliście to, ze gdy mamy kontrę to zamiast prowadzić ją do końca to czekamy na Leo.

0

Za wolno Leo :(

0

Po co podchodzić, do niego... Brawo

0

Tak pusto w środku pola...

8

Po 3 pkt Vamos Barca!

6

Juventus bez strzału celnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?