Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oj bez Leo nie ma gry , i to jest najgorsze :(
0
Wierze w to że nasz Leo szybko sie wykuruje i wróci to gry , aż dzisiaj łza kręciła się w oku gdy leżał i cierpiał . Oby nasza drużyna dała sobie rade nawet bez Leo , Jesteśmy Dumo Kataloni do boju
2
No cóż panowie boli ta porażka i to mocno ale wierze w to że to jest jak na San Sebastian od tamtej porażki zdobylismy potrójna koronę . Trzeba wziąć sie w garść i grac dalej sezon jeszcze sie nie skończył Vamos Barca
2
Dobra ludzie spinamy tyłki przed nami jeszcze dużo meczy , liczy się nawet ten 1 pkt. gramy swoje i jeszcze zobaczycie że dobrze na tym wyjdziecie. W tamtym sezonie po przegranym meczu z Sociedad też mówiliście że ta gra jest masa i wgl a później tak zaczeliśmy grać że zdobyliśmy potrójną koronę Vamos Barca
0
gdzie wy mówicie słabo ?, co to jest za gra całą 11 Romy przed polem karnym , jak Celtic pamiętnego czasu to nie jest gra :/
2
Ten Autobus to jest masakra , jak ja nie lubie takiej gry :/
0
http://babol.pl/kat,1025465,title,Czar-prysl-Messi-zanurkowal,wid,13587897,wiadomosc.html?ticaid=615939 tu mówią że Messi niby symulował a dokładnie w powtórce widać jak rywal wkłada nogę . A co wy myślicie o tym?
4
To jest po prostu Magia co robi Messi z Neyem i do tego Suarez ale Messi nie musi strzelać 5 bramek by udowodnic że jest Magiczny , Niezwykły wystarczy że jest na boisku a to co dalej robi to tylko głupiec by powiedział że gra dno Visca el Barca
0
gówna? Chłopak fajnie śpiewa o Barcelonie z szacunkiem się odnosi do naszego klubu a ty piszesz że to gówno?!
2
0
Komentarz usunięty
0
I jak go tu nie kochać
0
jak myślicie dlaczego Messi trzymał ręce w kieszeni :)
0
no czekam na hejterów !!! piach gramy tak ?
0
na dole gdzieś to była , ale chodzi mi ogl to narzekanie sezon dobrze się nie rozpoczął a tu juz narzekanie. poczekajcie na to gdy Messi nam będzie ratował tyłek :)
0
jprdl jak ja czytam niektórych komentarze to jest masakra. tak sprzedajmy Messiego , od razu cały skład . Ja rozumiem że połowa tutaj osób kibicuje tylko Barcelonie gdy wygrywają 6-0 Messi strzela 2-3 bramki i wtedy piszą Messi król , Messi kochamy , a gdy ma słabszy dzień bądź mecz to zaraz komentarze nic nie gra, sprzedać go , tak myślałem że nie trafi itp to jest żałosne. Visca el Barca
1
1
A nie mów nawet o tej stronie tam oni sie cieszą jakby zdobyli LM
0
Panowie głowa do góry przed nami nowy sezon nowe wyzwania . Jak nie ten puchar to kolejny , zobaczycie jeszcze wszystko się ułoży , widocznie tak miało być no cóż bądźmy Szczerzy Athletic był lepszy i nie mozna gdybać Dumni po zwyciestwie i Wierni po porażce , jeszcze zobaczycie że będziemy na szczycie Vamos Barca !!!
0
dobrze że to dopiero początek mam nadzieje gdy wróci Ney i Alba to znowu zobaczymy naszą Barcelone :) Visca el Barca
0
znaczy chodzi mi że Messi tez dużo oddaje na różne fundacje , pomaga Dzieciom a nie uwzględnili go tam :/
0
http://www.athletesgonegood.com/ nie rozumiem jednego czemu Messi sie tu nie znalazł ?
0
Mam nadzieje że coś z tego meczu wyciągnie Trener jak i zawodnicy i w pon pokażemy dlaczego nazywamy się Dumą Kataloni Vamos Barca
4
Teraz widze ile Barca ma prawdziwych kibiców , wy kibicujecie na chwile czy do końca. Jak Barca wygrywa to piszecie najlepsza itp. a jak przegra to zamiast ją wspierać to narzekacie. Krytyka ok rozumiem ale by już sprzedawać zawodników i wywalać Enriqe to już przesada . Widzę też jeszcze jednego że niektórzy kibice (sezonowcy) to śa lepszymi trenerami niż Enriqe a nawet lepszymi pilkarzami niż połowa naszego składu . pozdrawiam prawdziwych kibiców Visca el Barca
0
Zamiast wystawić Najsilniejszy skład to Rakitić z rezerwy wchodzi , ach dobrze że Messi i Suarez grali . Mam nadzieje że Enriqe wymysli coś na rewanz i wystawi najmocniejszy skład niestety bez Neya Visca el Barca
3
Wierze w rewanż , jeżeli bym nie wierzył to nie byłbym prawdziwym kibicem . Bardzo smutno po tym meczu , boli mocno ale musimy poczekać do pon wiem że będzie trudno ale Wiara i Nadzieja umiera ostatnia Visca el Barca
0
Ney może grać w pon ?
1
Brakuje Messiego i Neya :/
0
0
Jeszcze tego brakowało to jest śmieszne , może za niedługo będą kazać za dopingowanie własnej drużyny. VeB