0

@mekston Owszem x2 hahah, ale nadal bym ich nie stawiał tak wysoko kosztem np. Liverpoolu.
Ewentualnie możliwe, że boli mnie "wielki" Real i się czepiam na siłę :P

0

@JordiAlbion @mekston Owszem, ale nie od razu głównym faworytem, grając większość czasu piach w LM wygrywając tylko w dobrym stylu z City

0

@wojopancer Ten Real XDD

1

@Eto'o9 R10 Powolutku, pomalutku i z pokorą. Mamy wąski skład składający się tak naprawdę z 13-14 jakościowych piłkarzy, sezon jest jeszcze długi i trzeba to dobrze rozplanować by się z formą wstrzelić. Ja to bym się skupił najpierw na 1/8 z Benficą bo Finał to jest daleki horyzont jeszcze ;)

0

Zastanawia mnie fakt co w tym sezonie się stało z tym CITY, nie da się w rok tak rozlecieć kompletnie na kawałki. Oni nie trzymają swoich pozycji, swoich sektorów, rozjeżdżają się wywalają się o własne nogi XD
Dramat

1

@AmigoBlancos Milan, który nie miał prawa tego przegrać

0

@ShawnC Miałeś niestety rację ;)

5

Jeśli Barca wygra w tym roku oprócz zdobytego już Superpucharu, ligę i np. Puchar Króla mając tak naprawdę kadrę składającą się z 13-14 piłkarzy to będzie wielki sukces

1

@MOLESTA Są po prostu słabi ;)

3

Czerwona koniecznie. Skandal

1

Ale będą jaja jak znów Holendrzy wyrzucą Włochów z LM. O ile Milanu mi szkoda o tyle trzymam kciuki by Juve odpadło

0

Ciekawi mnie dzisiejszy mecz męczenników z klubem z Manchesteru, City musi się porządnie ogarnąć. Coś czuję,ze do końca będzie dziś walka. Przez gardło mi to nie przejdzie bo obu nie lubię ale z dwojga złego jestem dziś całym sercem za szejkami

0

@Borneo AA no tak, było takie coś, faktycznie kontrowersja była niezła. Zapomniałem o tym

0

@Borneo W jakim sensie ? Jaka sytuacja ?

2

Jeden z nielicznych zdrowych i normalnych komentarzy wśród białych, jestem w szoku, że tak umieją !

"Może po tym meczu zrozumiecie że ta sytuacja nie dotyczy tylko nas! Rayo bez karnego i Barcelona też. Niestety taka jest prawda więc nie gadajcie i nie płaczcie tutaj więcej że my tacy biedni i tylko na nas sędziowie się uwzięli bo tego się nie da słuchać i czytać. Każda drużyna cierpi na tych decyzjach a uważam że i tak Real i Barcelona mogą więcej niż inni. Niech się nasi biorą do roboty a nie zostawiają to w rękach sędziów, tyle..."

0

@DragonxNF Ciekawe co to oznacza XD

5

W szeregach Realu panuję wojna pomiędzy swoimi
Armia krytyków betonu Carlo vs Var płaczki XD

Sami sobie zmarnowali przewagę nad nami i teraz się będą czepiać każdego rzutu rożnego i wolnego. Dlatego ich tak nie lubię, wiecznie płaczą o wszystko, jak na miarę tak wielkiego klubu z zasługami to kibiców mają jakby ekhm... z niższej ligi

7

@HavertzKai Jak karny jak bramkarz najpierw uderzył w piłkę.... Już serio ogarnijmy się czasem z tą stronniczością, mecz wygrany z dużą dozą szczęścia by nie powiedzieć kontrowersji

4

W Połowie stycznia 90% ludzi tutaj już spisywało nas na straty bo było -7 :P
Wróciliśmy na fotel lidera, ale teraz będzie znacznie trudniej go utrzymać niż było go dogonić. Koniecznie musimy ogarnąć się w ataku, coś czuję że takich meczów przepychanych kolanem będzie jeszcze więcej w sezonie, to niestety zasługa naszej słabej ławki rezerwowych. Nie mniej wróciliśmy tam gdzie nasze miejsce, zasługujemy na Mistrzostwo najbardziej w całym tym sezonie, trzeba jedynie to ugrać

0

@MysticCat W środę :P

0

@Who_you_mam Dlaczego realowcy zawsze widzą winę w kimś a nie w sobie? A zresztą....Gówno mnie oni obchodzą
Mamy lidera !!!

0

@partymaker Pedri to zawodnik posiadający już teraz 100 wirtualnych asyst :P

1

@ProMILs Dlatego jak marzymy by walczyć na wszystkich frontach to musimy sobie ławkę w pierwszej kolejności wzmocnić bo się zajadą i będą świętymi krowami

14

No i mamy lidera, mecz toporny ale takie też trzeba niestety grać, Real tak potrafił przez połowe sezonu grać i wygrywać mistrzostwa XD

Kontrowersyjnie: Ale uważam, że Yamalowi należy się pauza w następnym meczu, nieproduktywny jest ostatnio

3

Lewy coś niezadowolony z tego że musiał zejść

0

@Sapos93 Teraz ? Przecież uderzył w piłkę

1

Rozumiem, że są trudne mecze przepychane kolanem ale, żeby się to nam nie zemściło. Koniecznie trzeba strzelić na 2-0

1

@Dfd222 To raz a dwa, niestety jest druga kontrowersja w postaci Faulu Cubarsiego

1

@Crakitic Jego gra przysparza nam kolejną zagwostkę i problem bo trzeba będzie kogoś kupić na zmiennika Kounde by go nie zajechać

0

Nie mniej musimy się ogarnąć w drugiej połowie i szybko strzelić drugą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?