Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17 Dobrze, przyznaję rację, nie mniej nadal uważam że wróci do dobrej gry ;)
2
@Encore Panowie.... On wrócił po ciężkiej kontuzji i nie grał prawie rok czy tam ile-Ogólnie długo go nie było. Dajcie mu czas to jest jeszcze młodziak
4
@barcelonaLM Dokładnie tak ;)
I tak jest świetnie ! Lecz potrzeba koniecznie 2-3 nowych zawodników.
25
Ja was tutaj totalnie już nie rozumiem XD
Co tydzień Barca jest dla was albo żałosna albo jest potworem który zjada każdego i z góry przyznajecie im Ligę, LM i PK....
Średnia wieku tutaj ostatnimi czasy spadła czy jak?
Rozumiem euforię, też się cieszę bo wreszcie się da oglądać taką Barce, czasy słabej gry ewidentnie mineły, i rozumiem zachwyt, ale ludzie tutaj są tak skrajni że to szok.
Nie zapominajcie, że Flick gra w większości młodymi graczami i tak naprawdę nasza kadra liczy 13 góra 14 graczy i trzeba to jakoś układać i rozkładać równomiernie na cały sezon.
Przypomnijcie sobie Barcelone Koemana bądź niedawno Xaviego...
Dzisiejszy mecz był świetny, rozumiem rozczarowanie, ale by takie rozczarowanie w ogóle się pojawiło nasi musieli odwrócić losy meczu. Dla mnie mecz świetny i tak ma wyglądać piłka nożna !!!!
To jest Półfinał! Nie gramy z jakimiś ogórkami tylko realną siłą i mocną drużyną
oddychajcie !
VeB !
0
@partymaker Równie dobrze Atletico też sfrajerzyło po 2-0 i wróciło, tak samo my xD
0
@Pawel13sz To sa już półfinały!
Tak tutaj wszyscy co tydzień sa pewni że Barca jest wielka i rozjedzie każdego to też jest okazja to pokazać i udowodnić!
VeB
35
Płaczecie jak hala dzieci xd
Mecz świetny. Obie drużyny pokazały walkę. Oby więcej takich spektakli
1
Ależ meczycho. W Madrycie będzie jeszcze lepsze, nie mogę się doczekać
0
Cholerne korki... Przegapiłem remontade XD
Jak nasi grają i dlaczego stracili tak szybko dwie bramki
1
@wojopancer 1.Gra o tron 2. Breaking Bad 3.Rojst
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mateu Alemany wróć !!!!
1
@Pedri16Future @FCBparasiempre Dobra kurde nie udało się XD
0
@Sulimo Rozumiem entuzjazm i szanuję, lecz dajmy mu chociaż drugi sezon by potwierdził swój poziom ;)
0
@mekston Szkoda było tego jego zacięcia teraz ważne by chociaż 3 bramki na 5 meczy walił. Liczyłem w Listopadzie na 30 bramek ale raczej się nie uda :P
4
Wspaniały Luka Modrić, jedyny gracz rządowych którego szanuję z obecnego taboru
0
Widzę, że nie tylko u nas cisza na trybunach XD
Chyba, że to ten ich śmieszny protest?
0
@michal26 Nie jest to przypadkiem niebezpieczne dla Polski, że ta Partia tak wysoko stoi? Niemcy jako naród od zawsze miało nie tak w głowie czy to w lewice czy to w prawice
5
Uwaga odpalam mecz Realu i zaraz Girona wyrówna !
0
@michal26 Ja tam wolę słabe Niemcy ale Polski rząd niż silne Niemcy i polski nieudolny rząd tak jak to ma miejsce
0
@SinMistico Ale czy w dobrym kierunku? Ta ich partia to taka trochę hmm NIEMIECKA z tymi zapędami ;)
0
LFC Ruszyło ze średniakami
1
@OzzyFCB Ja również dolali oliwy do ognia zważywszy, że od zawsze byłem za Milanem i Inter średnio lubiłem, ale po tym meczu nienawiść mi się pojawiła :P
1
@Kidd Też jestem tego zdania, dla mnie to najtrudniejsza para do obstawienia
1
@Xxxbarca4ever Oni średnio co tydzień są albo spłakani albo w chwilowej euforii jak pokonają jakiś Espanyol, a nie czekaj.....
1
@OzzyFCB Zrobimy sobie na nich rewanż za pamiętny dwumecz ;)
0
@Iniesta19820815 Mógłby go wpuszczać na 10-15 min przy bezpiecznym wyniku, ale nawet 7-1 z Valencia mu nie dał zagrać więc problem jest chyba o wiele większy niż jego słaba dyspozycja
0
@Yoshi94 Dlaczego by nie zrobił ? Przecież on na samym początku już był lepszy od naszego Tygrysa
1
@KamQiX Jakby było na odwrót i Feyenoord pokonałby Inter to mielibyśmy chyba pierwszy raz taką sytuację gdzie jeden kraj eliminuje w całości drugi w LM. Byłoby to całkiem śmieszne i tego Feyenoordowi życzę
Edit: Zapomniałem, że Belgowie wyrzucili Atalantę
0
@mekston Na Arsenal nawet nie zwróciłem uwagi :P