0

0

Jeszcze tego brakowało to jest śmieszne , może za niedługo będą kazać za dopingowanie własnej drużyny. VeB

0

to też może być :D

0

hahaha :D nie jest złe xd

2

Piękne Chwile *_*

0

Nie wierze juz powoli w tych kibiców . Wierze w to ze Messi dalej będzie grał bo nie widzę tej gry Argentyny bez niego . jeszcze później będą błagać Leo by wrocil. Vamos Leo

2

wiesz jakoś tak nigdy mu się nie przypatrywałem ale teraz już wiem :D

1

czy tylko mi on przypomina Leonidasa ? :D

0

Dobra zwracam ci honor , źle przeczytałem , bo dał ktoś tutaj taki komentarz ale jako ze strony Realu co tam piszą

4

Denerwują mnie już ludzie którzy piszą że Messi to drewno itp. to niech ci ludzie j**** się 3 razy zanim cos napiszą , tą że w Argentynie jest różnica gry i wykorzystywania jego podań to nie jego wina . Większość was myśli że Messi każdego piłkarza będzie mijał jak tyczke no ale sory bardzo Messi nie gra przciwko 1 graczowi tylko 11 graczom . Gadacie takie głupoty ale nie dostrzegacie tego co Messi zrobił przez cały sezon Visca el Barca Vamos Messi

0

czego się spinacie były wtedy Messiego urodziny chyba było można tak napisać :)

0

Leo Messiemu bym z chęcią dał

0

Leo Messi

0

Wszystkiego Najlepszego Leo dużo zdrowia i szczęścia z Antonellą , zero kontuzji , i wspaniałych dzieci Thiago oraz Benjamina który za niedługo przyjdzie na świat . Visca el Leo !!!

0

zgadzam się z Tobą to jest własnie ta różnica dla Messiego jaka ma w Argentynie a w Barcelonie podobnie ma Ney :/

1

To jest właśnie to że Argentynie potrzebny taki trener cos w stylu Enrique , nie chodzi mi o to że Tata jest słaby ale nie widać tej szybkości tylko klepanie , to samo było u nas gdy nic nie wygralismy przez cały sezon a gdy doszedł do nas Enriqueto wtedy wszystko się zmieniło Vamos Barca

26

To było piękne , Xavi krzyczy Messi , Messi , Messi i cały stadion razem z nim

0

Oj biedny Thiago taka słodka minka , chyba nie wie co sie dzieje :D

1

haha no :D tylko szkoda że na tym zdj nie ma jeszcze Antonelli :)

12

1

Campeones Campeones ole ole ole

0

Panowie jest pięknie dzień piękny , era piękna nigdy nie będę żałował noszenia Katalońskiej koszulki Campiones ole ole ole .

0

bez spiny , chciałem tylko pokazać jakie bzdury niektórzy piszą o naszej Barcelonie.

0

Aż się łezka w oku kręci :)

0

Masa może jeszcze napiszą o tym , gdy Suarez z Neymarem na żarty robili zapasy na treningu i dadzą nagłówek : Bójka pomiędzy Neymarem a Suarezem jak to wpłynie na druzynę :D

0

no też tak myślałem :)

0

To jest bez sensu , brak szacunku że , zrobił taką sztuczkę no bez jaj , to może od dzisiaj każdy gol będzie musiał byc strzelony z karnego bo może wtedy nie będzie zniewagi rywala , bo to jest chore Vamos Barca

5

zadaję sobie jedno pytanie od 6 lat od kiedy jestem za Barcą , czy Messi na pewno jest człowiekiem :D bo to co on wyczynia to chyba nigdy tak nie dam rady zrobic w fifie tak pieknie , to jest po prostu magia cała Barca gra dzisiaj Magie , ale on zawsze będzie robił różnice , dostał wielki dar od Boga i go wykorzystuje . Leo Leo Leo !!! Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?