Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest śmieszne , Gratulację oczywiście za grę Realu ale żeby tak pisać to serio trzeba mieć nie równo pod sufitem tyle w temacie .
0
Posłuchajcie ja was tu połowę nie ogarniam robicie wielka sensacje że Ronaldo strzelił 5 bramek nawet niech sobie 10 strzela ale mnie to nie interesuje bo dla mnie i mam nadzieję że dla was wazniejszy jest dzisiejszy Mecz i 3 pkt . To była Granada czy wy myśleliście ze to Granada wygra po prostu sie skompromitowała i tyle , i przestańcie pisac że ten dzień jest głupi i wgl bo to jest chore a jesli dzisiaj Messi strzeli te 5 bramek to co będzie pisac że Piękny dzień nie do zapomnienia Logiki torche i wiecej wsparcia dla naszej Dumy Kataloni Visca el Barca po 3 pkt !!!
0
pisze się Biebera :)
0
Panowie nigdy więcej meczów nie oceniajmy po pierwszej połowie a tym bardziej piłkarzy bo patrzcie co zrobili w drugiej Vamos Barca są ważne 3 pkt i to nas powinno cieszyc . Real to nie jest łatwy przeciwnik z reszta sami widzieliście , ale my udowodniliśmy w tym meczu że to my jestesmy liderami i jesteśmy Dumą Kataloni Vamos Blaugrana
1
haha nie szkodzi :D
12
https://vimeo.com/52397530 Polecam :)
1
faktycznie masz rację :)
0
Dzięki za odp :) ale teraz robią z tego aferę że Messi zachował sie skandalicznie i wgl
0
słyszeliście niby o tym zachowaniu Leo gdzie niby prawie rozjechał kibiców ? jak myślicie czy to prawda?
0
A to przypadkiem nie jest tak ze Ronaldo czeka na podanie>?
0
No wiesz w sumie moze i nie dorowna ale moze bedzie miec umiejętności podobne do taty :)
7
No mozliwe ze jego syn Thiago :)
0
hahaha dobre za to ty swietnie piszesz tak sie sklada ze jestem w twoim roczniku . ale dobra nie mam zamiaru sie z toba klocic .dobra powiedziales swoje zdanie ja swoje . i koniec tematu. tak by postapil kazdy madry Cules :)
0
i mi chodzilo z tymi asystami itp o to jak napisales ze czekasz juz 3 sezony
0
slabe karne ??? to ze zdarzy mu sie nie strzelic to nie znaczy ze ma slabe to jest jak loteria a toze y nie potrafisz sie odczyc gdy ci pisze ze mial zdumiewajace asysty bad ze dzsiaj wracal nawet sie pod swoje pole karne to juz nie moj problem
0
posluchaj nie jestem tylko kibicem Messiego jest moim idolem ale ja kocham caly sklad jak i cala Bareclona i bronil bym kazdego plkarza Barcy od Ter Stegena po Messiego a druga sprawa jezeli by Messi oddal i np Ney czy Suarez czy nawet Rakitic by nie strzelili to bys co wtedy obinial ze dal i strzelic ???
0
hahhahah a moze popatrz na to pobite rekordy , 91 goli itp ale i tak powiesz ze pewnie nic nie gra. asysty jego zdumiewajace a walka dzisaj Messi by odebrac pilke byl nawt stary pod polem karnym ale od City tylko naszym wiec za nim cos napiszesz to pomysl.
0
ale kto madry po porazce obraza caly sklad i chce sprzedac !!! oceniac mozna po sezonie a nie po nie udanym meczu
0
W sumie masz racje:) za duzo tu sezonowcow
1
ogladales wgl ten mecz ?!?!?! wy ciagle o tym karnym !!! Jemu tez moglo sie zdarzyc jak wielu innym pilkarzom !!! Zobaczysz jescze jak LEO ZAMKNIE CI USTA
0
no tak a ty potrafisz . wejdz na boisko i strzel karnego jak tam dojdziesz wgl to wtedy pogadamy
0
Ynek wiesz powiem ci tak cos czuje ze Messi to raz dwa chcial dobic ale cos nie wyszlo ale wierze ze to po prawi ale bylo u niego widac zlosc ale mimo tego i tak dla jest i bedzie idolem !!! i tak czasami zadaje sobie pytanie jak go tu nie kochac !!!
0
EnriqueDelBoski stary wez zmien dilera i przstan pisac takie glupoty tu pisac . Jezeli dla ciebie Messi byl nie widoczny to sie p********* bo ty raczej nie ogladales tego meczu i ci przyomne ze Messi ma 10 na plecach no chyba ze z twoja inteligencja zobaczyles 10 na trybunach i pozniej pisales pozdro
5
Ludzie jak wy mozecie nazywac Messiego jakis (Missi) to ze nie udalo mu sie strzelic to wielu magikom futbolu sie to zdarzalo . Wiekszosc uwaza ze karny to pikus , banal jak taki madry to strzel ta bramkę gdy patrzy na ciebie caly swiat. i to ze Stajesz 11 metrow od bramki to nie oznacza od razu gol !!! I To ze Messi nie trafil tego to i tak jest nadal Najlepszym Pilkarzem jaki stapal na swiecie. A dobitka nie fortunnie mu sie pilka odbila kazdemu ludzie moze sie zdarzyc nawet Leo moze przypomne niektorym ze LEO MESSI JEST CZLOWIEKIEM BO O TYM CHYBA NIEKTORZY NIE WIEDZA i tez ma prawo bledy robic nawet w tak waznym meczu . ale to co Messi rbil prze caly mecz to o tym juz nikt nie powie jak bral na siebie 4 obroncow i nie tyko jego odbiry itp. alewy i tak doczepicie sietego karnego . pozdrowienia i dobranoc dla prawdziwych Cules . Zobaczycie jak wam Messi sezonowcy i krytycy zamknie buzie w rewanzu. Visca el Messi Vamos Barca !!!
0
Wlasnie gdzie sa te osoby ktore , jest przed chwila mowili co za gra nie mamy szans a teraz co sie dzieje !!! wierzmy calym sercem w naszq druzyne a wygramy to. a LE coraz bardziej mnie zaskakuje !!! :) Visca el Barca
0
G9 ty napewno ogladales ten mecz mowic ze byl slaby . Barca miala wygrac 5-0 by cie zadowolic stary wez pomysl zanim cos napiszesz i ciesz sie z tegi zwyciestwa VEB
6
Dokladnie adiattiFCB Barca gra zle narzekacie chcecoe sprzedac sklad a mimo ze dzisiaj wygrywa tak w pieknym stylu z nie latwym rywalem jaki jest PSG to wciaz wam cos nie pasuje. Cieszmy sie i Radujmy z nasz druzyna i zawodnikami !!! Visca el Barca Vamos Blaugrana
0
Ludzie ja was nie rozumiem , ogarnijcie mecz wygrany nawet 1 zero i to jeszcze w ostatniej minucie to jest fala krytyki na pilkarzy mimo ze wygrali . No nie moze tak byc ze wygramy a wy ich krytykujecie od Alvesa do Neya ze zagrali zle i wgl a zagrasz lepiej , kopniesz lepiej itp. My mamy ich wspierac i byc dumni z tego ze Jestesmy kibicami Wielkiej Barcelony gdzie graja nasi ulubiency. Bo to robi sie chore aby oceniac druzyne bo slabszym meczu , co qy mysleliscie ze na tak trdnym stadionie Valenci gdzie ha derbowy rywal nie raz stracil punkty to wygramy 5-0 ? Mnie i tak ciszy ten wynik oraz ze walczyli do konca . Mamy ich wspierac po kazdym meczu tak czy wygramy czy przegramy a nie od razu mowic tego sprzedam bo xos tam , ten jest smieszny , ten zle wrzuca itp. To sa ludzie a nie jakies maszyny ta moga miec zle dni ale sa wspanialymi ludzmi ktorza bronia barw Blaugrany . Myslcie nastepnym razem nim cos napiszecie bo jak wygrywamy wysoko to zaraz jest super , najlepsi itp Visca el Barca
0
Dobra stalo cie co stalo wiem ze to boli ale jak wy mozecie obwiniac pilkarzy najlepiej mowic Pique piach ,co zrobil pedro itp. A pytanie zagral bys lepiej??? Dal bys rade tej presji co oni ??? Ile razy pedro nas ratowal nie wiem czy policzysz to na dwoch rekach albo Pique ile razy co? Mecz przegrany a wy chcecie juz pol skladu sprzedac i trenera i wy sie nazywacie kibicami? Zamiast mowic Dumni po zwyciestwie i wierni po porazce to hejtujecie nasza druzyne. Pokazcie ze jestescie prwdziwymi kibicami jakich Duma Kataloni potrzebuje. VISCA EL BARCA DUMNI PO ZWYCIESTWIE I WIERNI PO PORAZCE i dla przypomnienia Barca do nie maszyny tylko niesamwoici ludzie.
5
W zamiast cieszyc sie meczem to narzekacie na sklad Vamos Barca do zwyciestwa takie maja byc komentarze a nie!