Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 A ja właśnie patrząc na grę Realu bardziej obstawiam przewagę naszych niż wyrównany mecz. Ale najpierw trzeba awansować
1
@Kuchar Czego ty się spodziewasz po kibicach Realu? Oni są od lat odrealnieni z ego na poziomie Himalajów xD
Znaleźć rozsądnego kibica Realu to sztuka choć się już tacy pojawiają. I ja naprawdę ich teraz nie obrażam xD
0
@DolMac Oni swojemu szczęściu też sami pomagają. Sędziów pomijam bo szkoda nerwów, lecz największym nieporozumieniem z uwagi na banalną grę Realu jest to, że większość zespołów od lat automatycznie sra w gacie jak z nimi gra. Barca pokazuje w tym sezonie idealnie że wystarczy im przyspieszać grę i nagle ich nie ma. Był kiedyś taki Argentyńczyk co potrafił między nimi biegać jak między tyczkami i przyspieszał tempo a oni byli bezradni :P
0
@FcPortoFan1999 Myślę że Ruch Chorzów jutro będzie ciężkim przeciwnikiem. Dla dobra polskiej piłki najlepiej jakby Legia wygrała PP bo na podium nie mają raczej szans, ale myślę że Ruch będzie trudny do przejścia
1
@John_Doe Kubo widzisz mnie haha
0
Jestem w szoku że mecze Realu potrafią raz na jakiś czas być emocjonujące xD
1
Tylko my umiemy z nimi grać XDDD
Załatwić jutro Atletico i zagryźć ich w finale!
0
@Pawlak1992 KFC,Kurczak, PlayStation,Warcaby,Wódka,Seriale,Książki,VOD
18
@Pedri16Future Nie no bez przesady, że jakaś kara od razu. Po prostu swojego rodzaju sportowa złość i tyle, pewnie temat zapomniany w 5 minut
4
@blakkudium Arsenal to by się mógł wreszcie postarać i pokupować solidniejszych graczy, biedni nie są. Choć Sane jest akurat dobry
2
@blakkudium Ostatnio zagrali ofensywnie i skończyło się 4-2 XD
Zresztą ofensywnie grające Atletico to jakiś cud cudów
13
@agaFCB Poproś o podwyżkę
5
@filipo2002 Nie no raczej Flick jest zbyt mądry na to by nagle Marka postawić w meczach o stawkę. Widać, że zespół jest teraz cholernie zgrany i Szczęsny mam nadzieję że do finalu będzie grał w LM a Ter Stegen, jeśli zdąży się wyleczyć pewnie dostanie szansę w Lidze z jakimiś słabszymi zespołami pod koniec
0
Zagłebie przez całą drugą połowe będzie grać w 10. Czas na murowanie.... Liczę na to, że Raków im coś wciśnie
1
@agaFCB Ale oni mają chude nogi zwłaszcza Raphinha :P
Myślałem, że jako piłkarze będą mieli bardziej dowalone. Chyba, że to po prostu takie wideo XD
Nie mniej widać tą atmosferę i że jest tam mega na co dzień
0
@RomanGroza Dziś u mnie jeszcze dziś deszczyk popadł i wyszło słońce i zaczęło już pachnieć wiosennym ciepłym powietrzem. Uwielbiam Polskę gdy jest ciepło i ładnie
3
@Kubsoleon Ktoś nam bronił grać wtedy lepiej? Też nie lubię hiszpańskich sędziów, ale nie można wszystkiego na nich zwalać
1
@RosjaninBut I pomyśleć ilu ludzi w ogóle nie będzie tego świadoma, że tak się dzieję ;)
0
@Douglas My im pomogliśmy tracąc tak dużą przewagę, gdybyśmy ODPUKAĆ przegrali mistrzostwo w tym sezonie to by było frajerstwo. Mieliśmy wszystko a teraz się musimy oglądać za siebie. Dobrze, że w tym roku gramy świetnie to raczej wygramy ligę
0
@szymon6847 No jest na fali to prawda, po prostu nauczony nieoczekiwanymi rezultatami z naszej ligi biorę pod wątpliwość takie mecze przyjaźni zwłaszcza gdy jeden z zespołów ma ciężką sytuację
Po prostu się zastanawiałem czy to jest możliwe
0
Jak myślicie, za tydzień gra Śląsk z Motorem, a jak wiemy oni się bardzo lubią, a nasza liga momentami bywa hmm... Śliska :P
Motor w zasadzie bardzo dobrze gra i jest wysoko w tabeli ale nie gra praktycznie już o nic tylko o lokaty, a Śląsk wiadomo, że walczy o życie. Jak myślicie możliwy jest jakiś wałek?
Oby nie ale różnie bywa
0
@kanver_ Nie chcę się zachowywać jak chorągiewka i jednocześnie pompować balonik. Ale Ferran jest mocno niedoceniany ;)
I CHYBA się wreszcie nauczył grać na poziomie Barcelony
1
@arasz1819 Pytanie czy to będzie dobry prymat dla świata. Stara cywilizacja Europejska upada doszczętnie na naszych oczach
0
@arasz1819 Ja jako ich fan, chciałbym, żeby wreszcie zaczeli istnieć na rynku transferowym i zaczęli się wzmacniać by być w top3 co sezon, niemiłosiernie mnie denerwuję marnowanie tego legendarnego klubu
0
@arasz1819 Jakiego widzisz dla nich trenera z obecnego rynku? Pytam z ciekawości
0
@maroon Legia to raczej Ligę odpuści, stawiają raczej na wygranie PP, byle by się nie przeliczyli :P
0
Szkoda, że Bilbao zremisowało. Mogłoby się przybliżyc do Atletico i wywierać presję o 3 miejsce :P
I Liczyć na wpadki Realu które jeszcze będą
0
Dlaczego Flick w ogóle nie oszczędza Yamala?
Na spokojnie w 75 minucie po 3-1 mógł zejść odpocząć choćby te 15min XD
1
@Kessie Co im wtedy odbiło ?
0
@tbas Takich mają polityków XD
Tarczyński nie chciał, to nie mieli alternatyw a też nagła zmiana nawet i na początku by źle wpłynęła na ich i tak już zły wizerunek. Jak dla mnie to nie mieli innego wyjścia z tej sytuacji, też myślałem, że sobie samobója strzelają wystawiając Karola, i podkładają się sami pod wygraną PO, lecz u nich serio nie ma konkretnych kandydatów