Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Japierdole... Cudownie..
0
Szybko zmiany :)
4
Gdzie var ja sie pytam !?!!?
1
Czy Oblak przypadkiem nie stał za linią? :D
0
@KamilZ Jak widać w tej lidze nie musi :D
2
@Pablit Co by było, gdyby wszyscy taką mieli.
0
Luis cenie Cie bardzo, ale w tym meczu nie istniejesz... Przykre.
0
@Samyazza Na razie nie widzę, tego planu Ateltico :)
36
Serio? Takie coś sprawdzają, a do innych sytuacji nie użyją varu...
0
Się człowiek łudził .
4
Puig oraz Fati obowiązkowo na Celte :)
0
Nareszcie!!! Vamos!!
0
@tbas Myślę, że zasługujemy bardziej niż Real.
1
@mate92 Messi :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo GOAT
1
@matelkoveb Wzajemnie!!
12
@Kamilos84 Też bym na jego miejscu nie wracał.
1
@kerouac Gdyby setki wpadły :D
0
@norbi77 Manita gwarantowana.
2
@mekston Liczę, że nie z lekceważymy spadkowicza.
0
@Dani13 Jeszcze niech LM się sprawdzi :D
0
Teraz mniej boli, porażka w klasyku :)
3
@Salchent Strach pomyśleć co by było, gdyby Barca była w formie.
35
Zauważyliście to, ze gdy mamy kontrę to zamiast prowadzić ją do końca to czekamy na Leo.
0
Za wolno Leo :(
0
Po co podchodzić, do niego... Brawo
0
Tak pusto w środku pola...
8
Po 3 pkt Vamos Barca!
6
Juventus bez strzału celnego.