Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Jeszcze tego brakowało to jest śmieszne , może za niedługo będą kazać za dopingowanie własnej drużyny. VeB
0
to też może być :D
0
hahaha :D nie jest złe xd
2
0
Nie wierze juz powoli w tych kibiców . Wierze w to ze Messi dalej będzie grał bo nie widzę tej gry Argentyny bez niego . jeszcze później będą błagać Leo by wrocil. Vamos Leo
2
wiesz jakoś tak nigdy mu się nie przypatrywałem ale teraz już wiem :D
1
czy tylko mi on przypomina Leonidasa ? :D
0
Dobra zwracam ci honor , źle przeczytałem , bo dał ktoś tutaj taki komentarz ale jako ze strony Realu co tam piszą
4
Denerwują mnie już ludzie którzy piszą że Messi to drewno itp. to niech ci ludzie j**** się 3 razy zanim cos napiszą , tą że w Argentynie jest różnica gry i wykorzystywania jego podań to nie jego wina . Większość was myśli że Messi każdego piłkarza będzie mijał jak tyczke no ale sory bardzo Messi nie gra przciwko 1 graczowi tylko 11 graczom . Gadacie takie głupoty ale nie dostrzegacie tego co Messi zrobił przez cały sezon Visca el Barca Vamos Messi
0
czego się spinacie były wtedy Messiego urodziny chyba było można tak napisać :)
0
Leo Messiemu bym z chęcią dał
0
Leo Messi
0
Wszystkiego Najlepszego Leo dużo zdrowia i szczęścia z Antonellą , zero kontuzji , i wspaniałych dzieci Thiago oraz Benjamina który za niedługo przyjdzie na świat . Visca el Leo !!!
0
zgadzam się z Tobą to jest własnie ta różnica dla Messiego jaka ma w Argentynie a w Barcelonie podobnie ma Ney :/
1
To jest właśnie to że Argentynie potrzebny taki trener cos w stylu Enrique , nie chodzi mi o to że Tata jest słaby ale nie widać tej szybkości tylko klepanie , to samo było u nas gdy nic nie wygralismy przez cały sezon a gdy doszedł do nas Enriqueto wtedy wszystko się zmieniło Vamos Barca
0
Widzieliście to http://realvsbarca.pl/img/5642/kompany-porownuje-ronaldo-i-messiego/
26
To było piękne , Xavi krzyczy Messi , Messi , Messi i cały stadion razem z nim
0
Oj biedny Thiago taka słodka minka , chyba nie wie co sie dzieje :D
1
haha no :D tylko szkoda że na tym zdj nie ma jeszcze Antonelli :)
12
https://instagram.com/p/3mnWQqvMx8/?taken-by=leomessi Widzieliście *_* ?
1
Campeones Campeones ole ole ole
0
Panowie jest pięknie dzień piękny , era piękna nigdy nie będę żałował noszenia Katalońskiej koszulki Campiones ole ole ole .
0
bez spiny , chciałem tylko pokazać jakie bzdury niektórzy piszą o naszej Barcelonie.
0
0
Masa może jeszcze napiszą o tym , gdy Suarez z Neymarem na żarty robili zapasy na treningu i dadzą nagłówek : Bójka pomiędzy Neymarem a Suarezem jak to wpłynie na druzynę :D
0
no też tak myślałem :)
6
http://pl.blastingnews.com/sport/2015/06/bezczelny-messi-do-neymara-copa-america-bedzie-w-tym-roku-moja-ty-masz-jeszcze-czas-00425217.html czytaliście te bzdury?
0
To jest bez sensu , brak szacunku że , zrobił taką sztuczkę no bez jaj , to może od dzisiaj każdy gol będzie musiał byc strzelony z karnego bo może wtedy nie będzie zniewagi rywala , bo to jest chore Vamos Barca
5
zadaję sobie jedno pytanie od 6 lat od kiedy jestem za Barcą , czy Messi na pewno jest człowiekiem :D bo to co on wyczynia to chyba nigdy tak nie dam rady zrobic w fifie tak pieknie , to jest po prostu magia cała Barca gra dzisiaj Magie , ale on zawsze będzie robił różnice , dostał wielki dar od Boga i go wykorzystuje . Leo Leo Leo !!! Visca el Barca