0

@Borneo Owszem zgadzam się jednakże po prostu zwracam uwagę na socjologiczny trend taki Nawrocki i Trzaskowski mają, że pomimo nie robienia niczego nadal mają twardy posłuch ludzi. Napisałem wyraźnie, że pomijając poglądy polityczne takie nic nie robienie i zgarnianianie takiej ilości głosów jest po prostu żałośnie śmieszne i pokazuję jaki mamy beton w narodzie, że Polityk może nie robić dosłownie nic a i tak jest na czele.
Zwracam uwagę na beton w narodzie a nie na poglądy polityczne bo już widzę, że mnie pod Konfederację podpisujesz :P

0

@DiSBlaDE O WOW, dziękuję za informację nie wiedziałem, że aż tyle miał. Swoja drogą świetnie zagrał

1

@Bykunn A dziękuję bardzo ;)
Mianuję Cię prezesem rady nadzorczej

2

@TR3YWAY Już powinien teraz tam dojechać to się dowiemy za 5 minut :P

1

@Luciano99 Uświadomiłeś mi poprzez piłkę nożną, że jestem już powoli stary (26 lat ) :P
Ehhhh no cóż haha

0

@NeroTFP1 James McAvoy---->Dennis / Patricia / Hedwig / Bestia / Kevin Wendell Crumb / Barry / Orwell / Jade (Film- Split) :PP
Tutaj troszkę więcej, ale rozszerzyłem temat dalej

0

@Herato 10 lat czekamy to już najwyższy czas ;)

0

@Cvzx Pytanie czy by chciał do nas przyjść jak jest z młodzieżówki Espanyolu i teraz gra w podstawie :P

0

@kuz Owszem, lecz z logicznego punktu widzenia nie ma to absolutnie żadnego sensu, słowem końcowym-Beton i tyle
Pozdrawiam ;)

25

@Safrani Jak Trzaskowski i Nawrocki mogą mieć tyle % jak oni się co tydzień kompromitują i nie robią dosłownie nic w swojej kampanii XD
To już nie chodzi nawet i o poglądy polityczne tylko kampanię której nie mają

0

@4drian0 Jakim cudem się on już tak nie łamię jak u nas? Kwestia prowadzenia się czy mieliśmy kijowych lekarzy

2

@Michu94 To jeszcze mu została Bundesliga i np. BVB i może już raczej wracać znów do Benfiki lub innego portugalskiego klubu. Bo we francuskiej lidze go kompletnie nie widzę

0

Patrząc na naszych Bramkarzy to czy na obecnym rynku są bramkarze którzy w przyszłości powiedzmy za 3 lata będą mogli stanąć u nas między słupkami? Są jakieś talenty na rynku? Przyznam szczerze, że to jedyna pozycja w piłce nożnej w której nie mam bladego pojęcia co się dzieje

0

@Bykunn Po prostu szkoda, że poszła do zagranicznego koncernu :P
Niestety jeszcze mnie nie stać, dosyć dużo na Orlenie żem stracił :PP

2

Z całym szacunkiem do Niemca, ale na tak ważne mecze Wojtek powinien już pozostać. Myślę, że Flick nie będzie ryzykował, w lidze co innego (Jeśli będzie pewna). A z drugiej strony nie wiadomo w jakiej on dyspozycji w ogóle powróci ;)

0

@Tabaluga37 @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci Ciekawe czy są jakieś szansę by go odkupić i mieć koncern dla siebie

21

Chciałem tylko powiedzieć, że nienawidzę Realu z całego serca!
A tymczasem dobranoc cules !

1

@Encore Będzie grał w podstawie i znów zawali im turniej poprzez swoją upartość :P

8

@Ojciec5tkidzieci A Wedel nie jest przypadkiem sprzedany jakiemuś zagranicznemu koncernowi ?

0

@lithotripter Opel Astra H, Golf 8 lub Toyota Yaris

1

@esem91 Zrób afirmację by użytkownik Andi18 dostał w ciągu miesiąca 20 tysięcy złotych bo potrzebuję na auto ;)

13

@Mattems Ale to są K***y wstyd za takich ludzi

5

Umknęło mi całkowicie, że Greizzman zrównał się z Messim w ilości meczów w LaLiga (520) wśród graczy z zagranicy. Świetny wynik. Obaj są rekordzistami

0

@Stagiryta Tak dokładnie

0

@Messiah10 To pamiętam XD
Pamiętam też Setiena jak się ledwo co trzymał ławki rezerwowych

0

@Lordzi Jeden z piękniejszych meczów w piłce nożnej jaki oglądałem to rewanż Juventusu jak im Ronaldo w piękny sposób zamknął mordki XD
To był jedyny raz kiedy się tak cieszyłem z jego bramek ;)

0

Czy Flick trenując Bayern grając również kosmiczną piłkę też sie tak cieszył po golach czy dopiero w naszej Barcelonie tak emanuję radością ? Ktoś pamięta ?

0

@BorzyKrzys Jaga zgarnie Ligę ;)

0

@Kasy A pozwolenie na budowe razem z planami Guardiola :P

0

@DolMac Z Atletico było tak już dwa razy XD
Dla nich 2-0 to jak 0-0 hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?