Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://memypilkarskie.pl/img/5369/buty-leo-messiego-na-final-ligi-mistrzow-/ Czy ktoś wie jak się nazywają te korki ?
0
Ja nie mowie że nie można Leo skrytykować , bo przyznaje że było to nie ładne tylko jak niektórzy maja mówić że zachował sie jak cham itp , a nie wiedza nic o nim to niech sie najpierw zastanowią zanim cos napiszą
0
A czy większość z was wie że Messi choruje na Aspergera i czy wiecie czym ta choroba sie charakteryzuje to wtedy zacznijcie sie wypowiadać , nie mówię że Leo bronie ale przestańcie się jego czepić jak nie wiecie roznych rzeczy o nim . Pozdrawiam Vamos Barca
1
No i pięknie 1 puchar i gdzie sa teraz te osoby które mowiły że nic nie osiagniemy Brawa dla Nas i dla wszystkich wiernych kibiców (nie sezonowców) Visca el Barca Campeone campeone Ole Ole Ole
0
no troche nie ładne zachowanie Leo , ale mam nadzieje że to się nie powtórzy , może się śpieszył czy coś no ale nie można go po tym za bardzo usprawiedliwiać ale mimo tego dla mnie zawsze będzie , miłym,sympatycznym i skromnym facetem :) Visca el Barca
3
Ludzie ogar większość z was zachowuje sie jakby Bayern grał jak Granada i trzeba wygrac 6-0 no ludzie Bayern też jest mocny i na dodatek grali u siebie , jak czytam was to wyglada to jakbysmy wgl nie awansowali.Bayern też ma bardzo dobrych piłkarzy no ludzie i to jest połfinal to chyba każdy wiedział że nie będzie łatwo teraz spiąć tyłki i po mistrzostwo do Atletico Vamos Barca
2
Panowie wiadomo że błędy były głupie , szkoda tego meczu ale radość że w finale wielkim jesteśmy to mnie cieszy !!! a więc przestańcie pisać że z taką grą nie mamy co pokazywać się w finale bo jeszcze tydzień temu pisaliście że jesteśmy najlepsi i nikt nas nie powstrzyma w Berlinie Visca el Barca My wygralismy u siebie oni u siebie i tyle w temacie Vamos Barca #Respect#
0
Messi nie widoczny ogladasz ten mecz ??? Kto zaczął akcje na dwa gole ???
0
No jest to 112 gol
0
mam pytanie , już wiadomo co z tym strajkiem ? czy to będzie ostatnia kolejka czy coś?
0
hahah ja też się drę i też rodzice mówią że mam byc ciszej ale nie da sie Visca el Barca !!!!! LEO LEO LEO
1
0
Jeszcze raz mogę tu przypomniec że nigdy więcej sie nie ocenia meczu po pierwszej połowie albo do 1 bramki strzelonej dla nas , bo widzę że do 40 min to niektórzy pisali że Rakitić to drewno , nie nadaje się do Barcy , a gdy strzelił to od razu super Ivan , warto było go kupić itp pokazmy że jestesmy kibicami Dumy Kataloni a nie sezonowcami Visca el Barca
0
no wiem spk zaczaiłem , bez spiny :)
0
a no faktycznie :D głupie pytanie :)
0
0
No dobra , to chyba że tak :)
0
No to jest półfinał to chyba 2 mecze :)
0
człowieku czy ty siebie słyszysz , to że nie strzelił to nie znaczy że cos się z nim dzieje , on ma strzelać co mecz 3 bramki czy jak by było wszystko ok
0
dobra koniec tematu , bo my nie mamy się tu kłócić tylko świętować ważne zwycięstwo Dumy Kataloni
0
nie chcę się z toba kłocić ale on miał mało strat , jego walkę każdy musi docenić jaki i każdego piłkarza z Barcy zagrali po prostu świetnie teraz tylko czekać na rewanż
2
spadek formy? bo zaliczył asystę , zrobił ładne dryblinki i nie udało mu sie strzelić gola ?
0
ahahahah oglądasz mecz?
0
nie powiedziałem że nie możemy , i wiem co się dzieje w środku pola ale bez przesady , robią błędy ok ale aby juz niektórzy pisali że graja piach , np Iniesta a pierwsza połowa nie była zła w jego wykonaniu
8
ej ludzie , wygrywamy macie jakieś pretensje , remisujemy też , a co dopiero przegrywamy , co tu czytam to się dowiaduje że tu większość to by byli świetnymi trenerami po wszystko wiedzą oraz piłkarzami bo wiedzą jak wszystko wykonać no ludzie ogarnijcie prowadzimy to dopingujemy dalej Vamos Barca
8
JA wierzę nadal w naszych chłopaków że dadzą rade i uniesiemy po 3 koronę :) Jeszcze 7 kolejek i trzeba dać radę jesteśmy Dumą Kataloni wszystko jest mozliwe Visca el Barca
0
może w to że ciągle się wracał ?
0
Co masz na mysli?
0
Oj spokojnie wierzę że odrobi :) byli niedowiarki gdy było dla CR było 29 a dla Messiego 15 i patrz co się stało :)
0
Powiem tak cieszy zwyciestwo , ale wkurzają mnie ludzie tutaj którzy po 1 połowie już widzą przegrany mecz , a Celta to nie słaby rywal to nie jest Granada . Wy kibicujecie do końca czy tylko gdy wygrywamy . Visca el Barca mimo to że dzisiaj nie był najlepszy mecz to wierze że Ney , Suarez będą jeszcze lepiej grać oceniajmy na konie sezonu Vamos Barca